PIŁKA RĘCZNA

TU TRESC

Grafik zajęć

Trening
Poniedziałki15:30-17:00Boisko trawiasteDodatkowe informacje
Wtorki15:30-17:00Boisko trawiasteInna informacja dodatkowa
Piątki17:30-19:00Hala OSIRInfo

WSZYSTKIE REZERWACJE

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
poniedziałek 1 kwietnia
wtorek 2 kwietnia
  • 14:00 – 15:00 Maniej komarek robota
  • 17:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 3 kwietnia
  • 08:30 – 09:45 9.00 Spotkanie UM Skierniewice Bieżnia
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 4 kwietnia
  • 16:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 18:30 – 20:30 18:00 Mecz U-13M Ósemka Baraże cała hala
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna + mała sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna + mała sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 5 kwietnia
  • 08:00 – 14:00 SZS i OSiR - Drużynowe Biegi - ID, IMS, Lic. - powiat STADION
  • 11:45 – 13:00 12.00 Sala konferencyjna Losowanie LSO
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 21:30 19:00 Mecz III Liga Unia Skierniewice - GKS Bełchatów
  • 19:00 – 21:00 Duża Hala Rezerwacja
  • 20:30 – 22:00 Pokora siatka
sobota 6 kwietnia
  • 10:00 – 14:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 14:00
    Powtarza się co tydzień
  • 11:00 – 13:30 11:00 Mecz D1 2011 (bramki 5x2) Unia Skierniewice
  • 14:30 – 19:00 OSiR- Skierniewicka Liga Siatkówki
  • 15:00 – 17:30 15:30 Mecz Unia 2010
  • 15:00 – 20:00 Osemka 2 mecze
  • 16:00 – 20:00 Turnie Badminton
niedziela 7 kwietnia
  • 08:00 – 20:00 OSiR - Skierniewicka Liga Siatkówki
  • 08:00 – 20:00 Turnie Badminton
  • 08:30 – 10:30 Mecz Unia 2010
  • 08:30 – 11:30 Turniej AZS U-11 M
  • 10:00 – 11:00 Sala konferencyjna OSiR Joga
    Sala konferencyjna OSiR Joga
    10:00 – 11:00
    Powtarza się co tydzień
  • 10:30 – 13:00 11.00 Mecz 2009 Widok Skierniewice - ŁKS
  • 13:00 – 15:30 13.30 Mecz Liga Okręgowa Seniorzy Widok Skierniewice - Olimpia Chąśno
  • 13:00 – 18:00 2 Mecze MKS Ósemka
  • 15:30 – 17:30 Mecz Unia 2010
poniedziałek 8 kwietnia
  • 16:30 – 19:00 Unia bar rezerwacja Damian Kuligowski
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna + mała sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna + mała sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 9 kwietnia
  • 09:00 – 14:00 SZS i OSiR - Koszykówka 3x3 - IMS - powiat
  • 09:00 – 15:00 Turniej OHP
  • 12:30 – 14:30 Konsultacje Kadry ŁZPN U-12
  • 15:00 – 16:00 Tenis ziemny MW mala hala
  • 17:00 – 19:00 Tenis ziemny MW sektor
  • 17:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:30 – 22:30 Tenis ziemny MW hala
środa 10 kwietnia
  • 07:00 – 08:00 Tenis ziemny MW mala hala
  • 08:00 – 11:00 1 sektor za kotarą PWSZ
  • 08:00 – 14:00 SZS i OSiR - Gry i Zabawy - ID- Województwo
  • 08:00 – 16:00 Sala Judo Policja
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
  • 21:00 – 22:30 Tenis ziemny MW mala hala
czwartek 11 kwietnia
  • 07:00 – 09:00 Tenis ziemny MW mala hala
  • 09:00 – 14:00 SZS i OSiR - Koszykówka - Licealiada - Rejon
  • 15:00 – 18:00 Tenis ziemny MW sektor
  • 16:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna + mała sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna + mała sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:30 Tenis ziemny MW sektor
piątek 12 kwietnia
  • 07:00 – 08:00 Tenis ziemny MW mala hala
  • 08:00 – 21:00 Ogólnopolski Turniej Koszykówki
  • 10:00 – 11:00 Tenis ziemny MW mała hala
  • 12:30 – 14:00 Tenis ziemny MW mała hala
  • 15:00 – 16:00 Tenis ziemny MW mala hala
  • 16:00 – 19:00 Tenis ziemny MW sektor
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 20:00 Sala konferencyjna OZPN Sędziowie
  • 19:00 – 20:00 Duża hala Ósemka KoszTrening
  • 19:00 – 19:30 Mała sala konferencyjna Widzew
sobota 13 kwietnia
  • 08:00 – 22:00 Ogólnopolski Turniej Koszykówki
  • 08:15 – 15:30 Turniej LSO
  • 08:15 – 15:30 Turniej LSO
  • 08:30 – 10:30 09.00 Mecz D2 (bramki 5x2) Unia Skierniewice 2012
  • 10:00 – 14:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 14:00
    Powtarza się co tydzień
  • 11:45 – 14:00 12:00 Mecz (bramki 5 x 2) Unia 2011 II liga wojewódzka
  • 15:00 – 18:00 16:00 Mecz IV L Orzeł Nieborów
  • 16:00 – 21:30 OSiR - Skierniewicka Liga Siatkówki
niedziela 14 kwietnia
  • 08:00 – 20:00 OSiR - Skierniewicka Liga Siatkówki
  • 08:00 – 15:00 Ogólnopolski Turniej Koszykówki
  • 08:00 – 13:00 Tenis ziemny MW mala hala
  • 10:00 – 11:00 Sala konferencyjna OSiR Joga
    Sala konferencyjna OSiR Joga
    10:00 – 11:00
    Powtarza się co tydzień
  • 11:00 – 13:00 Sparing WIDOK
poniedziałek 15 kwietnia
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna + mała sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna + mała sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 16 kwietnia
  • 17:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 17 kwietnia
  • 08:00 – 16:00 Sala Judo Policja
  • 09:00 – 14:00 SZS i OSiR - Piłka Nożna - Licealiada - Rejon Orlik 5
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 18 kwietnia
  • 09:00 – 14:00 SZS i OSiR - Piłka Nożna - Licealiada - Rejon Orlik 5
  • 16:30 – 19:00 Bar Unia Damian
  • 16:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna + mała sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna + mała sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 19 kwietnia
  • 08:00 – 14:00 SZS i OSiR - Festiwal Sztafet - ID, IMS, Lic. - powiat STADION W MAKOWIE
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 20 kwietnia
  • 08:00 – 20:00 OSiR - Skierniewicka Liga Siatkówki - Puchar
  • 08:00 – 22:00 Rezerwacja Prezes
  • 09:00 – 14:00 2 Mecze MKS Ósemka
  • 10:00 – 14:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 14:00
    Powtarza się co tydzień
  • 11:45 – 13:45 12:00 Mecz 2009 C1 Unia Skierniewice
  • 15:00 – 17:00 Hala Stowarzyszenie Szermierka
  • 15:30 – 19:00 17:00 Mecz III Liga Unia Skierniewice - Legia II Warszawa
  • 19:00 – 21:15 19.00 Mecz Liga Okręgowa Seniorzy Unia II Skierniewice
niedziela 21 kwietnia
  • 09:30 – 11:45 Mecz Unia 2010
  • 10:00 – 11:00 Sala konferencyjna OSiR Joga
    Sala konferencyjna OSiR Joga
    10:00 – 11:00
    Powtarza się co tydzień
  • 10:00 – 14:00 Turniej U-11 M MKS Ósemka
  • 15:00 – 17:00 Hala Stowarzyszenie Szermierka
poniedziałek 22 kwietnia
  • 08:00 – 14:00 Sauna Przerwa Techniczna
  • 09:00 – 14:00 SZS i OSiR - Koszykówka 3x3 - Licealiada - powiat
  • 15:00 – 16:00 MW Tenis ziemny drabinki
  • 15:00 – 19:00 Sala konferencyjna BS
  • 16:00 – 17:00 Unia hala
  • 16:30 – 19:00 Bar Unia Damian
  • 17:00 – 18:00 1 sektor Widok 2019
  • 18:00 – 19:00 MW Tenis ziemny drabinki
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna + mała sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna + mała sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 21:00 – 22:00 MW Tenis ziemny drabinki
wtorek 23 kwietnia
  • 08:30 – 13:30 SZS i OSiR - Koszykówka - Licealiada - Województwo
  • 15:30 – 16:30 Rezerwacja M.Mularczyk
  • 17:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 24 kwietnia
  • 07:00 – 08:00 MW Tenis ziemny m.hala
  • 08:00 – 16:00 Sala Judo Policja
  • 09:00 – 14:00 SZS i OSiR - Piłka Nożna Kobiet - IMS- powiat Orlik 2
  • 13:00 – 14:00 MW Tenis ziemny mh
  • 15:00 – 16:00 MW Tenis ziemny m.hala
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:00 – 18:00 1 sektor Widok 2019
  • 17:00 – 18:00 1 sektor unia 2018
  • 18:00 – 21:00 MW Tenis ziemny drabinki
  • 19:00 – 21:30 19.00 Mecz 2009 Widok II Skierniewice
czwartek 25 kwietnia
  • 07:00 – 09:00 MW Tenis ziemny m.hala
  • 09:00 – 14:00 SZS i OSiR - Piłka Nożna - IMS Mężczyzn- powiat Orlik 2
  • 13:00 – 14:00 MW Tenis ziemny m.h
  • 15:00 – 16:00 MW Tenis ziemny m.h
  • 16:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:00 – 19:00 MW tenis drabinki uzar
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna + mała sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna + mała sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:30 – 22:30 MW Tenis ziemny drabinki
piątek 26 kwietnia
  • 07:00 – 11:00 MW Tenis ziemny m.h
  • 08:00 – 11:00 Hala Wspólna Troska
  • 13:00 – 14:00 MW Tenis ziemny m.h
  • 15:00 – 16:00 MW Tenis ziemny m.h
  • 16:00 – 17:00 1 sektor unia 2018
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:00 – 21:00 MW Tenis ziemny drabinki
  • 17:00 – 21:30 Ćwierćfinały Turniej U-13M
  • 18:00 – 22:00 19:45 Mecz III Liga Unia Skierniewice - Pelikan Łowicz
  • 18:00 – 20:30 Sala konferencyjna OZPN Sędziowie
sobota 27 kwietnia
  • 08:00 – 19:00 MW Tenis ziemny m.h
  • 09:30 – 11:45 10:00 Mecz (bramki 5 x 2) Unia 2011 II liga wojewódzka
  • 10:00 – 14:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 14:00
    Powtarza się co tydzień
  • 10:00 – 14:00 Turniej U-11 K MKS Ósemka
  • 12:30 – 15:00 13:00 Mecz Unia 2010
  • 14:00 – 18:30 Ćwierćfinały Turniej U-13M
  • 15:30 – 18:00 16:00 Mecz Widok 2009
niedziela 28 kwietnia
  • 09:00 – 20:00 Grand Prix w Tenisie Stołowym
  • 10:00 – 20:00 Rezerwacja Hala KS
  • 10:00 – 11:00 Sala konferencyjna OSiR Joga
    Sala konferencyjna OSiR Joga
    10:00 – 11:00
    Powtarza się co tydzień
  • 10:30 – 13:00 11.00 Mecz 2009 Widok II Skierniewice
  • 10:30 – 15:30 Ćwierćfinały Turniej U-13M
poniedziałek 29 kwietnia
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna + mała sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna + mała sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 30 kwietnia
  • 09:00 – 14:00 SZS i OSiR - Koszykówka 3x3 - IMS- Rejon
  • 17:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
środa 1 maja
czwartek 2 maja
  • 10:00 – 11:45 10:00 Mecz D1 2011 (bramki 5x2) Unia Skierniewice
  • 16:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna + mała sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna + mała sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 3 maja
  • 16:30 – 20:30 18:00 Mecz III Liga Unia Skierniewice - Broń Radom
sobota 4 maja
  • 09:30 – 11:45 10:00 Mecz (bramki 5 x 2) Unia 2011 II liga wojewódzka
  • 10:00 – 14:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 14:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 19:00 17.00 Mecz Liga Okręgowa Seniorzy Unia II Skierniewice
niedziela 5 maja
  • 12:30 – 15:00 13:00 Mecz Unia 2010
poniedziałek 6 maja
  • 16:30 – 19:00 Bar Unia Damian
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna + mała sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna + mała sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 7 maja
  • 08:00 – 20:00 Naprawa Murawy boisko sztuczne
  • 08:00 – 20:45 Sala konferencyjna Sesja RM
  • 09:00 – 14:00 SZS i OSiR - Koszykówka 3x3 - ID- powiat
  • 09:00 – 14:00 SZS i OSiR - Koszykówka 3x3 - IMS- Województwo
  • 17:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 8 maja
  • 08:00 – 20:00 Naprawa Murawy boisko sztuczne
  • 08:00 – 14:00 SZS i OSiR - Czewórbój - ID - powiat STADION
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 9 maja
  • 08:00 – 20:00 Naprawa Murawy boisko sztuczne
  • 08:00 – 14:00 SZS i OSiR - Drużynowa LA - IMS- powiat STADION
  • 16:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna + mała sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna + mała sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 10 maja
  • 08:00 – 20:00 Naprawa Murawy boisko sztuczne
  • 09:00 – 14:00 SZS i OSiR - Koszykówka 3x3 - Licealiada - Rejon
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 11 maja
  • 08:00 – 23:00 Marek Kujawski
  • 08:00 – 19:00 OSiR - Memoriał W. Skrzypińskiego
  • 08:30 – 12:30 10.00 Mecz D2 (bramki 5x2) Unia Skierniewice 2012
  • 10:00 – 14:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 14:00
    Powtarza się co tydzień
  • 14:30 – 17:00 Mecz Unia 2010
niedziela 12 maja
  • 09:00 – 15:00 Turniej EMKA
  • 12:30 – 15:00 13:00 Mecz Unia 2010
poniedziałek 13 maja
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna + mała sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna + mała sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 14 maja
  • 09:00 – 14:00 SZS i OSiR - Koszykówka 3x3 - ID- Rejon
  • 17:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 15 maja
  • 16:30 – 19:45 18:00 Mecz III Liga Unia Skierniewice - Mławianka Mława
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:45 – 22:15 20.15 Mecz Liga Okręgowa Seniorzy Unia II Skierniewice
czwartek 16 maja
  • 16:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna + mała sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna + mała sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 17 maja
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
  • 18:00 – 20:30 Sala konferencyjna OZPN Sędziowie
sobota 18 maja
  • 08:00 – 20:00 Rezerwacja Hala Wojownik Zawody
  • 08:30 – 12:30 10.00 Mecz D2 (bramki 5x2) Unia Skierniewice 2012
  • 10:00 – 14:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 14:00
    Powtarza się co tydzień
  • 12:30 – 14:45 13:00 Mecz (bramki 5 x 2) Unia 2011 II liga wojewódzka
  • 15:30 – 19:30 17:00 Mecz III Liga Unia Skierniewice - Świt Nowy Dwór Maz.
niedziela 19 maja
  • 06:00 – 23:30 Komunia MIŁOSZ Konferecyjna i Bar
  • 07:00 – 14:00 Bieg Zielonego Jabłuszka - Zalew Zadębie
  • 08:00 – 22:00 Rezerwacja Komunia Olek
poniedziałek 20 maja
  • 16:30 – 19:00 Bar Unia Damian
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna + mała sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna + mała sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 21 maja
  • 17:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 22 maja
  • 09:00 – 14:00 SZS i OSiR - Piłka Nożna - ID Kobiet- powiat Orlik 2
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 23 maja
  • 09:00 – 14:00 SZS i OSiR - Piłka Nożna - ID Mężczyzn- powiat Orlik 2
  • 16:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna + mała sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna + mała sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 24 maja
  • 08:00 – 14:00 SZS i OSiR - Trójbój - ID- powiat STADION
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:45 – 21:00 Rezerwacja Sala konferencyjna Spółdzielnia Budowlano Mieszkaniowa
sobota 25 maja
  • 08:00 – 17:15 Turniej Uczelnia Batorego
  • 09:00 – 16:00 Mistrzostwa Akademii Nauk Stosowanych Cała hala + sala konferencyjna
  • 09:30 – 11:45 10:00 Mecz (bramki 5 x 2) Unia 2011 II liga wojewódzka
  • 10:00 – 14:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 14:00
    Powtarza się co tydzień
  • 12:30 – 15:00 13:00 Mecz Unia 2010
  • 15:30 – 19:30 17:00 Mecz III Liga Unia Skierniewice - Pilica Białobrzegi
niedziela 26 maja
  • 07:45 – 21:45 Rezerwacja Komunia Monika
  • 10:30 – 13:00 11.00 Mecz 2009 Widok II Skierniewice
  • 13:00 – 15:30 13.30 Mecz Liga Okręgowa Seniorzy Unia II Skierniewice
poniedziałek 27 maja
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna + mała sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna + mała sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 28 maja
  • 17:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 29 maja
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 30 maja
  • 16:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna + mała sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna + mała sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 31 maja
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 22:00 Turniej AZS
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sobota 1 czerwca
  • 08:00 – 20:00 Turniej AZS
  • 08:30 – 12:30 10.00 Mecz D2 (bramki 5x2) Unia Skierniewice 2012
  • 10:00 – 14:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 14:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 19:30 17:00 Mecz III Liga Unia Skierniewice - Lechia Tomaszów
niedziela 2 czerwca
  • 08:00 – 15:00 Rajd Rowerowy Rowerowa Stolica Polski
  • 08:00 – 18:00 Rezerwacja Widok Turniej
  • 08:00 – 20:00 Turniej AZS
poniedziałek 3 czerwca
  • 16:30 – 19:00 Bar Unia Damian
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna + mała sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna + mała sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 4 czerwca
  • 17:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 5 czerwca
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 6 czerwca
  • 16:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna + mała sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna + mała sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 7 czerwca
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 8 czerwca
  • 09:45 – 11:45 10.00 Mecz 2012 D2 (bramki 5x2) Unia Skierniewice
  • 10:00 – 14:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 14:00
    Powtarza się co tydzień
  • 11:45 – 14:00 12:00 Mecz (bramki 5 x 2) Unia 2011 II liga wojewódzka
  • 14:30 – 17:00 15:00 Mecz Unia 2010
niedziela 9 czerwca
  • 10:30 – 13:00 11.00 Mecz 2009 Widok II Skierniewice
  • 13:00 – 15:30 13.30 Mecz Liga Okręgowa Seniorzy Unia II Skierniewice
  • 16:30 – 19:00 17.00 Mecz Liga Okręgowa Seniorzy Unia II Skierniewice
poniedziałek 10 czerwca
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna + mała sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna + mała sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 11 czerwca
  • 17:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 12 czerwca
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 13 czerwca
  • 16:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna + mała sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna + mała sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 14 czerwca
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 15 czerwca
  • 08:00 – 18:00 Rezerwacja Widok Turniej
  • 10:00 – 14:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 14:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 16 czerwca
  • 08:00 – 21:00 OSiR/Węgiel/Pako-Bud Charytatywny Turniej Siatkarski
  • 08:00 – 16:00 OSiR/Węgiel/Pako-Bud Charytatywny Turniej Siatkarski
  • 08:00 – 16:00 OSiR/Węgiel/Pako-Bud Charytatywny Turniej Siatkarski
poniedziałek 17 czerwca
  • 16:30 – 19:00 Bar Unia Damian
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna + mała sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna + mała sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 18 czerwca
  • 17:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 19 czerwca
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 20 czerwca
  • 16:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna + mała sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna + mała sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 21 czerwca
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 00:00 Nocny Przejazd Rowerowy Moje miasto nocą
sobota 22 czerwca
  • 08:00 – 20:15 Widok Cup
  • 10:00 – 14:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 14:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 23 czerwca
  • 08:00 – 20:15 Widok Cup
poniedziałek 24 czerwca
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna + mała sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna + mała sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 25 czerwca
  • 17:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 26 czerwca
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 27 czerwca
  • 16:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna + mała sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna + mała sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 28 czerwca
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 29 czerwca
  • 08:00 – 16:00 OSiR - Koszykówka Camp Michał Kafarski Hala+Bar z kuchnią H2+Pralnia+Ewentualnie Siłownia
  • 10:00 – 14:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 14:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 30 czerwca
  • 08:00 – 20:00 OSiR - Koszykówka Camp Michał Kafarski Hala+Bar z kuchnią H2+Pralnia+Ewentualnie Siłownia
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
poniedziałek 1 lipca
  • 07:15 – 21:00 OSiR - Koszykówka Camp Michał Kafarski Hala+Bar z kuchnią H2+Pralnia+Ewentualnie Siłownia
wtorek 2 lipca
  • 07:15 – 21:00 OSiR - Koszykówka Camp Michał Kafarski Hala+Bar z kuchnią H2+Pralnia+Ewentualnie Siłownia
środa 3 lipca
  • 07:15 – 21:00 OSiR - Koszykówka Camp Michał Kafarski Hala+Bar z kuchnią H2+Pralnia+Ewentualnie Siłownia
czwartek 4 lipca
  • 07:15 – 21:00 OSiR - Koszykówka Camp Michał Kafarski Hala+Bar z kuchnią H2+Pralnia+Ewentualnie Siłownia
piątek 5 lipca
  • 07:15 – 21:00 OSiR - Koszykówka Camp Michał Kafarski Hala+Bar z kuchnią H2+Pralnia+Ewentualnie Siłownia
sobota 6 lipca
  • 08:00 – 20:00 OSiR - Koszykówka Camp Michał Kafarski Hala+Bar z kuchnią H2+Pralnia+Ewentualnie Siłownia
niedziela 7 lipca
  • 08:00 – 20:00 OSiR - Koszykówka Camp Michał Kafarski Hala+Bar z kuchnią H2+Pralnia+Ewentualnie Siłownia
poniedziałek 8 lipca
  • 07:15 – 21:00 OSiR - Koszykówka Camp Michał Kafarski Hala+Bar z kuchnią H2+Pralnia+Ewentualnie Siłownia
wtorek 9 lipca
  • 07:15 – 21:00 OSiR - Koszykówka Camp Michał Kafarski Hala+Bar z kuchnią H2+Pralnia+Ewentualnie Siłownia
środa 10 lipca
  • 07:15 – 21:00 OSiR - Koszykówka Camp Michał Kafarski Hala+Bar z kuchnią H2+Pralnia+Ewentualnie Siłownia
czwartek 11 lipca
  • 07:15 – 21:00 OSiR - Koszykówka Camp Michał Kafarski Hala+Bar z kuchnią H2+Pralnia+Ewentualnie Siłownia
piątek 12 lipca
  • 07:15 – 21:00 OSiR - Koszykówka Camp Michał Kafarski Hala+Bar z kuchnią H2+Pralnia+Ewentualnie Siłownia
sobota 13 lipca
  • 08:00 – 20:00 OSiR - Koszykówka Camp Michał Kafarski Hala+Bar z kuchnią H2+Pralnia+Ewentualnie Siłownia
niedziela 14 lipca
  • 08:00 – 16:00 OSiR - Koszykówka Camp Michał Kafarski Hala+Bar z kuchnią H2+Pralnia+Ewentualnie Siłownia
poniedziałek 15 lipca
wtorek 16 lipca
środa 17 lipca
czwartek 18 lipca
piątek 19 lipca
  • 19:00 – 23:00 Nocny Przejazd Rolkarski
sobota 20 lipca
niedziela 21 lipca
poniedziałek 22 lipca
wtorek 23 lipca
środa 24 lipca
czwartek 25 lipca
piątek 26 lipca
sobota 27 lipca
niedziela 28 lipca
poniedziałek 29 lipca
wtorek 30 lipca
środa 31 lipca
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
czwartek 1 sierpnia
piątek 2 sierpnia
sobota 3 sierpnia
niedziela 4 sierpnia
poniedziałek 5 sierpnia
  • 16:00 – 20:00 Obóz Swarek Swarzędz
wtorek 6 sierpnia
  • 09:00 – 12:00 Obóz Swarek Swarzędz
    Obóz Swarek Swarzędz
    09:00 – 12:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 19:00 Obóz Swarek Swarzędz
    Obóz Swarek Swarzędz
    16:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
środa 7 sierpnia
  • 09:00 – 12:00 Obóz Swarek Swarzędz
    Obóz Swarek Swarzędz
    09:00 – 12:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 19:00 Obóz Swarek Swarzędz
    Obóz Swarek Swarzędz
    16:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 8 sierpnia
  • 09:00 – 12:00 Obóz Swarek Swarzędz
    Obóz Swarek Swarzędz
    09:00 – 12:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 19:00 Obóz Swarek Swarzędz
    Obóz Swarek Swarzędz
    16:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 9 sierpnia
  • 09:00 – 12:00 Obóz Swarek Swarzędz
    Obóz Swarek Swarzędz
    09:00 – 12:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 19:00 Obóz Swarek Swarzędz
    Obóz Swarek Swarzędz
    16:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 10 sierpnia
  • 09:00 – 12:00 Obóz Swarek Swarzędz
    Obóz Swarek Swarzędz
    09:00 – 12:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 19:00 Obóz Swarek Swarzędz
    Obóz Swarek Swarzędz
    16:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 11 sierpnia
  • 09:00 – 12:00 Obóz Swarek Swarzędz
    Obóz Swarek Swarzędz
    09:00 – 12:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:00 – 19:00 Obóz Swarek Swarzędz
    Obóz Swarek Swarzędz
    16:00 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
poniedziałek 12 sierpnia
wtorek 13 sierpnia
środa 14 sierpnia
czwartek 15 sierpnia
piątek 16 sierpnia
sobota 17 sierpnia
niedziela 18 sierpnia
poniedziałek 19 sierpnia
wtorek 20 sierpnia
środa 21 sierpnia
czwartek 22 sierpnia
piątek 23 sierpnia
sobota 24 sierpnia
niedziela 25 sierpnia
poniedziałek 26 sierpnia
wtorek 27 sierpnia
środa 28 sierpnia
czwartek 29 sierpnia
piątek 30 sierpnia
sobota 31 sierpnia
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
niedziela 1 września
  • 09:00 – 15:00 Bieg Edmunda Jaworskiego
poniedziałek 2 września
wtorek 3 września
środa 4 września
czwartek 5 września
piątek 6 września
  • 17:30 – 23:00 Rezerwacja Jacek
sobota 7 września
  • 17:30 – 23:00 Rezerwacja Jacek
niedziela 8 września
poniedziałek 9 września
wtorek 10 września
środa 11 września
czwartek 12 września
piątek 13 września
sobota 14 września
  • 08:00 – 20:00 XXVI Targi Ogrodniczo-Rolne H2
niedziela 15 września
  • 08:00 – 20:00 XXVI Targi Ogrodniczo - Rolne H2
poniedziałek 16 września
wtorek 17 września
środa 18 września
czwartek 19 września
piątek 20 września
sobota 21 września
niedziela 22 września
poniedziałek 23 września
wtorek 24 września
środa 25 września
czwartek 26 września
piątek 27 września
sobota 28 września
niedziela 29 września
poniedziałek 30 września
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
wtorek 1 października
środa 2 października
czwartek 3 października
piątek 4 października
sobota 5 października
niedziela 6 października
  • 07:00 – 17:00 Bieg z PSYjacielem - Schronisko
  • 08:00 – 20:00 OSiR - Skierniewicka Liga Siatkówki
poniedziałek 7 października
wtorek 8 października
środa 9 października
czwartek 10 października
piątek 11 października
sobota 12 października
niedziela 13 października
  • 08:00 – 20:00 OSiR - Skierniewicka Liga Siatkówki
poniedziałek 14 października
wtorek 15 października
środa 16 października
czwartek 17 października
piątek 18 października
sobota 19 października
  • 08:00 – 18:00 JUDO-BUDO rezerwacja
niedziela 20 października
  • 08:00 – 20:00 OSiR - Skierniewicka Liga Siatkówki
poniedziałek 21 października
  • Przygotowanie do MP S w TSK
wtorek 22 października
  • Przygotowanie do MP S w TSK
środa 23 października
  • Przygotowanie do MP S w TSK
czwartek 24 października
  • Przygotowanie do MP S w TSK
piątek 25 października
  • Mistrzostwa Polski Seniorów w TSK
sobota 26 października
  • Mistrzostwa Polski Seniorów w TSK
niedziela 27 października
  • Mistrzostwa Polski Seniorów w TSK
poniedziałek 28 października
wtorek 29 października
środa 30 października
czwartek 31 października
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
piątek 1 listopada
sobota 2 listopada
niedziela 3 listopada
poniedziałek 4 listopada
wtorek 5 listopada
środa 6 listopada
czwartek 7 listopada
piątek 8 listopada
sobota 9 listopada
niedziela 10 listopada
  • 08:00 – 20:00 OSiR - Skierniewicka Liga Siatkówki
poniedziałek 11 listopada
  • 13:00 – 17:00 Bieg Niepodległości OPEN - Park Miejski
wtorek 12 listopada
  • 07:00 – 15:00 Bieg Niepodległości dla szkół - Stadion Tetmajera
środa 13 listopada
czwartek 14 listopada
piątek 15 listopada
sobota 16 listopada
niedziela 17 listopada
  • 08:00 – 20:00 OSiR - Skierniewicka Liga Siatkówki
poniedziałek 18 listopada
wtorek 19 listopada
środa 20 listopada
czwartek 21 listopada
piątek 22 listopada
sobota 23 listopada
niedziela 24 listopada
  • 08:00 – 20:00 OSiR - Skierniewicka Liga Siatkówki
poniedziałek 25 listopada
wtorek 26 listopada
środa 27 listopada
czwartek 28 listopada
piątek 29 listopada
sobota 30 listopada
  • 08:00 – 20:00 Rezerwacja Hala Sportowe Mikołajki AK Bokserski
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
niedziela 1 grudnia
  • 08:00 – 20:00 OSiR - Skierniewicka Liga Siatkówki
poniedziałek 2 grudnia
wtorek 3 grudnia
środa 4 grudnia
czwartek 5 grudnia
piątek 6 grudnia
sobota 7 grudnia
niedziela 8 grudnia
  • 08:00 – 20:00 OSiR - Skierniewicka Liga Siatkówki
poniedziałek 9 grudnia
wtorek 10 grudnia
środa 11 grudnia
czwartek 12 grudnia
piątek 13 grudnia
sobota 14 grudnia
niedziela 15 grudnia
  • 08:00 – 20:00 OSiR - Skierniewicka Liga Siatkówki
poniedziałek 16 grudnia
wtorek 17 grudnia
środa 18 grudnia
czwartek 19 grudnia
piątek 20 grudnia
sobota 21 grudnia
niedziela 22 grudnia
poniedziałek 23 grudnia
wtorek 24 grudnia
środa 25 grudnia
czwartek 26 grudnia
piątek 27 grudnia
sobota 28 grudnia
  • 08:00 – 20:00 OSiR - Noworoczne Siatkarskie Miksty
niedziela 29 grudnia
poniedziałek 30 grudnia
wtorek 31 grudnia
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
środa 1 stycznia
czwartek 2 stycznia
piątek 3 stycznia
sobota 4 stycznia
niedziela 5 stycznia
poniedziałek 6 stycznia
wtorek 7 stycznia
środa 8 stycznia
czwartek 9 stycznia
piątek 10 stycznia
sobota 11 stycznia
niedziela 12 stycznia
poniedziałek 13 stycznia
wtorek 14 stycznia
środa 15 stycznia
czwartek 16 stycznia
piątek 17 stycznia
sobota 18 stycznia
niedziela 19 stycznia
poniedziałek 20 stycznia
wtorek 21 stycznia
środa 22 stycznia
czwartek 23 stycznia
piątek 24 stycznia
sobota 25 stycznia
niedziela 26 stycznia
poniedziałek 27 stycznia
wtorek 28 stycznia
środa 29 stycznia
czwartek 30 stycznia
piątek 31 stycznia

Brak zdarzeń.

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sobota 1 lutego
niedziela 2 lutego
poniedziałek 3 lutego
wtorek 4 lutego
środa 5 lutego
czwartek 6 lutego
piątek 7 lutego
sobota 8 lutego
niedziela 9 lutego
poniedziałek 10 lutego
wtorek 11 lutego
środa 12 lutego
czwartek 13 lutego
piątek 14 lutego
sobota 15 lutego
niedziela 16 lutego
poniedziałek 17 lutego
wtorek 18 lutego
środa 19 lutego
czwartek 20 lutego
piątek 21 lutego
sobota 22 lutego
niedziela 23 lutego
poniedziałek 24 lutego
wtorek 25 lutego
środa 26 lutego
czwartek 27 lutego
piątek 28 lutego

Brak zdarzeń.

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sobota 1 marca
niedziela 2 marca
poniedziałek 3 marca
wtorek 4 marca
środa 5 marca
czwartek 6 marca
piątek 7 marca
sobota 8 marca
niedziela 9 marca
poniedziałek 10 marca
wtorek 11 marca
środa 12 marca
czwartek 13 marca
piątek 14 marca
sobota 15 marca
niedziela 16 marca
poniedziałek 17 marca
wtorek 18 marca
środa 19 marca
czwartek 20 marca
piątek 21 marca
sobota 22 marca
niedziela 23 marca
poniedziałek 24 marca
wtorek 25 marca
środa 26 marca
czwartek 27 marca
piątek 28 marca
sobota 29 marca
niedziela 30 marca
poniedziałek 31 marca

Brak zdarzeń.