TENIS STOŁOWY

2 GRAND PRIX SKIERNIEWIC

W dniu 28 maja w Hali Sportowej nr już po raz drugi odbył się Grand Prix…

Startuje GRAND PRIX Skierniewic w tenisie stołowym Już w najbliższą…

Grafik zajęć

Trening
Poniedziałki15:30-17:00Boisko trawiasteDodatkowe informacje
Wtorki15:30-17:00Boisko trawiasteInna informacja dodatkowa
Piątki17:30-19:00Hala OSIRInfo

WSZYSTKIE REZERWACJE

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
poniedziałek 1 lipca
  • 07:15 – 21:00 OSiR - Koszykówka Camp Michał Kafarski Hala+Bar z kuchnią H2+Pralnia+Ewentualnie Siłownia
  • 10:00 – 13:00 Węgiel ostatni sektor 1 szatnia
  • 12:00 – 13:00 Mała sala konferencyjna Unia
wtorek 2 lipca
  • 07:15 – 21:00 OSiR - Koszykówka Camp Michał Kafarski Hala+Bar z kuchnią H2+Pralnia+Ewentualnie Siłownia
  • 10:00 – 13:00 Węgiel ostatni sektor 1 szatnia
  • 12:00 – 13:00 Mała sala konferencyjna Unia
środa 3 lipca
  • 07:15 – 21:00 OSiR - Koszykówka Camp Michał Kafarski Hala+Bar z kuchnią H2+Pralnia+Ewentualnie Siłownia
  • 09:45 – 12:45 Węgiel ostatni sektor 1 szatnia
  • 12:00 – 13:00 Mała sala konferencyjna Unia
  • 13:30 – 14:30 Unia duża hala
  • 17:00 – 18:30 Sauna UKS-Vis
czwartek 4 lipca
  • 07:15 – 21:00 OSiR - Koszykówka Camp Michał Kafarski Hala+Bar z kuchnią H2+Pralnia+Ewentualnie Siłownia
  • 10:00 – 13:00 Węgiel ostatni sektor 1 szatnia
  • 11:00 – 13:00 unia hala 2 sektory
  • 12:00 – 13:00 Mała sala konferencyjna Unia
piątek 5 lipca
  • 07:15 – 21:00 OSiR - Koszykówka Camp Michał Kafarski Hala+Bar z kuchnią H2+Pralnia+Ewentualnie Siłownia
  • 10:00 – 13:00 Węgiel ostatni sektor 1 szatnia
  • 12:00 – 13:00 Mała sala konferencyjna Unia
sobota 6 lipca
  • 07:15 – 21:00 Mała sala konferencyjna
  • 08:00 – 20:00 OSiR - Koszykówka Camp Michał Kafarski Hala+Bar z kuchnią H2+Pralnia+Ewentualnie Siłownia
  • 12:00 – 13:00 Sala konferencyjna Unia
  • 13:30 – 16:00 Sparing Unia Skierniewice - ŁKS
  • 15:00 – 16:30 Sauna UKS-Vis
niedziela 7 lipca
  • 08:00 – 20:00 OSiR - Koszykówka Camp Michał Kafarski Hala+Bar z kuchnią H2+Pralnia+Ewentualnie Siłownia
  • 15:00 – 16:30 Sauna UKS-Vis
poniedziałek 8 lipca
  • 07:15 – 21:00 OSiR - Koszykówka Camp Michał Kafarski Hala+Bar z kuchnią H2+Pralnia+Ewentualnie Siłownia
wtorek 9 lipca
  • 07:15 – 21:00 OSiR - Koszykówka Camp Michał Kafarski Hala+Bar z kuchnią H2+Pralnia+Ewentualnie Siłownia
środa 10 lipca
  • 07:15 – 21:00 OSiR - Koszykówka Camp Michał Kafarski Hala+Bar z kuchnią H2+Pralnia+Ewentualnie Siłownia
czwartek 11 lipca
  • 07:15 – 21:00 OSiR - Koszykówka Camp Michał Kafarski Hala+Bar z kuchnią H2+Pralnia+Ewentualnie Siłownia
piątek 12 lipca
  • 07:15 – 21:00 OSiR - Koszykówka Camp Michał Kafarski Hala+Bar z kuchnią H2+Pralnia+Ewentualnie Siłownia
sobota 13 lipca
  • 08:00 – 20:00 OSiR - Koszykówka Camp Michał Kafarski Hala+Bar z kuchnią H2+Pralnia+Ewentualnie Siłownia
niedziela 14 lipca
poniedziałek 15 lipca
  • 08:00 – 16:00 Zebranie SSM
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
wtorek 16 lipca
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
środa 17 lipca
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
czwartek 18 lipca
  • 17:00 – 18:30 Unia 2011
    Unia 2011
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 18:30 – 20:00 Unia 2010
    Unia 2010
    18:30 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 19 lipca
  • 16:30 – 18:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    16:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 23:00 Nocny Przejazd Rolkarski
sobota 20 lipca
  • 11:00 – 13:00 SPARING Unia 1 - Polonia Warszawa
niedziela 21 lipca
poniedziałek 22 lipca
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
wtorek 23 lipca
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
środa 24 lipca
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
czwartek 25 lipca
  • 17:00 – 18:30 Unia 2011
    Unia 2011
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 18:30 – 20:00 Unia 2010
    Unia 2010
    18:30 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 26 lipca
  • 16:30 – 18:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    16:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 27 lipca
  • 14:00 – 16:00 Sparing UNIA 2-BUCZEK
niedziela 28 lipca
poniedziałek 29 lipca
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
wtorek 30 lipca
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
środa 31 lipca
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
czwartek 1 sierpnia
  • 17:00 – 18:30 Unia 2011
    Unia 2011
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 18:30 – 20:00 Unia 2010
    Unia 2010
    18:30 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 2 sierpnia
  • 16:30 – 18:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    16:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 3 sierpnia
niedziela 4 sierpnia
poniedziałek 5 sierpnia
  • 08:00 – 15:00 Sauna Nieczynna Przerwa techniczna
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
wtorek 6 sierpnia
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
środa 7 sierpnia
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
czwartek 8 sierpnia
  • 17:00 – 18:30 Unia 2011
    Unia 2011
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 18:30 – 20:00 Unia 2010
    Unia 2010
    18:30 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 9 sierpnia
  • 16:30 – 18:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    16:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 10 sierpnia
niedziela 11 sierpnia
poniedziałek 12 sierpnia
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
wtorek 13 sierpnia
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
środa 14 sierpnia
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
czwartek 15 sierpnia
  • 17:00 – 18:30 Unia 2011
    Unia 2011
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 18:30 – 20:00 Unia 2010
    Unia 2010
    18:30 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 16 sierpnia
  • 16:30 – 18:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    16:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 17 sierpnia
niedziela 18 sierpnia
poniedziałek 19 sierpnia
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
wtorek 20 sierpnia
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
środa 21 sierpnia
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
czwartek 22 sierpnia
  • 17:00 – 18:30 Unia 2011
    Unia 2011
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 18:30 – 20:00 Unia 2010
    Unia 2010
    18:30 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 23 sierpnia
  • 16:30 – 18:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    16:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 24 sierpnia
niedziela 25 sierpnia
poniedziałek 26 sierpnia
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
wtorek 27 sierpnia
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
środa 28 sierpnia
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
czwartek 29 sierpnia
  • 17:00 – 18:30 Unia 2011
    Unia 2011
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 18:30 – 20:00 Unia 2010
    Unia 2010
    18:30 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 30 sierpnia
  • 16:30 – 18:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    16:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 31 sierpnia
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
niedziela 1 września
  • 09:00 – 15:00 Bieg Edmunda Jaworskiego
poniedziałek 2 września
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
wtorek 3 września
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
środa 4 września
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
czwartek 5 września
  • 17:00 – 18:30 Unia 2011
    Unia 2011
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 18:30 – 20:00 Unia 2010
    Unia 2010
    18:30 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 6 września
  • 16:30 – 18:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    16:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 23:00 Rezerwacja Jacek
sobota 7 września
  • 08:00 – 21:30 Amatorski Klub Bokserski - TURNIEJ
  • 08:00 – 18:00 turniej AZS
  • 17:30 – 23:00 Rezerwacja Jacek
niedziela 8 września
  • 08:00 – 18:00 turniej AZS
poniedziałek 9 września
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
wtorek 10 września
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
środa 11 września
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
czwartek 12 września
  • 17:00 – 18:30 Unia 2011
    Unia 2011
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 18:30 – 20:00 Unia 2010
    Unia 2010
    18:30 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 13 września
  • 16:30 – 18:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    16:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 14 września
  • 08:00 – 20:00 XXVI Targi Ogrodniczo-Rolne H2
niedziela 15 września
  • 08:00 – 20:00 XXVI Targi Ogrodniczo - Rolne H2
poniedziałek 16 września
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
wtorek 17 września
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
środa 18 września
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
czwartek 19 września
  • 17:00 – 18:30 Unia 2011
    Unia 2011
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 18:30 – 20:00 Unia 2010
    Unia 2010
    18:30 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 20 września
  • 16:30 – 18:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    16:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 21 września
niedziela 22 września
poniedziałek 23 września
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
wtorek 24 września
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
środa 25 września
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
czwartek 26 września
  • 17:00 – 18:30 Unia 2011
    Unia 2011
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 18:30 – 20:00 Unia 2010
    Unia 2010
    18:30 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 27 września
  • 16:30 – 18:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    16:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 28 września
niedziela 29 września
poniedziałek 30 września
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
wtorek 1 października
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
środa 2 października
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
czwartek 3 października
  • 17:00 – 18:30 Unia 2011
    Unia 2011
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 18:30 – 20:00 Unia 2010
    Unia 2010
    18:30 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 4 października
  • 16:30 – 18:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    16:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 5 października
  • 08:00 – 18:00 turniej AZS
niedziela 6 października
  • 07:00 – 17:00 Bieg z PSYjacielem - Schronisko
  • 08:00 – 20:00 OSiR - Skierniewicka Liga Siatkówki
  • 08:00 – 18:00 turniej AZS
poniedziałek 7 października
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
wtorek 8 października
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
środa 9 października
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
czwartek 10 października
  • 17:00 – 18:30 Unia 2011
    Unia 2011
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 18:30 – 20:00 Unia 2010
    Unia 2010
    18:30 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 11 października
  • 16:30 – 18:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    16:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 17:00 – 22:00 Mistrzostwa Skierniewic w Badmintonie
sobota 12 października
  • 08:00 – 20:00 Mistrzostwa Skierniewic w Badmintonie
niedziela 13 października
  • 08:00 – 20:00 OSiR - Skierniewicka Liga Siatkówki
poniedziałek 14 października
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
wtorek 15 października
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
środa 16 października
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
czwartek 17 października
  • 17:00 – 18:30 Unia 2011
    Unia 2011
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 18:30 – 20:00 Unia 2010
    Unia 2010
    18:30 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 18 października
  • 16:30 – 18:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    16:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 19 października
  • 08:00 – 18:00 JUDO-BUDO rezerwacja
niedziela 20 października
  • 08:00 – 20:00 OSiR - Skierniewicka Liga Siatkówki
poniedziałek 21 października
  • Przygotowanie do MP S w TSK
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
wtorek 22 października
  • Przygotowanie do MP S w TSK
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
środa 23 października
  • Przygotowanie do MP S w TSK
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
czwartek 24 października
  • Przygotowanie do MP S w TSK
  • 17:00 – 18:30 Unia 2011
    Unia 2011
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 18:30 – 20:00 Unia 2010
    Unia 2010
    18:30 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 25 października
  • Mistrzostwa Polski Seniorów w TSK
  • 16:30 – 18:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    16:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 26 października
  • Mistrzostwa Polski Seniorów w TSK
niedziela 27 października
  • Mistrzostwa Polski Seniorów w TSK
poniedziałek 28 października
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
wtorek 29 października
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
środa 30 października
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
czwartek 31 października
  • 17:00 – 18:30 Unia 2011
    Unia 2011
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 18:30 – 20:00 Unia 2010
    Unia 2010
    18:30 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
piątek 1 listopada
  • 16:30 – 18:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    16:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 2 listopada
niedziela 3 listopada
poniedziałek 4 listopada
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
wtorek 5 listopada
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
środa 6 listopada
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
czwartek 7 listopada
  • 17:00 – 18:30 Unia 2011
    Unia 2011
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 18:30 – 20:00 Unia 2010
    Unia 2010
    18:30 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 8 listopada
  • 16:30 – 18:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    16:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 9 listopada
niedziela 10 listopada
  • 08:00 – 20:00 OSiR - Skierniewicka Liga Siatkówki
poniedziałek 11 listopada
  • 13:00 – 17:00 Bieg Niepodległości OPEN - Park Miejski
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
wtorek 12 listopada
  • 07:00 – 15:00 Bieg Niepodległości dla szkół - Stadion Tetmajera
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
środa 13 listopada
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
czwartek 14 listopada
  • 17:00 – 18:30 Unia 2011
    Unia 2011
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 18:30 – 20:00 Unia 2010
    Unia 2010
    18:30 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 15 listopada
  • 16:30 – 18:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    16:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 16 listopada
  • 08:00 – 20:00 Wojownik Turniej
  • 08:00 – 20:00 Wojownik Turniej
  • 08:00 – 20:00 Zawody Kickboxingu Gorilla
niedziela 17 listopada
  • 08:00 – 20:00 OSiR - Skierniewicka Liga Siatkówki
poniedziałek 18 listopada
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
wtorek 19 listopada
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
środa 20 listopada
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
czwartek 21 listopada
  • 17:00 – 18:30 Unia 2011
    Unia 2011
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 18:30 – 20:00 Unia 2010
    Unia 2010
    18:30 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 22 listopada
  • 16:30 – 18:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    16:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 23 listopada
niedziela 24 listopada
  • 08:00 – 20:00 OSiR - Skierniewicka Liga Siatkówki
poniedziałek 25 listopada
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
wtorek 26 listopada
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
środa 27 listopada
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
czwartek 28 listopada
  • 17:00 – 18:30 Unia 2011
    Unia 2011
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 18:30 – 20:00 Unia 2010
    Unia 2010
    18:30 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 29 listopada
  • 16:30 – 18:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    16:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 30 listopada
  • 08:00 – 20:00 Rezerwacja Hala Sportowe Mikołajki AK Bokserski
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
niedziela 1 grudnia
  • 08:00 – 20:00 OSiR - Skierniewicka Liga Siatkówki
poniedziałek 2 grudnia
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
wtorek 3 grudnia
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
środa 4 grudnia
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
czwartek 5 grudnia
  • 17:00 – 18:30 Unia 2011
    Unia 2011
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 18:30 – 20:00 Unia 2010
    Unia 2010
    18:30 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 6 grudnia
  • 16:30 – 18:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    16:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 7 grudnia
  • 08:00 – 20:00 Sala konferencyjna Zumba
niedziela 8 grudnia
  • 08:00 – 20:00 OSiR - Skierniewicka Liga Siatkówki
  • 08:00 – 20:00 Sala konferencyjna Zumba
poniedziałek 9 grudnia
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
wtorek 10 grudnia
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
środa 11 grudnia
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
czwartek 12 grudnia
  • 17:00 – 18:30 Unia 2011
    Unia 2011
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 18:30 – 20:00 Unia 2010
    Unia 2010
    18:30 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 13 grudnia
  • 16:30 – 18:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    16:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 14 grudnia
niedziela 15 grudnia
  • 08:00 – 20:00 OSiR - Skierniewicka Liga Siatkówki
poniedziałek 16 grudnia
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
wtorek 17 grudnia
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
środa 18 grudnia
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
czwartek 19 grudnia
  • 17:00 – 18:30 Unia 2011
    Unia 2011
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 18:30 – 20:00 Unia 2010
    Unia 2010
    18:30 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 20 grudnia
  • 16:30 – 18:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    16:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 21 grudnia
niedziela 22 grudnia
poniedziałek 23 grudnia
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
wtorek 24 grudnia
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
środa 25 grudnia
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
czwartek 26 grudnia
  • 17:00 – 18:30 Unia 2011
    Unia 2011
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 18:30 – 20:00 Unia 2010
    Unia 2010
    18:30 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 27 grudnia
  • 16:30 – 18:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    16:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 28 grudnia
  • 08:00 – 20:00 OSiR - Noworoczne Siatkarskie Miksty
niedziela 29 grudnia
poniedziałek 30 grudnia
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
wtorek 31 grudnia
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
środa 1 stycznia
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
czwartek 2 stycznia
  • 17:00 – 18:30 Unia 2011
    Unia 2011
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 18:30 – 20:00 Unia 2010
    Unia 2010
    18:30 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 3 stycznia
  • 16:30 – 18:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    16:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 4 stycznia
niedziela 5 stycznia
poniedziałek 6 stycznia
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
wtorek 7 stycznia
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
środa 8 stycznia
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
czwartek 9 stycznia
  • 17:00 – 18:30 Unia 2011
    Unia 2011
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 18:30 – 20:00 Unia 2010
    Unia 2010
    18:30 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 10 stycznia
  • 16:30 – 18:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    16:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 11 stycznia
niedziela 12 stycznia
poniedziałek 13 stycznia
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
wtorek 14 stycznia
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
środa 15 stycznia
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
czwartek 16 stycznia
  • 17:00 – 18:30 Unia 2011
    Unia 2011
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 18:30 – 20:00 Unia 2010
    Unia 2010
    18:30 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 17 stycznia
  • 16:30 – 18:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    16:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 18 stycznia
niedziela 19 stycznia
poniedziałek 20 stycznia
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
wtorek 21 stycznia
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
środa 22 stycznia
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
czwartek 23 stycznia
  • 17:00 – 18:30 Unia 2011
    Unia 2011
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 18:30 – 20:00 Unia 2010
    Unia 2010
    18:30 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 24 stycznia
  • 16:30 – 18:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    16:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 25 stycznia
niedziela 26 stycznia
poniedziałek 27 stycznia
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
wtorek 28 stycznia
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
środa 29 stycznia
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
czwartek 30 stycznia
  • 17:00 – 18:30 Unia 2011
    Unia 2011
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 18:30 – 20:00 Unia 2010
    Unia 2010
    18:30 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 31 stycznia
  • 08:00 – 22:00 Rezerwacja Kabaret Neonówa
  • 16:30 – 18:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    16:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sobota 1 lutego
  • 08:00 – 22:00 Rezerwacja Kabaret Neonówa
niedziela 2 lutego
  • 08:00 – 22:00 Rezerwacja Kabaret Neonówa
poniedziałek 3 lutego
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
wtorek 4 lutego
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
środa 5 lutego
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
czwartek 6 lutego
  • 17:00 – 18:30 Unia 2011
    Unia 2011
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 18:30 – 20:00 Unia 2010
    Unia 2010
    18:30 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 7 lutego
  • 16:30 – 18:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    16:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 8 lutego
niedziela 9 lutego
poniedziałek 10 lutego
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
wtorek 11 lutego
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
środa 12 lutego
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
czwartek 13 lutego
  • 17:00 – 18:30 Unia 2011
    Unia 2011
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 18:30 – 20:00 Unia 2010
    Unia 2010
    18:30 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 14 lutego
  • 16:30 – 18:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    16:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 15 lutego
niedziela 16 lutego
poniedziałek 17 lutego
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
wtorek 18 lutego
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
środa 19 lutego
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
czwartek 20 lutego
  • 17:00 – 18:30 Unia 2011
    Unia 2011
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 18:30 – 20:00 Unia 2010
    Unia 2010
    18:30 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 21 lutego
  • 16:30 – 18:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    16:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 22 lutego
niedziela 23 lutego
poniedziałek 24 lutego
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
wtorek 25 lutego
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
środa 26 lutego
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
czwartek 27 lutego
  • 17:00 – 18:30 Unia 2011
    Unia 2011
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 18:30 – 20:00 Unia 2010
    Unia 2010
    18:30 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 28 lutego
  • 16:30 – 18:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    16:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sobota 1 marca
niedziela 2 marca
poniedziałek 3 marca
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
wtorek 4 marca
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
środa 5 marca
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
czwartek 6 marca
  • 17:00 – 18:30 Unia 2011
    Unia 2011
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 18:30 – 20:00 Unia 2010
    Unia 2010
    18:30 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 7 marca
  • 16:30 – 18:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    16:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 8 marca
niedziela 9 marca
poniedziałek 10 marca
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
wtorek 11 marca
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
środa 12 marca
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
czwartek 13 marca
  • 17:00 – 18:30 Unia 2011
    Unia 2011
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 18:30 – 20:00 Unia 2010
    Unia 2010
    18:30 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 14 marca
  • 16:30 – 18:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    16:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 15 marca
  • 08:00 – 21:15 Rezerwacja Kabaret
niedziela 16 marca
poniedziałek 17 marca
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
wtorek 18 marca
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
środa 19 marca
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
czwartek 20 marca
  • 17:00 – 18:30 Unia 2011
    Unia 2011
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 18:30 – 20:00 Unia 2010
    Unia 2010
    18:30 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 21 marca
  • 16:30 – 18:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    16:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 22 marca
niedziela 23 marca
poniedziałek 24 marca
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
wtorek 25 marca
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
środa 26 marca
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
czwartek 27 marca
  • 17:00 – 18:30 Unia 2011
    Unia 2011
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 18:30 – 20:00 Unia 2010
    Unia 2010
    18:30 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 28 marca
  • 16:30 – 18:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    16:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 29 marca
niedziela 30 marca
poniedziałek 31 marca
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
wtorek 1 kwietnia
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
środa 2 kwietnia
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
czwartek 3 kwietnia
  • 17:00 – 18:30 Unia 2011
    Unia 2011
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 18:30 – 20:00 Unia 2010
    Unia 2010
    18:30 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 4 kwietnia
  • 16:30 – 18:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    16:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 5 kwietnia
niedziela 6 kwietnia
poniedziałek 7 kwietnia
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
wtorek 8 kwietnia
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
środa 9 kwietnia
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
czwartek 10 kwietnia
  • 17:00 – 18:30 Unia 2011
    Unia 2011
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 18:30 – 20:00 Unia 2010
    Unia 2010
    18:30 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 11 kwietnia
  • 16:30 – 18:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    16:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 12 kwietnia
niedziela 13 kwietnia
poniedziałek 14 kwietnia
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
wtorek 15 kwietnia
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
środa 16 kwietnia
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
czwartek 17 kwietnia
  • 17:00 – 18:30 Unia 2011
    Unia 2011
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 18:30 – 20:00 Unia 2010
    Unia 2010
    18:30 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 18 kwietnia
  • 16:30 – 18:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    16:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 19 kwietnia
niedziela 20 kwietnia
poniedziałek 21 kwietnia
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
wtorek 22 kwietnia
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
środa 23 kwietnia
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
czwartek 24 kwietnia
  • 17:00 – 18:30 Unia 2011
    Unia 2011
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 18:30 – 20:00 Unia 2010
    Unia 2010
    18:30 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 25 kwietnia
  • 10:00 – 20:15 Festiwal Roślin
  • 16:30 – 18:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    16:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 26 kwietnia
  • 10:00 – 20:15 Festiwal Roślin
niedziela 27 kwietnia
  • 10:00 – 20:15 Festiwal Roślin
poniedziałek 28 kwietnia
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
wtorek 29 kwietnia
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
środa 30 kwietnia
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
czwartek 1 maja
  • 17:00 – 18:30 Unia 2011
    Unia 2011
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 18:30 – 20:00 Unia 2010
    Unia 2010
    18:30 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 2 maja
  • 16:30 – 18:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    16:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 3 maja
niedziela 4 maja
poniedziałek 5 maja
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
wtorek 6 maja
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
środa 7 maja
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
czwartek 8 maja
  • 17:00 – 18:30 Unia 2011
    Unia 2011
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 18:30 – 20:00 Unia 2010
    Unia 2010
    18:30 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 9 maja
  • 16:30 – 18:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    16:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 10 maja
niedziela 11 maja
poniedziałek 12 maja
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
wtorek 13 maja
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
środa 14 maja
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
czwartek 15 maja
  • 17:00 – 18:30 Unia 2011
    Unia 2011
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 18:30 – 20:00 Unia 2010
    Unia 2010
    18:30 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 16 maja
  • 16:30 – 18:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    16:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 17 maja
niedziela 18 maja
  • 08:00 – 22:00 Rezerwacja Komunia Sala konferencyjna + Bar
  • 08:00 – 22:00 Rezerwacja Komunia Seba
poniedziałek 19 maja
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
wtorek 20 maja
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
środa 21 maja
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
czwartek 22 maja
  • 17:00 – 18:30 Unia 2011
    Unia 2011
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 18:30 – 20:00 Unia 2010
    Unia 2010
    18:30 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 23 maja
  • 16:30 – 18:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    16:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 24 maja
niedziela 25 maja
poniedziałek 26 maja
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
wtorek 27 maja
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
środa 28 maja
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
czwartek 29 maja
  • 17:00 – 18:30 Unia 2011
    Unia 2011
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 18:30 – 20:00 Unia 2010
    Unia 2010
    18:30 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 30 maja
  • 16:30 – 18:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    16:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 31 maja
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
niedziela 1 czerwca
poniedziałek 2 czerwca
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
wtorek 3 czerwca
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
środa 4 czerwca
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
czwartek 5 czerwca
  • 17:00 – 18:30 Unia 2011
    Unia 2011
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 18:30 – 20:00 Unia 2010
    Unia 2010
    18:30 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 6 czerwca
  • 16:30 – 18:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    16:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 7 czerwca
niedziela 8 czerwca
poniedziałek 9 czerwca
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
wtorek 10 czerwca
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
środa 11 czerwca
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
czwartek 12 czerwca
  • 17:00 – 18:30 Unia 2011
    Unia 2011
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 18:30 – 20:00 Unia 2010
    Unia 2010
    18:30 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 13 czerwca
  • 16:30 – 18:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    16:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 14 czerwca
niedziela 15 czerwca
poniedziałek 16 czerwca
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
wtorek 17 czerwca
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
środa 18 czerwca
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
czwartek 19 czerwca
  • 17:00 – 18:30 Unia 2011
    Unia 2011
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 18:30 – 20:00 Unia 2010
    Unia 2010
    18:30 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 20 czerwca
  • 16:30 – 18:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    16:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 21 czerwca
niedziela 22 czerwca
poniedziałek 23 czerwca
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
wtorek 24 czerwca
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
środa 25 czerwca
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
czwartek 26 czerwca
  • 17:00 – 18:30 Unia 2011
    Unia 2011
    17:00 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
  • 18:30 – 20:00 Unia 2010
    Unia 2010
    18:30 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 27 czerwca
  • 16:30 – 18:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    16:30 – 18:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 28 czerwca
niedziela 29 czerwca
poniedziałek 30 czerwca
  • 17:30 – 19:00 Unia 2010-2011
    Unia 2010-2011
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:30 Unia Rezerwy Trening
    Unia Rezerwy Trening
    19:00 – 20:30
    Powtarza się co tydzień