Orlik nr 2

Orlik nr 2

ul. 1 -go Maja w Skierniewicach (przy Szkole Podstawowej nr 2)

Kompleks sportowo-rekreacyjny składa się z boiska do piłki nożnej, boiska wielofunkcyjnego do gry w siatkówkę i koszykówkę, które można również wykorzystać do gry z tenisa, badmintona, siatkonogę oraz inne dyscypliny sportowe. Obiekt wyposażony jest w szatnie oraz natryski i toalety. Możliwe jest korzystanie z obiektu po zmroku – całość boisk jest oświetlana.

————————————————————————–
Od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00 z obiektu korzysta szkoła.

————————————————————————–
Godziny otwarcia dla mieszkańców Skierniewic oraz stowarzyszeń sportowych i klubów:

(Godziny otwarcia dla klientów)

  • poniedziałek – piątek: godz. 16:00 – 21:30
  • sobota – niedziela: godz. 13:00 -18:00

————————————————————————–
OKRES WAKACYJNY

(Godziny otwarcia dla klientów)

  • poniedziałek – piątek: godz. 12:00 – 21:30
  • sobota – niedziela: godz. 10:00 -19:30

————————————————————————
Na Orliku Nr 2 odbywają się animacje sportowo-rekreacyjne z piłki nożnej dla dzieci i młodzieży ze Skierniewic.

WSZYSTKIE REZERWACJE

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
środa 1 listopada
czwartek 2 listopada
  • 16:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:00 – 18:30 Boiska Mecz 2013 Widok bramki (5x2)
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 3 listopada
  • 09:00 – 14:00 SZS i OSiR - Tenis Stołowy - ID - powiat
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 4 listopada
  • 07:30 – 15:00 Turniej Widok Skierniewice 2014
  • 09:30 – 11:45 10:00 Mecz U-13K MKS Ósemka Skierniewice - Pabianice
  • 09:30 – 10:30 Trening Widok
  • 10:00 – 14:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 14:00
    Powtarza się co tydzień
  • 12:00 – 16:00 Hala AZS Turniej
  • 16:00 – 18:00 16:00 Mecz U-19 M AZS PWSZ - PKK Pabianice
  • 16:00 – 00:00 OSiR
niedziela 5 listopada
  • 07:30 – 18:00 Turniej Widok Skierniewice 2015
  • 08:00 – 20:00 OSiR - Skierniewicka Liga Siatkówki
  • 09:30 – 11:45 10.00 Mecz 2007 Widok Skierniewice -
  • 09:30 – 11:45 10:00 Mecz U-13M MKS Ósemka Skierniewice - Wieluń
  • 11:45 – 14:00 12.00 Mecz 2009 Widok Skierniewice
  • 11:45 – 14:00 12:00 Mecz U-17M MKS Ósemka Skierniewice - Stryków
  • 14:00 – 16:30 14.30 Stadion Mecz 2010 (Duże bramki) Widok Skierniewice
  • 14:00 – 16:15 14:00 Mecz U-13K MKS Ósemka Skierniewice - Bełchatów
poniedziałek 6 listopada
  • 18:00 – 20:00 18:30 Mecz U-15M MKS Ósemka Skierniewice - Kutno
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 7 listopada
  • 09:00 – 14:00 SZS i OSiR - Piłka Ręczna - Licealiada - powiat
  • 17:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 8 listopada
  • 08:00 – 16:00 Sala judo Policja
  • 09:00 – 14:00 SZS i OSiR - Piłka Ręczna - IMS- powiat
  • 13:00 – 16:00 Stadion bieżnia Policja
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 9 listopada
  • 08:00 – 16:00 Sala judo Policja
  • 16:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 10 listopada
  • 08:00 – 15:00 OSiR- Bieg Niepodległości-Stadion
  • 08:00 – 16:00 Sala judo Policja
  • 09:00 – 14:00 SZS i OSiR - Pływanie - ID, IMS, Lic. - rejon
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 19:30 Stowarzyszenie WIDZEW bar
  • 21:00 – 22:30 Duża hala rezerwacja
sobota 11 listopada
  • 09:00 – 12:00 10.00 Mesz Kadetki Skier - Vis - Rawa Mazowiecka
  • 09:00 – 10:00 Duża hala Widok Skierniewice
  • 09:30 – 11:30 10.00 Mecz D1 (bramki 5x2) Unia Skierniewice - SPSCH Widzew
  • 09:30 – 11:45 10:00 Mecz U-13K MKS Ósemka Skierniewice - ŁKS
  • 10:00 – 14:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 14:00
    Powtarza się co tydzień
  • 11:30 – 13:30 12:00 Mecz D2 (Bramki 5x2) Unia Skierniewice - UKS Akademia Pelikan Łowicz
  • 11:45 – 13:45 12:00 Mecz U-19M MKS Ósemka Skierniewice - Kutno
  • 12:00 – 20:00 OSiR - Skierniewicka Liga Siatkówki
  • 13:30 – 15:00 Sparing Unia E1
niedziela 12 listopada
  • 08:00 – 16:00 Turniej Skier Vis Młodziczki
  • 09:00 – 18:00 Turniej AZS
  • 10:00 – 11:00 Sala konferencyjna OSiR Joga
    Sala konferencyjna OSiR Joga
    10:00 – 11:00
    Powtarza się co tydzień
  • 11:30 – 18:00 Sala konferencyjna KS
  • 13:30 – 16:00 14.00 Stadion Mecz 2010 (Duże bramki) Widok Skierniewice
  • 16:00 – 17:00 Duża hala Widzew
poniedziałek 13 listopada
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 14 listopada
  • 09:00 – 14:00 SZS i OSiR - Unihokej - ID - powiat
  • 17:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 15 listopada
  • 09:00 – 14:00 SZS i OSiR - Pływanie - ID, IMS, Lic. - Województwo
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:00 – 20:00 17.30 Mecz U-13K MKS Ósemka - Pabianice
  • 19:00 – 20:30 Stadion trening Widok 2009
czwartek 16 listopada
  • 16:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 18:30 – 20:45 19:00 Mecz U-17 M AZS PWSZ - MKS Ósemka Skierniewice
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 17 listopada
  • 07:00 – 20:00 Wynajem 100 krzeseł
  • 08:00 – 14:00 Boisko Nieborów Unia
  • 09:00 – 14:00 SZS i OSiR - Unihokej - IMS - powiat
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 18 listopada
  • 07:00 – 20:00 Rezerwacja Turnie Wojownik
  • 08:00 – 20:00 Turniej Widok Skierniewice 2016
  • 09:00 – 11:00 Sparing Unia 2009
  • 09:00 – 10:00 Trening Widok 2018
  • 10:00 – 14:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 14:00
    Powtarza się co tydzień
  • 11:00 – 13:00 Sparing Unia 2012
  • 14:00 – 23:00 Rezerwacja
  • 16:30 – 19:30 17.00 Tenis Stołowy Legion
  • 18:00 – 20:30 18:00 Mecz Seniorzy Unia II Skierniewice - Czarni Bednary
niedziela 19 listopada
  • 08:00 – 20:00 OSiR - Skierniewicka Liga Siatkówki
  • 08:00 – 16:00 Turniej Widok Skierniewice 2017
  • 09:30 – 11:45 10:00 Mecz U-19M MKS Ósemka Skierniewice - Piotrków
  • 10:00 – 11:00 Sala konferencyjna OSiR Joga
    Sala konferencyjna OSiR Joga
    10:00 – 11:00
    Powtarza się co tydzień
  • 12:00 – 15:00 Turniej AZS
  • 12:30 – 15:00 13.00 Mecz C1 Widok 2009
  • 16:00 – 17:00 Duża hala Widzew
poniedziałek 20 listopada
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 21 listopada
  • 09:00 – 13:00 SZS i OSiR - Piłka Ręczna - ID- powiat
  • 17:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 18:30 – 19:30 Trening bramkarski Widok
  • 18:30 – 19:30 Unia BAR
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 22 listopada
  • 08:00 – 16:00 Sala judo Policja
  • 09:00 – 14:00 SZS i OSiR - Piłka Ręczna - IMS- Rejon
  • 13:00 – 16:00 Stadion bieżnia Policja
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 20:30 18.00 Mesz Kadetki Skier - Vis - Ozorków
  • 19:00 – 21:00 19.00 Mecz 2007 Widok Skierniewice -
czwartek 23 listopada
  • 08:00 – 16:00 Sala judo Policja
  • 16:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 24 listopada
  • 08:00 – 14:00 Boisko Nieborów Unia
  • 08:00 – 16:00 Sala judo Policja
  • 15:00 – 22:00 Turniej MKS Ósemka
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 25 listopada
  • 07:00 – 20:00 Turniej MKS Ósemka
  • 09:00 – 10:00 Trening hala za kotarą Widok
  • 09:30 – 11:45 10:00 Mecz U-19M MKS Ósemka Skierniewice - Pabianice
  • 10:00 – 14:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 14:00
    Powtarza się co tydzień
  • 10:00 – 11:00 Trening hala za kotarą UNIA
  • 10:00 – 13:00 Turniej AZS
  • 10:30 – 13:00 11.00 Mecz 2007 Widok Skierniewice -
  • 13:00 – 21:00 Skierniewicka Liga Futsalu
niedziela 26 listopada
  • 07:00 – 20:00 Turniej MKS Ósemka
  • 08:00 – 20:00 Skierniewicka Liga Futsalu
  • 10:00 – 11:00 Sala konferencyjna OSiR Joga
    Sala konferencyjna OSiR Joga
    10:00 – 11:00
    Powtarza się co tydzień
  • 10:30 – 13:00 11.00 Mecz 2010 Widok Skierniewice
poniedziałek 27 listopada
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 28 listopada
  • 09:00 – 10:30 Duża hal Straż Pożarna
  • 17:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 18:30 – 20:45 19:00 Mecz U-17 M AZS PWSZ - UKS Siódemka Kutno
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 29 listopada
  • 14:45 – 17:00 15:30 Mecz U-13 M B AZS PWSZ - ASP Tomaszów Maz.
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:00 – 19:15 17:30 Mecz U-13M MKS Ósemka Skierniewice - Kutno
  • 17:00 – 19:00 17:30 Mecz U-15 M A AZS PWSZ - MKK Boruta Zgierz
  • 20:00 – 23:00 20.00 Mesz Kadetki Skier - Vis - Domaniewice
czwartek 30 listopada
  • 08:00 – 09:00 Duża hal Straż Pożarna
  • 08:00 – 22:00 Sala konferencyjna Sesja RM
  • 16:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
piątek 1 grudnia
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 22:00 20.00 Mecz Seniorki Skier-Vis - Zduńska Wola
sobota 2 grudnia
  • 08:00 – 15:30 Turniej ŁZPN
  • 09:30 – 11:45 10:00 Mecz U-15M MKS Ósemka Skierniewice - AZS PWSZ
  • 09:30 – 10:30 Trening Widok
  • 10:00 – 14:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 14:00
    Powtarza się co tydzień
  • 10:00 – 12:00 Sparing Unia 2012
  • 10:30 – 11:30 Trening Widok
  • 11:45 – 14:00 12:00 Mecz U-19M MKS Ósemka Skierniewice - Start Łódź
  • 12:00 – 14:00 Sparing Unia 2009
  • 14:00 – 16:15 14:30 Mecz U-19 M AZS PWSZ - ŁKS Politechnika Łódź
  • 15:00 – 19:30 Sala konferencyjna Zumba
  • 15:30 – 20:30 Skierniewicka Liga Futsalu
niedziela 3 grudnia
  • 08:00 – 20:00 OSiR - Skierniewicka Liga Siatkówki
  • 08:30 – 10:45 09:00 Mecz U-17M MKS Ósemka Skierniewice - Łowicz
  • 10:00 – 11:00 Sala konferencyjna OSiR Joga
    Sala konferencyjna OSiR Joga
    10:00 – 11:00
    Powtarza się co tydzień
  • 11:00 – 20:30 Skierniewicka Liga Futsalu
  • 11:00 – 13:00 Sparing Widok 2010
  • 12:00 – 18:00 Sala konferencyjna Polonia
poniedziałek 4 grudnia
  • 18:00 – 20:15 17:00 Mecz U-14K MKS Ósemka Skierniewice - Ujazd
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:15 – 22:30 19:00 Mecz U-19M MKS Ósemka Skierniewice - Pabianice
wtorek 5 grudnia
  • 10:30 – 14:30 SZS i OSiR - Tenis Stołowy - Licealiada - powiat
  • 17:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 6 grudnia
  • 16:00 – 20:30 16.30 Turniej U12 AZS
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 7 grudnia
  • 16:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 8 grudnia
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 9 grudnia
  • 07:00 – 14:00 Turniej Judo Tiger
  • 08:00 – 20:00 Sala konferencyjna Sportowe Mikołajki Amatorski Klub Bokserski
  • 08:00 – 15:00 Turniej ŁZPN
  • 09:30 – 11:45 10:00 Mecz U-15 M A AZS PWSZ - UMKS Księżak Łowicz
  • 10:00 – 14:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 14:00
    Powtarza się co tydzień
  • 11:45 – 13:45 12:00 Mecz U-19M MKS Ósemka Skierniewice - AZS PWSZ
  • 13:45 – 16:00 14:00 Mecz U-13K MKS Ósemka Skierniewice - ŁKS KK
  • 14:00 – 20:00 OSiR - Skierniewicka Liga Siatkówki
  • 15:00 – 20:00 Skierniewicka Liga Futsalu
  • 16:00 – 20:00 16.00 Turniej Ósemka U11K
  • 17:00 – 20:00 Mała sala konferencyjna Unia
niedziela 10 grudnia
  • 07:00 – 20:00 Turniej Unia Skierniewice 2011
  • 08:00 – 11:00 09.00 Tenis Stołowy Legion
  • 09:30 – 11:45 10:00 Mecz U-13M MKS Ósemka Skierniewice - ŁKS II
  • 10:00 – 11:00 Sala konferencyjna OSiR Joga
    Sala konferencyjna OSiR Joga
    10:00 – 11:00
    Powtarza się co tydzień
  • 11:00 – 20:00 Grand Prix Tenis Stołowy
  • 11:45 – 14:00 12:00 Mecz U-17 M AZS PWSZ - UMKS Piotrcovia
  • 12:00 – 19:00 Turniej Ligowy Polonia
  • 14:00 – 18:45 MMP U-15K EMKA
poniedziałek 11 grudnia
  • 09:00 – 14:00 SZS i OSiR - Szachy - ID, IMS, Lic. - powiat i rejon
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 12 grudnia
  • 17:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 13 grudnia
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
  • 18:30 – 21:00 18.00 Mesz Kadetki Skier - Vis - Tomaszów Mazowiecki
czwartek 14 grudnia
  • 16:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 15 grudnia
  • 09:00 – 14:00 SZS i OSiR - Piłka Siatkowa - ID - powiat
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:00 – 19:00 Sala konferencyjna mała Wędkarze
sobota 16 grudnia
  • 09:00 – 20:00 Skierniewicka Liga Futsalu
  • 09:30 – 11:45 10:00 Mecz U-15M MKS Ósemka Skierniewice - Stryków
  • 10:00 – 14:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 14:00
    Powtarza się co tydzień
  • 12:45 – 20:00 OSiR - Skierniewicka Liga Siatkówki
  • 14:30 – 20:00 Sala konferencyjna PTTK
niedziela 17 grudnia
  • 07:00 – 20:00 Turniej Unia Skierniewice 2012
  • 08:00 – 20:00 Skierniewicka Liga Futsalu
  • 09:30 – 11:45 10:00 Mecz U-17M MKS Ósemka Skierniewice - Pabianice
  • 10:00 – 11:00 Sala konferencyjna OSiR Joga
    Sala konferencyjna OSiR Joga
    10:00 – 11:00
    Powtarza się co tydzień
  • 11:30 – 14:30 12.00 Tenis Stołowy Legion
  • 11:45 – 14:00 12:00 Mecz U-13 M B AZS PWSZ - LUKS Sokół Rzgów
  • 14:30 – 20:00 OSiR - Skierniewicka Liga Siatkówki
poniedziałek 18 grudnia
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 19 grudnia
  • 17:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 20 grudnia
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 21 grudnia
  • 16:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 22 grudnia
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 23 grudnia
  • 10:00 – 14:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 14:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 24 grudnia
poniedziałek 25 grudnia
wtorek 26 grudnia
środa 27 grudnia
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 28 grudnia
  • 08:00 – 15:00 Turniej ŁZPN
  • 16:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 29 grudnia
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 30 grudnia
  • 08:00 – 21:00 OSiR - Turniej Mikstów Siatkarskich
  • 10:00 – 14:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 14:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 31 grudnia
  • 10:00 – 11:00 Sala konferencyjna OSiR Joga
    Sala konferencyjna OSiR Joga
    10:00 – 11:00
    Powtarza się co tydzień
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
poniedziałek 1 stycznia
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 2 stycznia
  • 17:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 3 stycznia
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 4 stycznia
  • 16:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 5 stycznia
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 22:00 20.00 Mecz Seniorki Skier-Vis - Wieruszów
sobota 6 stycznia
  • 08:00 – 20:00 Skierniewicka Liga Futsalu
  • 09:30 – 11:45 10:00 Mecz U-19M MKS Ósemka Skierniewice - ŁKS Szkoła Gortata
  • 10:00 – 14:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 14:00
    Powtarza się co tydzień
  • 11:45 – 14:00 12:00 Mecz U-13K MKS Ósemka Skierniewice - UKS Akademia Gortata
niedziela 7 stycznia
  • 08:00 – 20:00 OSiR - Skierniewicka Liga Siatkówki
  • 08:00 – 20:00 Skierniewicka Liga Futsalu
  • 09:30 – 11:45 10:00 Mecz U-17 M AZS PWSZ - PKK Pabianice
  • 10:00 – 11:00 Sala konferencyjna OSiR Joga
    Sala konferencyjna OSiR Joga
    10:00 – 11:00
    Powtarza się co tydzień
poniedziałek 8 stycznia
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 9 stycznia
  • 09:00 – 14:00 SZS i OSiR - Koszykówka - ID - powiat
  • 17:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 10 stycznia
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
  • 18:00 – 20:15 18:30 Mecz U-19 M AZS PWSZ - SKS Start Łódź
czwartek 11 stycznia
  • 09:00 – 14:00 SZS i OSiR - Unihokej - Licealiada - powiat
  • 16:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 12 stycznia
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 13 stycznia
  • 08:00 – 20:00 Skierniewicka Liga Futsalu
  • 08:00 – 20:00 Turniej Judo
  • 10:00 – 14:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 14:00
    Powtarza się co tydzień
  • 12:00 – 20:00 OSiR - Skierniewicka Liga Siatkówki
niedziela 14 stycznia
  • 08:00 – 16:00 Turniej Skier Vis Młodziczki
  • 09:00 – 11:00 Sparing Widok Skierniewice 2010 - Mazovia Rawa Mazowiecka
  • 10:00 – 11:00 Sala konferencyjna OSiR Joga
    Sala konferencyjna OSiR Joga
    10:00 – 11:00
    Powtarza się co tydzień
  • 11:00 – 19:00 Sala konferencyjna Rezerwacja KS
  • 11:00 – 13:00 Sparing Widok Skierniewice 2009 - Pogoń Bełchów
  • 12:00 – 19:00 Turniej Ligowy Polonia
  • 16:00 – 20:00 OSiR - Skierniewicka Liga Siatkówki
poniedziałek 15 stycznia
  • 08:00 – 20:00 Szykowanie sali Bal Noworoczny
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 16 stycznia
  • 08:00 – 20:00 Szykowanie sali Bal Noworoczny
  • 17:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 17 stycznia
  • 08:00 – 20:00 Szykowanie sali Bal Noworoczny
  • 09:00 – 14:00 SZS i OSiR - Piłka Siatkowa - IMS - powiat
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 18 stycznia
  • 08:00 – 20:00 Szykowanie sali Bal Noworoczny
  • 09:00 – 14:00 SZS i OSiR - Koszykówka - ID- Rejon
  • 16:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 19 stycznia
  • 08:00 – 20:00 Szykowanie sali Bal Noworoczny
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 20 stycznia
  • 08:00 – 20:00 Bal Noworoczny
  • 09:30 – 11:45 10:00 Mecz U-15 M A AZS PWSZ - Basket Stryków
  • 10:00 – 14:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 14:00
    Powtarza się co tydzień
  • 11:00 – 13:00 Sparing Seniorzy III L Unia Skierniewice - Warta Sieradz
  • 11:45 – 14:00 12:00 Mecz U-15M MKS Ósemka Skierniewice - Zgierz
  • 14:00 – 16:15 14:00 Mecz U-13K MKS Ósemka Skierniewice - Pabianice
niedziela 21 stycznia
  • 08:00 – 20:00 OSiR - Skierniewicka Liga Siatkówki
  • 08:00 – 20:00 Sprzątanie hali Bal Noworoczny
  • 09:30 – 11:45 10:00 Mecz U-17M MKS Ósemka Skierniewice - AZS PWSZ
  • 10:00 – 11:00 Sala konferencyjna OSiR Joga
    Sala konferencyjna OSiR Joga
    10:00 – 11:00
    Powtarza się co tydzień
poniedziałek 22 stycznia
  • 08:00 – 20:00 Sprzątanie hali Bal Noworoczny
  • 18:00 – 20:15 18:30 Mecz U-14K MKS Ósemka Skierniewice - Ksawerów
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 23 stycznia
  • 08:00 – 14:00 SZS i OSiR - Koszykówka - ID- Województwo
  • 08:00 – 20:00 Sprzątanie hali Bal Noworoczny
  • 17:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 24 stycznia
  • 08:00 – 14:00 SZS i OSiR - Koszykówka - ID- Województwo
  • 08:00 – 20:00 Sprzątanie hali Bal Noworoczny
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 25 stycznia
  • 16:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 26 stycznia
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 27 stycznia
  • 08:00 – 20:00 Skierniewicka Liga Futsalu
  • 10:00 – 14:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 14:00
    Powtarza się co tydzień
  • 11:00 – 13:00 Sparing Seniorzy III L Unia Skierniewice - Raków II Częstochowa
  • 13:00 – 20:00 Rezerwacja
niedziela 28 stycznia
  • 08:00 – 20:00 Skierniewicka Liga Futsalu
  • 10:00 – 11:00 Sala konferencyjna OSiR Joga
    Sala konferencyjna OSiR Joga
    10:00 – 11:00
    Powtarza się co tydzień
poniedziałek 29 stycznia
  • 08:45 – 16:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    08:45 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 30 stycznia
  • 08:45 – 16:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    08:45 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 31 stycznia
  • 08:45 – 16:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    08:45 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 17:00 Sparing Seniorzy III L Unia Skierniewice - Znicz Pruszków
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
czwartek 1 lutego
  • 08:45 – 16:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    08:45 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 2 lutego
  • 08:45 – 16:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    08:45 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 3 lutego
  • 08:45 – 16:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    08:45 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 10:00 – 14:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 14:00
    Powtarza się co tydzień
  • 11:00 – 13:00 Sparing Seniorzy III L Unia Skierniewice - ŁKS II Łódź
  • 12:00 – 19:00 Turniej Ligowy Polonia
niedziela 4 lutego
  • 08:00 – 20:00 Skierniewicka Liga Futsalu
  • 08:45 – 16:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    08:45 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 10:00 – 11:00 Sala konferencyjna OSiR Joga
    Sala konferencyjna OSiR Joga
    10:00 – 11:00
    Powtarza się co tydzień
  • 13:00 – 15:00 Sparing Widok Skierniewice - Mazovia Rawa Mazowiecka
poniedziałek 5 lutego
  • 08:45 – 16:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    08:45 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 10:00 – 12:00 Trening Widok Skierniewice
    Trening Widok Skierniewice
    10:00 – 12:00
    Powtarza się co tydzień
  • 14:00 – 16:00 Trening Widok Skierniewice
    Trening Widok Skierniewice
    14:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 6 lutego
  • 08:45 – 16:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    08:45 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 10:00 – 12:00 Trening Widok Skierniewice
    Trening Widok Skierniewice
    10:00 – 12:00
    Powtarza się co tydzień
  • 14:00 – 16:00 Trening Widok Skierniewice
    Trening Widok Skierniewice
    14:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 7 lutego
  • 08:45 – 16:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    08:45 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 10:00 – 12:00 Trening Widok Skierniewice
    Trening Widok Skierniewice
    10:00 – 12:00
    Powtarza się co tydzień
  • 14:00 – 16:00 Trening Widok Skierniewice
    Trening Widok Skierniewice
    14:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 8 lutego
  • 08:45 – 16:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    08:45 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 10:00 – 12:00 Trening Widok Skierniewice
    Trening Widok Skierniewice
    10:00 – 12:00
    Powtarza się co tydzień
  • 14:00 – 16:00 Trening Widok Skierniewice
    Trening Widok Skierniewice
    14:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 9 lutego
  • 08:45 – 16:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    08:45 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 10:00 – 12:00 Trening Widok Skierniewice
    Trening Widok Skierniewice
    10:00 – 12:00
    Powtarza się co tydzień
  • 14:00 – 16:00 Trening Widok Skierniewice
    Trening Widok Skierniewice
    14:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 10 lutego
  • 08:00 – 20:00 Skierniewicka Liga Futsalu
  • 08:45 – 16:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    08:45 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 10:00 – 14:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 14:00
    Powtarza się co tydzień
  • 11:00 – 13:00 Sparing Seniorzy III L Unia Skierniewice - Ząbkowice Ząbki
  • 13:00 – 15:00 Sparing Widok Skierniewice - Żyrardowianka Żyrardów
niedziela 11 lutego
  • 08:00 – 16:00 Turniej Skier Vis Młodziczki
  • 08:45 – 16:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    08:45 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 10:00 – 11:00 Sala konferencyjna OSiR Joga
    Sala konferencyjna OSiR Joga
    10:00 – 11:00
    Powtarza się co tydzień
poniedziałek 12 lutego
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 13 lutego
  • 17:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 14 lutego
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 15 lutego
  • 16:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 16 lutego
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 17 lutego
  • 09:30 – 11:45 10:00 Mecz U-13K MKS Ósemka Skierniewice - Aleksandrów Łódzki
  • 10:00 – 14:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 14:00
    Powtarza się co tydzień
  • 11:00 – 13:00 Sparing Seniorzy III L Unia Skierniewice - Widzew II Łódź
  • 13:00 – 15:00 Sparing Widok Skierniewice - Bzura Chodaków
  • 17:00 – 20:00 18.00 Mecz Seniorki Skier-Vis - Reaktywacja Drużbice
niedziela 18 lutego
  • 08:00 – 20:00 OSiR - Skierniewicka Liga Siatkówki
  • 10:00 – 11:00 Sala konferencyjna OSiR Joga
    Sala konferencyjna OSiR Joga
    10:00 – 11:00
    Powtarza się co tydzień
  • 10:30 – 17:30 Hokej Start Brzeziny
poniedziałek 19 lutego
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 20 lutego
  • 17:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 21 lutego
  • 08:00 – 22:00 Klubowy Puchar Europy w hokeju na trawie
  • 09:00 – 14:00 SZS i OSiR - Koszykówka - IMS- powiat
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 22 lutego
  • 08:00 – 22:00 Klubowy Puchar Europy w hokeju na trawie
  • 16:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 23 lutego
  • 08:00 – 22:00 Klubowy Puchar Europy w hokeju na trawie
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 24 lutego
  • 08:00 – 22:00 Klubowy Puchar Europy w hokeju na trawie
  • 09:00 – 11:00 Sparing Widok Skierniewice 2010 - Mazovia Rawa Mazowiecka 2010
  • 10:00 – 14:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 14:00
    Powtarza się co tydzień
  • 11:00 – 13:00 Sparing Seniorzy III L Unia Skierniewice - Mszczonowianka Mszczonów
  • 13:00 – 15:00 Sparing Seniorzy III L Unia Skierniewice - UKS SMS Łódź
niedziela 25 lutego
  • 08:00 – 22:00 Klubowy Puchar Europy w hokeju na trawie
  • 08:00 – 20:00 OSiR - Skierniewicka Liga Siatkówki
  • 09:00 – 11:00 Sparing Widok Skierniewice 2009 - Mazovia Rawa Mazowiecka 2008
  • 10:00 – 11:00 Sala konferencyjna OSiR Joga
    Sala konferencyjna OSiR Joga
    10:00 – 11:00
    Powtarza się co tydzień
  • 11:00 – 13:00 Sparing Widok Skierniewice - Macovia Maków
  • 13:00 – 15:00 Sparing Widok Skierniewice - LKS Osuchów
poniedziałek 26 lutego
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 27 lutego
  • 17:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 28 lutego
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 29 lutego
  • 16:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
piątek 1 marca
  • Festiwal Dmuchanców Jaskuła
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 2 marca
  • Festiwal Dmuchanców Jaskuła
  • 10:00 – 14:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 14:00
    Powtarza się co tydzień
  • 12:00 – 17:00 OSiR - Skierniewicka Liga Siatkówki
  • 13:00 – 15:00 Sparing Widok Skierniewice - Promyk Nowa Sucha
  • 17:00 – 20:00 18.00 Mecz Seniorki Skier-Vis - Baraże
niedziela 3 marca
  • Festiwal Dmuchanców Jaskuła
  • 08:00 – 17:00 OSiR - Skierniewicka Liga Siatkówki
  • 09:00 – 11:00 Sparing Widok Skierniewice 2010 - KS Ursus Warszawa 2009
  • 09:30 – 11:45 10:00 Mecz U-17M MKS Ósemka Skierniewice - Kutno
  • 10:00 – 11:00 Sala konferencyjna OSiR Joga
    Sala konferencyjna OSiR Joga
    10:00 – 11:00
    Powtarza się co tydzień
  • 11:00 – 13:00 Sparing Widok Skierniewice 2009 - KS Ursus Warszawa 2009
  • 11:45 – 14:00 12:00 Mecz U-17 M AZS PWSZ - ŁKS KM I Łódź
  • 17:00 – 20:00 18.00 Mecz Seniorki Skier-Vis - Baraże
poniedziałek 4 marca
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 5 marca
  • 17:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 6 marca
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 7 marca
  • 09:00 – 14:00 SZS i OSiR - Koszykówka - IMS- Rejon
  • 16:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 8 marca
  • 09:00 – 14:00 SZS i OSiR - Piłka Siatkowa - Licealiada - powiat
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 9 marca
  • 09:00 – 11:00 Sparing Widok Skierniewice 2010 - Pogoń Bełchów
  • 10:00 – 14:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 14:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 10 marca
  • 08:00 – 20:00 OSiR - Skierniewicka Liga Siatkówki
  • 09:30 – 11:45 10:00 Mecz U-13K MKS Ósemka Skierniewice - Ksawerów
  • 10:00 – 11:00 Sala konferencyjna OSiR Joga
    Sala konferencyjna OSiR Joga
    10:00 – 11:00
    Powtarza się co tydzień
poniedziałek 11 marca
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 12 marca
  • 17:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 13 marca
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 14 marca
  • 16:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 15 marca
  • 08:00 – 14:00 SZS i OSiR - Gry i Zabawy - ID- powiat
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 16 marca
  • 10:00 – 14:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 14:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 17 marca
  • 08:00 – 20:00 OSiR - Skierniewicka Liga Siatkówki
  • 10:00 – 11:00 Sala konferencyjna OSiR Joga
    Sala konferencyjna OSiR Joga
    10:00 – 11:00
    Powtarza się co tydzień
poniedziałek 18 marca
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 19 marca
  • 09:00 – 14:00 SZS i OSiR - Koszykówka - Licealiada - powiat
  • 17:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 20 marca
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 21 marca
  • 09:00 – 14:00 SZS i OSiR - Piłka Nożna - Licealiada Kobiet - powiat Orlik 5
  • 16:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 22 marca
  • 09:00 – 14:00 SZS i OSiR - Piłka Nożna - Licealiada Mężczyzn - powiat Orlik 5
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 23 marca
  • 10:00 – 14:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 14:00
    Powtarza się co tydzień
  • 15:00 – 21:00 Hala sportowa + sala konferencyjna Zumba
  • 17:00 – 20:00 18.00 Mecz Seniorki Skier-Vis - Baraże
niedziela 24 marca
  • 08:00 – 17:00 OSiR - Skierniewicka Liga Siatkówki
  • 10:00 – 11:00 Sala konferencyjna OSiR Joga
    Sala konferencyjna OSiR Joga
    10:00 – 11:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:00 – 20:00 18.00 Mecz Seniorki Skier-Vis - Baraże
poniedziałek 25 marca
  • 18:00 – 20:15 18:30 Mecz U-14K MKS Ósemka Skierniewice - Łowicz
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 26 marca
  • 08:00 – 14:00 SZS i OSiR - Gry i Zabawy - ID - Rejon
  • 17:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 27 marca
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 28 marca
  • 16:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 29 marca
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 30 marca
  • 10:00 – 14:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 14:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 31 marca
  • 10:00 – 11:00 Sala konferencyjna OSiR Joga
    Sala konferencyjna OSiR Joga
    10:00 – 11:00
    Powtarza się co tydzień
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
poniedziałek 1 kwietnia
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 2 kwietnia
  • 17:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 3 kwietnia
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 4 kwietnia
  • 08:00 – 14:00 SZS i OSiR - Gry i Zabawy - ID- Województwo
  • 16:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 5 kwietnia
  • 08:00 – 14:00 SZS i OSiR - Drużynowe Biegi - ID, IMS, Lic. - powiat STADION
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 6 kwietnia
  • 08:00 – 20:00 OSiR - Skierniewicka Liga Siatkówki - Puchar
  • 10:00 – 14:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 14:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 7 kwietnia
  • 10:00 – 11:00 Sala konferencyjna OSiR Joga
    Sala konferencyjna OSiR Joga
    10:00 – 11:00
    Powtarza się co tydzień
poniedziałek 8 kwietnia
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 9 kwietnia
  • 09:00 – 14:00 SZS i OSiR - Koszykówka 3x3 - IMS - powiat
  • 17:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 10 kwietnia
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 11 kwietnia
  • 09:00 – 14:00 SZS i OSiR - Koszykówka - Licealiada - Rejon
  • 16:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 12 kwietnia
  • 09:00 – 14:00 SZS i OSiR - Koszykówka - Licealiada - Rejon
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 13 kwietnia
  • 08:15 – 17:00 Turniej LSO
  • 08:15 – 17:00 Turniej LSO
  • 10:00 – 14:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 14:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 14 kwietnia
  • 10:00 – 11:00 Sala konferencyjna OSiR Joga
    Sala konferencyjna OSiR Joga
    10:00 – 11:00
    Powtarza się co tydzień
poniedziałek 15 kwietnia
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 16 kwietnia
  • 09:00 – 14:00 SZS i OSiR - Koszykówka 3x3 - Licealiada - powiat
  • 17:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 17 kwietnia
  • 09:00 – 14:00 SZS i OSiR - Piłka Nożna - Licealiada - Rejon Orlik 5
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 18 kwietnia
  • 09:00 – 14:00 SZS i OSiR - Piłka Nożna - Licealiada - Rejon Orlik 5
  • 16:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 19 kwietnia
  • 09:00 – 14:00 SZS i OSiR - Koszykówka - Licealiada - Województwo
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 20 kwietnia
  • 10:00 – 14:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 14:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 21 kwietnia
  • 10:00 – 11:00 Sala konferencyjna OSiR Joga
    Sala konferencyjna OSiR Joga
    10:00 – 11:00
    Powtarza się co tydzień
poniedziałek 22 kwietnia
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 23 kwietnia
  • 09:00 – 14:00 SZS i OSiR - Koszykówka 3x3 - IMS- Rejon
  • 17:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 24 kwietnia
  • 09:00 – 14:00 SZS i OSiR - Piłka Nożna Kobiet - IMS- powiat Orlik 2
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 25 kwietnia
  • 09:00 – 14:00 SZS i OSiR - Piłka Nożna - IMS Mężczyzn- powiat Orlik 2
  • 16:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 26 kwietnia
  • 08:00 – 14:00 SZS i OSiR - Festiwal Sztafet - ID, IMS, Lic. - powiat STADION
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 27 kwietnia
  • 10:00 – 14:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 14:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 28 kwietnia
  • 10:00 – 11:00 Sala konferencyjna OSiR Joga
    Sala konferencyjna OSiR Joga
    10:00 – 11:00
    Powtarza się co tydzień
poniedziałek 29 kwietnia
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 30 kwietnia
  • 09:00 – 14:00 SZS i OSiR - Koszykówka 3x3 - IMS- Województwo
  • 17:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
środa 1 maja
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 2 maja
  • 16:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 3 maja
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 4 maja
  • 10:00 – 14:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 14:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 5 maja
poniedziałek 6 maja
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 7 maja
  • 09:00 – 14:00 SZS i OSiR - Koszykówka 3x3 - ID- powiat
  • 17:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 8 maja
  • 08:00 – 14:00 SZS i OSiR - Czewórbój - ID - powiat STADION
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 9 maja
  • 08:00 – 14:00 SZS i OSiR - Drużynowa LA - IMS- powiat STADION
  • 16:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 10 maja
  • 09:00 – 14:00 SZS i OSiR - Koszykówka 3x3 - Licealiada - Rejon
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 11 maja
  • 10:00 – 14:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 14:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 12 maja
poniedziałek 13 maja
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 14 maja
  • 09:00 – 14:00 SZS i OSiR - Koszykówka 3x3 - ID- Rejon
  • 17:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 15 maja
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 16 maja
  • 16:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 17 maja
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 18 maja
  • 10:00 – 14:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 14:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 19 maja
  • 08:00 – 22:00 Rezerwacja Komunia Olek
poniedziałek 20 maja
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 21 maja
  • 17:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 22 maja
  • 09:00 – 14:00 SZS i OSiR - Piłka Nożna - ID Kobiet- powiat Orlik 2
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 23 maja
  • 09:00 – 14:00 SZS i OSiR - Piłka Nożna - ID Mężczyzn- powiat Orlik 2
  • 16:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 24 maja
  • 08:00 – 14:00 SZS i OSiR - Trójbój - ID- powiat STADION
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 25 maja
  • 10:00 – 14:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 14:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 26 maja
  • 07:45 – 21:45 Rezerwacja Komunia Monika
poniedziałek 27 maja
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 28 maja
  • 17:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 29 maja
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 30 maja
  • 16:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 31 maja
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sobota 1 czerwca
  • 10:00 – 14:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 14:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 2 czerwca
poniedziałek 3 czerwca
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 4 czerwca
  • 17:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 5 czerwca
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 6 czerwca
  • 16:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 7 czerwca
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 8 czerwca
  • 10:00 – 14:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 14:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 9 czerwca
poniedziałek 10 czerwca
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 11 czerwca
  • 17:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 12 czerwca
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 13 czerwca
  • 16:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 14 czerwca
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 15 czerwca
  • 10:00 – 14:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 14:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 16 czerwca
  • 08:00 – 21:00 OSiR/Węgiel/Pako-Bud Charytatywny Turniej Siatkarski
  • 08:00 – 16:00 OSiR/Węgiel/Pako-Bud Charytatywny Turniej Siatkarski
  • 08:00 – 16:00 OSiR/Węgiel/Pako-Bud Charytatywny Turniej Siatkarski
poniedziałek 17 czerwca
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 18 czerwca
  • 17:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 19 czerwca
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 20 czerwca
  • 16:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 21 czerwca
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 22 czerwca
  • 10:00 – 14:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 14:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 23 czerwca
poniedziałek 24 czerwca
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 25 czerwca
  • 17:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 26 czerwca
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 27 czerwca
  • 16:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 28 czerwca
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 29 czerwca
  • 10:00 – 14:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 14:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 30 czerwca
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
poniedziałek 1 lipca
  • 20:00 – 22:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 2 lipca
środa 3 lipca
czwartek 4 lipca
piątek 5 lipca
sobota 6 lipca
niedziela 7 lipca
poniedziałek 8 lipca
  • 20:00 – 22:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 9 lipca
środa 10 lipca
czwartek 11 lipca
piątek 12 lipca
sobota 13 lipca
niedziela 14 lipca
poniedziałek 15 lipca
  • 20:00 – 22:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 16 lipca
środa 17 lipca
czwartek 18 lipca
piątek 19 lipca
sobota 20 lipca
niedziela 21 lipca
poniedziałek 22 lipca
  • 20:00 – 22:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 23 lipca
środa 24 lipca
czwartek 25 lipca
piątek 26 lipca
sobota 27 lipca
niedziela 28 lipca
poniedziałek 29 lipca
  • 20:00 – 22:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 30 lipca
środa 31 lipca
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
czwartek 1 sierpnia
piątek 2 sierpnia
sobota 3 sierpnia
niedziela 4 sierpnia
poniedziałek 5 sierpnia
  • 20:00 – 22:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 6 sierpnia
środa 7 sierpnia
czwartek 8 sierpnia
piątek 9 sierpnia
sobota 10 sierpnia
niedziela 11 sierpnia
poniedziałek 12 sierpnia
  • 20:00 – 22:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 13 sierpnia
środa 14 sierpnia
czwartek 15 sierpnia
piątek 16 sierpnia
sobota 17 sierpnia
niedziela 18 sierpnia
poniedziałek 19 sierpnia
  • 20:00 – 22:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 20 sierpnia
środa 21 sierpnia
czwartek 22 sierpnia
piątek 23 sierpnia
sobota 24 sierpnia
niedziela 25 sierpnia
poniedziałek 26 sierpnia
  • 20:00 – 22:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 27 sierpnia
środa 28 sierpnia
czwartek 29 sierpnia
piątek 30 sierpnia
sobota 31 sierpnia
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
niedziela 1 września
poniedziałek 2 września
wtorek 3 września
środa 4 września
czwartek 5 września
piątek 6 września
sobota 7 września
niedziela 8 września
poniedziałek 9 września
wtorek 10 września
środa 11 września
czwartek 12 września
piątek 13 września
sobota 14 września
niedziela 15 września
poniedziałek 16 września
wtorek 17 września
środa 18 września
czwartek 19 września
piątek 20 września
sobota 21 września
niedziela 22 września
poniedziałek 23 września
wtorek 24 września
środa 25 września
czwartek 26 września
piątek 27 września
sobota 28 września
niedziela 29 września
poniedziałek 30 września

Brak zdarzeń.

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
wtorek 1 października
środa 2 października
czwartek 3 października
piątek 4 października
sobota 5 października
niedziela 6 października
poniedziałek 7 października
wtorek 8 października
środa 9 października
czwartek 10 października
piątek 11 października
sobota 12 października
niedziela 13 października
poniedziałek 14 października
wtorek 15 października
środa 16 października
czwartek 17 października
piątek 18 października
sobota 19 października
niedziela 20 października
poniedziałek 21 października
wtorek 22 października
środa 23 października
czwartek 24 października
piątek 25 października
sobota 26 października
niedziela 27 października
poniedziałek 28 października
wtorek 29 października
środa 30 października
czwartek 31 października

Brak zdarzeń.