Hala nr 1

Hala nr 1

Skierniewice, ul. Pomologiczna 10
tel. 46 833 28 95

Hala Nr 1 to wielofunkcyjna hala sportowa z nawierzchnią typu parkiet, na której można rozgrywać zawody m.in. w halowej piłce nożnej, piłce ręcznej, siatkówce, koszykówce, badmintonie czy tenisie stołowym. W obiekcie znajdują się 4 zespoły szatniowe z sanitariatami oraz sauna i siłownia.

Na hali jest również możliwość organizacji różnego rodzaju pokazów, wystaw, targów, koncertów. Hala posiada własny system nagłośnienia.

Wymiary hali: 31 m x 25 m, ilość miejsc na trybunach: 596.

Obok hali znajdują się 4 korty tenisowe oraz boisko ze sztuczną nawierzchnią o wymiarach: 105 m x 60 m

WSZYSTKIE REZERWACJE

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
piątek 1 marca
  • 15:00 – 17:00 Trening Unia Seniorzy IIIL
    Trening Unia Seniorzy IIIL
    15:00 – 17:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 2 marca
  • 08:00 – 20:00 Festiwal Dmuchańców 12.00 - 20.00
  • 08:45 – 10:45 Sparing Unia 2009
  • 09:00 – 11:00 Savides kort
  • 10:00 – 14:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 14:00
    Powtarza się co tydzień
  • 11:45 – 14:00 12:00 Mecz U-15M MKS Ósemka Skierniewice
  • 13:00 – 15:00 Sparing Widok Skierniewice - Promyk Nowa Sucha
  • 15:00 – 17:00 Sparing Unia II Skierniewice
  • 15:00 – 17:00 rezerwacja Garbisz
  • 17:00 – 19:00 rezerwacja Szymajda
niedziela 3 marca
  • 08:00 – 20:00 Festiwal Dmuchańców Jaskuła 10.00 - 18.00
  • 08:00 – 17:00 OSiR - Skierniewicka Liga Siatkówki
  • 09:00 – 11:00 Sparing Widok Skierniewice 2010 - KS Ursus Warszawa 2009
  • 09:30 – 11:45 10:00 Mecz U-17 M AZS PWSZ - ŁKS KM I Łódź
  • 10:00 – 11:00 Sala konferencyjna OSiR Joga
    Sala konferencyjna OSiR Joga
    10:00 – 11:00
    Powtarza się co tydzień
  • 11:00 – 13:00 Sparing Widok Skierniewice 2009 - KS Ursus Warszawa 2009
  • 11:45 – 15:45 12:00 Turniej U-12K MKS Ósemka Skierniewice
  • 13:00 – 15:00 Sparing Unia rocznik 2013
  • 15:00 – 17:00 Sparing 2010
  • 17:00 – 20:00 18.00 Mecz Seniorki Skier-Vis - Baraże
poniedziałek 4 marca
  • 09:00 – 14:00 Hala + sala konferencyjna Turnieju dla uczniów szkół średnich o puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi
  • 16:30 – 19:30 BAR Unia Kuligowski
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 5 marca
  • 08:00 – 11:00 1 sektor za kotarą PWSZ
  • 08:00 – 13:00 Rekolekcje Fundacja Niebo
  • 17:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 6 marca
  • 08:00 – 11:00 1 sektor za kotarą PWSZ
  • 08:00 – 13:00 Rekolekcje Fundacja Niebo
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:45 19.00 Mecz U-13 AZS PWSZ - Ósemka Skierniewice
czwartek 7 marca
  • 09:00 – 14:00 SZS i OSiR - Koszykówka - IMS- Rejon
  • 16:30 – 19:30 BAR Unia Kuligowski
  • 16:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 8 marca
  • 08:00 – 23:00 Event Marszałkowo - Prezydent
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 9 marca
  • Mistrzostwa Polski ART DANCE H2 Wszystkie namioty rezerwacja
  • 07:00 – 21:00 MP w ART DANCE sala konferencyjna + BAR cały dzień
  • 08:00 – 20:00 Event Prezydent
  • 09:00 – 11:00 Sparing Widok Skierniewice 2010 - Pogoń Bełchów
  • 09:30 – 11:30 10:00 Mecz U-15 M AZS PWSZ - Piotrcovia
  • 10:00 – 14:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 14:00
    Powtarza się co tydzień
  • 11:30 – 15:30 12:00 Mecz U-15M MKS Ósemka Skierniewice - Pabianice
  • 13:00 – 17:00 Mecz Unia III L
  • 17:30 – 19:30 Sparing Unia II Skierniewice
niedziela 10 marca
  • Mistrzostwa Polski ART DANCE H2 Wszystkie namioty rezerwacja
  • 07:00 – 21:00 MP ART DANCE sala konferencyjna + BAR cały dzień
  • 08:00 – 20:00 OSiR - Skierniewicka Liga Siatkówki
  • 09:00 – 11:00 Sparing Unia 2009
  • 09:30 – 13:30 10:00 Mecz U-13K MKS Ósemka Skierniewice - Ksawerów
  • 09:30 – 11:45 10:00 Mecz U-13M MKS Ósemka Skierniewice
  • 10:00 – 11:00 Sala konferencyjna OSiR Joga
    Sala konferencyjna OSiR Joga
    10:00 – 11:00
    Powtarza się co tydzień
  • 11:00 – 13:00 Sparing 2011
  • 13:00 – 15:00 Sparing 2010
  • 15:00 – 17:00 GKS Głuchów
poniedziałek 11 marca
  • 08:00 – 22:00 Boisko sztuczne naprawa
  • 09:00 – 10:00 Krzesła 30szt. WKU od 11.03 do 25.03
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 12 marca
  • 09:00 – 14:00 SZS i OSiR - Piłka Siatkowa - Licealiada - powiat
  • 17:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 13 marca
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 14 marca
  • 16:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 15 marca
  • 08:00 – 14:30 SZS i OSiR - Gry i Zabawy - powiat - ID
  • 08:00 – 21:00 Wystawa kwiatów
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 16 marca
  • 08:00 – 21:00 Hala + sala konferencyjna Wystawa kwiatów
  • 09:00 – 10:45 Sparing Unia 2012
  • 09:30 – 11:45 10:00 Mecz U-13M MKS Ósemka Skierniewice
  • 10:00 – 14:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 14:00
    Powtarza się co tydzień
  • 11:00 – 13:00 Sparing Widok Skierniewice 2009 - BAF Łódź
  • 11:30 – 14:30 12.00 Tenis Stołowy Legion
  • 12:00 – 16:00 12:00 Mecz U-11K MKS Ósemka Skierniewice
  • 13:00 – 15:00 Sparing Unia II Skierniewice
  • 14:30 – 20:00 OSiR- Skierniewicka Liga Siatkówki
  • 15:00 – 17:00 Sparing Macovia Maków - Relax Radźiwiłłów
niedziela 17 marca
  • 08:00 – 21:00 Hala + sala konferencyjna Wystawa kwiatów
  • 08:00 – 20:00 OSiR - Skierniewicka Liga Siatkówki
  • 09:00 – 11:00 Sparing Unia 2010
  • 09:30 – 12:30 AZS Turniej
  • 10:00 – 11:00 Sala konferencyjna OSiR Joga
    Sala konferencyjna OSiR Joga
    10:00 – 11:00
    Powtarza się co tydzień
  • 11:00 – 13:00 Sparing Unia 2011
  • 15:00 – 17:00 GKS Głuchów - Godzianów
poniedziałek 18 marca
  • 08:00 – 14:00 Sauna Przerwa Techniczna
  • 08:00 – 21:00 Wystawa kwiatów
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 19 marca
  • 08:00 – 21:00 Targi Edukacyjne
  • 09:00 – 14:00 SZS i OSiR - Koszykówka - Licealiada - powiat
  • 17:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 20 marca
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 21 marca
  • 09:00 – 14:00 SZS i OSiR - Piłka Nożna - Licealiada Kobiet - powiat Orlik 5
  • 16:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 22 marca
  • 08:00 BABILON MMA
  • 09:00 – 14:00 SZS i OSiR - Piłka Nożna - Licealiada Mężczyzn - powiat Orlik 5
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 23 marca
  • BABILON MMA Koniec 01:00
  • 08:00 – 22:00 Hala sportowa + sala konferencyjna Zumba
  • 10:00 – 14:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 14:00
    Powtarza się co tydzień
  • 12:00 – 22:00 Mecz III Ligi Unia Skierniewice - Legionovia Legionowo Otwarcie Stadionu
  • 17:00 – 20:00 18.00 Mecz Seniorki Skier-Vis - Baraże
niedziela 24 marca
  • 08:00 – 17:00 OSiR - Skierniewicka Liga Siatkówki
  • 09:30 – 11:45 10:00 Mecz (bramki 5 x 2) Unia 2011 II liga wojewódzka
  • 10:00 – 11:00 Sala konferencyjna OSiR Joga
    Sala konferencyjna OSiR Joga
    10:00 – 11:00
    Powtarza się co tydzień
  • 10:00 – 14:00 Turniej U-11M MKS Ósemka
  • 11:00 – 22:00 Rezerwacja Hala + sala konferencyjn KS
  • 11:45 – 14:30 12:30 Mecz Unia II Skierniewice - Manchatan Nowy Kawęczyn
  • 14:30 – 17:00 15:00 Mecz ligowy Widok Skierniewice (seniorzy) - Pelikan II Łowicz
  • 17:00 – 20:00 18.00 Mecz Seniorki Skier-Vis - Baraże
poniedziałek 25 marca
  • 18:00 – 20:15 18:30 Mecz U-14K MKS Ósemka Skierniewice - Łowicz
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 26 marca
  • 08:00 – 14:00 SZS i OSiR - Gry i Zabawy - ID - Rejon
  • 17:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 27 marca
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 28 marca
  • 09:45 – 12:00 10:00 Mecz U-13 M AZS PWSZ - PKK 99 Pabianice
  • 12:00 – 16:00 Turniej AZS U-11M
  • 16:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 29 marca
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 30 marca
  • 10:00 – 14:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 14:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 31 marca
  • 10:00 – 11:00 Sala konferencyjna OSiR Joga
    Sala konferencyjna OSiR Joga
    10:00 – 11:00
    Powtarza się co tydzień
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
poniedziałek 1 kwietnia
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 2 kwietnia
  • 17:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 3 kwietnia
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 4 kwietnia
  • 16:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 5 kwietnia
  • 08:00 – 14:00 SZS i OSiR - Drużynowe Biegi - ID, IMS, Lic. - powiat STADION
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 6 kwietnia
  • 08:30 – 11:00 8:30 Mecz D1 2011 (bramki 5x2) Unia Skierniewice
  • 10:00 – 14:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 14:00
    Powtarza się co tydzień
  • 11:00 – 20:00 OSiR- Skierniewicka Liga Siatkówki
  • 13:30 – 16:00 14:00 Mecz Unia 2010
  • 16:00 – 20:00 Turnie Badminton
niedziela 7 kwietnia
  • 08:00 – 20:00 OSiR - Skierniewicka Liga Siatkówki
  • 08:00 – 20:00 Turnie Badminton
  • 09:30 – 13:00 Turniej AZS U-11 M
  • 10:00 – 11:00 Sala konferencyjna OSiR Joga
    Sala konferencyjna OSiR Joga
    10:00 – 11:00
    Powtarza się co tydzień
poniedziałek 8 kwietnia
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 9 kwietnia
  • 09:00 – 14:00 SZS i OSiR - Koszykówka 3x3 - IMS - powiat
  • 09:00 – 15:00 Turniej OHP
  • 17:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 10 kwietnia
  • 08:00 – 14:00 SZS i OSiR - Gry i Zabawy - ID- Województwo
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 11 kwietnia
  • 09:00 – 14:00 SZS i OSiR - Koszykówka - Licealiada - Rejon
  • 16:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 12 kwietnia
  • 09:00 – 14:00 SZS i OSiR - Koszykówka - Licealiada - Rejon
  • 16:00 – 22:00 Ogólnopolski Turniej Koszykówki
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 13 kwietnia
  • 08:00 – 22:00 Ogólnopolski Turniej Koszykówki
  • 08:15 – 17:00 Turniej LSO
  • 08:15 – 15:00 Turniej LSO
  • 09:45 – 11:45 10.00 Mecz D2 (bramki 5x2) Unia Skierniewice 2012
  • 10:00 – 14:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 14:00
    Powtarza się co tydzień
  • 11:45 – 14:00 12:00 Mecz (bramki 5 x 2) Unia 2011 II liga wojewódzka
niedziela 14 kwietnia
  • 08:00 – 20:00 OSiR - Skierniewicka Liga Siatkówki
  • 08:00 – 22:00 Ogólnopolski Turniej Koszykówki
  • 10:00 – 11:00 Sala konferencyjna OSiR Joga
    Sala konferencyjna OSiR Joga
    10:00 – 11:00
    Powtarza się co tydzień
poniedziałek 15 kwietnia
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 16 kwietnia
  • 09:00 – 14:00 SZS i OSiR - Koszykówka 3x3 - Licealiada - powiat
  • 17:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 17 kwietnia
  • 09:00 – 14:00 SZS i OSiR - Piłka Nożna - Licealiada - Rejon Orlik 5
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 18 kwietnia
  • 09:00 – 14:00 SZS i OSiR - Piłka Nożna - Licealiada - Rejon Orlik 5
  • 16:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 19 kwietnia
  • 07:00 – 23:00 Marek Kujawski
  • 09:00 – 14:00 SZS i OSiR - Koszykówka - Licealiada - Województwo
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 20 kwietnia
  • 08:00 – 20:00 OSiR - Skierniewicka Liga Siatkówki - Puchar
  • 10:00 – 12:00 10:00 Mecz D1 2011 (bramki 5x2) Unia Skierniewice
  • 10:00 – 14:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 14:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 21 kwietnia
  • 09:30 – 12:00 10:00 Mecz Unia 2010
  • 10:00 – 11:00 Sala konferencyjna OSiR Joga
    Sala konferencyjna OSiR Joga
    10:00 – 11:00
    Powtarza się co tydzień
poniedziałek 22 kwietnia
  • 15:00 – 19:00 Sala konferencyjna BS
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 23 kwietnia
  • 09:00 – 14:00 SZS i OSiR - Koszykówka 3x3 - IMS- Rejon
  • 17:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 24 kwietnia
  • 09:00 – 14:00 SZS i OSiR - Piłka Nożna Kobiet - IMS- powiat Orlik 2
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 25 kwietnia
  • 09:00 – 14:00 SZS i OSiR - Piłka Nożna - IMS Mężczyzn- powiat Orlik 2
  • 16:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 26 kwietnia
  • 08:00 – 14:00 SZS i OSiR - Festiwal Sztafet - ID, IMS, Lic. - powiat STADION
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 27 kwietnia
  • 09:30 – 11:45 10:00 Mecz (bramki 5 x 2) Unia 2011 II liga wojewódzka
  • 10:00 – 14:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 14:00
    Powtarza się co tydzień
  • 10:00 – 14:00 Turniej U-11 K MKS Ósemka
  • 14:00 – 18:00 Turniej AZS U-12 M
niedziela 28 kwietnia
  • 10:00 – 11:00 Sala konferencyjna OSiR Joga
    Sala konferencyjna OSiR Joga
    10:00 – 11:00
    Powtarza się co tydzień
  • 10:00 – 14:00 Turniej U-11 M MKS Ósemka
poniedziałek 29 kwietnia
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 30 kwietnia
  • 09:00 – 14:00 SZS i OSiR - Koszykówka 3x3 - IMS- Województwo
  • 17:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
środa 1 maja
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 2 maja
  • 16:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 3 maja
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 4 maja
  • 09:30 – 11:45 10:00 Mecz (bramki 5 x 2) Unia 2011 II liga wojewódzka
  • 10:00 – 14:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 14:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 5 maja
poniedziałek 6 maja
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 7 maja
  • 09:00 – 14:00 SZS i OSiR - Koszykówka 3x3 - ID- powiat
  • 17:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 8 maja
  • 08:00 – 14:00 SZS i OSiR - Czewórbój - ID - powiat STADION
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 9 maja
  • 08:00 – 14:00 SZS i OSiR - Drużynowa LA - IMS- powiat STADION
  • 16:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 10 maja
  • 09:00 – 14:00 SZS i OSiR - Koszykówka 3x3 - Licealiada - Rejon
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 11 maja
  • 08:00 – 23:00 Marek Kujawski
  • 08:30 – 12:30 10.00 Mecz D2 (bramki 5x2) Unia Skierniewice 2012
  • 10:00 – 14:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 14:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 12 maja
  • 09:30 – 12:00 10:00 Mecz Unia 2010
poniedziałek 13 maja
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 14 maja
  • 09:00 – 14:00 SZS i OSiR - Koszykówka 3x3 - ID- Rejon
  • 17:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 15 maja
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 16 maja
  • 16:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 17 maja
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 18 maja
  • 08:30 – 12:30 10.00 Mecz D2 (bramki 5x2) Unia Skierniewice 2012
  • 10:00 – 14:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 14:00
    Powtarza się co tydzień
  • 12:30 – 14:45 13:00 Mecz (bramki 5 x 2) Unia 2011 II liga wojewódzka
niedziela 19 maja
  • 07:00 – 14:00 Bieg Zielonego Jabłuszka - Zalew Zadębie
  • 08:00 – 22:00 Rezerwacja Komunia Olek
poniedziałek 20 maja
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 21 maja
  • 17:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 22 maja
  • 09:00 – 14:00 SZS i OSiR - Piłka Nożna - ID Kobiet- powiat Orlik 2
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 23 maja
  • 09:00 – 14:00 SZS i OSiR - Piłka Nożna - ID Mężczyzn- powiat Orlik 2
  • 16:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 24 maja
  • 08:00 – 14:00 SZS i OSiR - Trójbój - ID- powiat STADION
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 25 maja
  • 08:00 – 17:15 Turniej Uczelnia Batorego
  • 09:30 – 11:45 10:00 Mecz (bramki 5 x 2) Unia 2011 II liga wojewódzka
  • 10:00 – 14:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 14:00
    Powtarza się co tydzień
  • 11:45 – 14:15 12:00 Mecz Unia 2010
niedziela 26 maja
  • 07:45 – 21:45 Rezerwacja Komunia Monika
poniedziałek 27 maja
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 28 maja
  • 17:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 29 maja
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 30 maja
  • 16:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 31 maja
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 22:00 Turniej AZS
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sobota 1 czerwca
  • 08:00 – 20:00 Turniej AZS
  • 08:30 – 12:30 10.00 Mecz D2 (bramki 5x2) Unia Skierniewice 2012
  • 10:00 – 14:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 14:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 2 czerwca
  • 08:00 – 15:00 Rajd Rowerowy Rowerowa Stolica Polski
  • 08:00 – 20:00 Turniej AZS
poniedziałek 3 czerwca
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 4 czerwca
  • 17:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 5 czerwca
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 6 czerwca
  • 16:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 7 czerwca
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 8 czerwca
  • 09:45 – 11:45 10.00 Mecz 2012 D2 (bramki 5x2) Unia Skierniewice
  • 10:00 – 14:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 14:00
    Powtarza się co tydzień
  • 11:45 – 14:00 12:00 Mecz (bramki 5 x 2) Unia 2011 II liga wojewódzka
  • 14:00 – 16:30 14:00 Mecz Unia 2010
niedziela 9 czerwca
poniedziałek 10 czerwca
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 11 czerwca
  • 17:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 12 czerwca
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 13 czerwca
  • 16:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 14 czerwca
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 15 czerwca
  • 10:00 – 14:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 14:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 16 czerwca
  • 08:00 – 21:00 OSiR/Węgiel/Pako-Bud Charytatywny Turniej Siatkarski
  • 08:00 – 16:00 OSiR/Węgiel/Pako-Bud Charytatywny Turniej Siatkarski
  • 08:00 – 16:00 OSiR/Węgiel/Pako-Bud Charytatywny Turniej Siatkarski
poniedziałek 17 czerwca
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 18 czerwca
  • 17:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 19 czerwca
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 20 czerwca
  • 16:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 21 czerwca
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 00:00 Nocny Przejazd Rowerowy Moje miasto nocą
sobota 22 czerwca
  • 10:00 – 14:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 14:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 23 czerwca
poniedziałek 24 czerwca
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 22:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 25 czerwca
  • 17:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    17:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 26 czerwca
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 27 czerwca
  • 16:30 – 19:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 19:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    Sala konferencyjna Aerobik OSiR
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 28 czerwca
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 29 czerwca
  • 08:00 – 16:00 OSiR - Koszykówka Camp Michał Kafarski Hala+Bar z kuchnią H2+Pralnia+Ewentualnie Siłownia
  • 10:00 – 14:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 14:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 30 czerwca
  • 08:00 – 20:00 OSiR - Koszykówka Camp Michał Kafarski Hala+Bar z kuchnią H2+Pralnia+Ewentualnie Siłownia
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
poniedziałek 1 lipca
  • 07:15 – 21:00 OSiR - Koszykówka Camp Michał Kafarski Hala+Bar z kuchnią H2+Pralnia+Ewentualnie Siłownia
  • 20:00 – 22:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 2 lipca
  • 07:15 – 21:00 OSiR - Koszykówka Camp Michał Kafarski Hala+Bar z kuchnią H2+Pralnia+Ewentualnie Siłownia
środa 3 lipca
  • 07:15 – 21:00 OSiR - Koszykówka Camp Michał Kafarski Hala+Bar z kuchnią H2+Pralnia+Ewentualnie Siłownia
czwartek 4 lipca
  • 07:15 – 21:00 OSiR - Koszykówka Camp Michał Kafarski Hala+Bar z kuchnią H2+Pralnia+Ewentualnie Siłownia
piątek 5 lipca
  • 07:15 – 21:00 OSiR - Koszykówka Camp Michał Kafarski Hala+Bar z kuchnią H2+Pralnia+Ewentualnie Siłownia
sobota 6 lipca
  • 08:00 – 20:00 OSiR - Koszykówka Camp Michał Kafarski Hala+Bar z kuchnią H2+Pralnia+Ewentualnie Siłownia
niedziela 7 lipca
  • 08:00 – 20:00 OSiR - Koszykówka Camp Michał Kafarski Hala+Bar z kuchnią H2+Pralnia+Ewentualnie Siłownia
poniedziałek 8 lipca
  • 07:15 – 21:00 OSiR - Koszykówka Camp Michał Kafarski Hala+Bar z kuchnią H2+Pralnia+Ewentualnie Siłownia
  • 20:00 – 22:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 9 lipca
  • 07:15 – 21:00 OSiR - Koszykówka Camp Michał Kafarski Hala+Bar z kuchnią H2+Pralnia+Ewentualnie Siłownia
środa 10 lipca
  • 07:15 – 21:00 OSiR - Koszykówka Camp Michał Kafarski Hala+Bar z kuchnią H2+Pralnia+Ewentualnie Siłownia
czwartek 11 lipca
  • 07:15 – 21:00 OSiR - Koszykówka Camp Michał Kafarski Hala+Bar z kuchnią H2+Pralnia+Ewentualnie Siłownia
piątek 12 lipca
  • 07:15 – 21:00 OSiR - Koszykówka Camp Michał Kafarski Hala+Bar z kuchnią H2+Pralnia+Ewentualnie Siłownia
sobota 13 lipca
  • 08:00 – 20:00 OSiR - Koszykówka Camp Michał Kafarski Hala+Bar z kuchnią H2+Pralnia+Ewentualnie Siłownia
niedziela 14 lipca
  • 08:00 – 16:00 OSiR - Koszykówka Camp Michał Kafarski Hala+Bar z kuchnią H2+Pralnia+Ewentualnie Siłownia
poniedziałek 15 lipca
  • 20:00 – 22:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 16 lipca
środa 17 lipca
czwartek 18 lipca
piątek 19 lipca
  • 19:00 – 23:00 Nocny Przejazd Rolkarski
sobota 20 lipca
niedziela 21 lipca
poniedziałek 22 lipca
  • 20:00 – 22:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 23 lipca
środa 24 lipca
czwartek 25 lipca
piątek 26 lipca
sobota 27 lipca
niedziela 28 lipca
poniedziałek 29 lipca
  • 20:00 – 22:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 30 lipca
środa 31 lipca
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
czwartek 1 sierpnia
piątek 2 sierpnia
sobota 3 sierpnia
niedziela 4 sierpnia
poniedziałek 5 sierpnia
  • 20:00 – 22:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 6 sierpnia
środa 7 sierpnia
czwartek 8 sierpnia
piątek 9 sierpnia
sobota 10 sierpnia
niedziela 11 sierpnia
poniedziałek 12 sierpnia
  • 20:00 – 22:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 13 sierpnia
środa 14 sierpnia
czwartek 15 sierpnia
piątek 16 sierpnia
sobota 17 sierpnia
niedziela 18 sierpnia
poniedziałek 19 sierpnia
  • 20:00 – 22:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 20 sierpnia
środa 21 sierpnia
czwartek 22 sierpnia
piątek 23 sierpnia
sobota 24 sierpnia
niedziela 25 sierpnia
poniedziałek 26 sierpnia
  • 20:00 – 22:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 22:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 27 sierpnia
środa 28 sierpnia
czwartek 29 sierpnia
piątek 30 sierpnia
sobota 31 sierpnia
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
niedziela 1 września
  • 09:00 – 15:00 Bieg Edmunda Jaworskiego
poniedziałek 2 września
wtorek 3 września
środa 4 września
czwartek 5 września
piątek 6 września
sobota 7 września
niedziela 8 września
poniedziałek 9 września
wtorek 10 września
środa 11 września
czwartek 12 września
piątek 13 września
sobota 14 września
  • 08:00 – 20:00 XXVI Targi Ogrodniczo-Rolne H2
niedziela 15 września
  • 08:00 – 20:00 XXVI Targi Ogrodniczo - Rolne H2
poniedziałek 16 września
wtorek 17 września
środa 18 września
czwartek 19 września
piątek 20 września
sobota 21 września
niedziela 22 września
poniedziałek 23 września
wtorek 24 września
środa 25 września
czwartek 26 września
piątek 27 września
sobota 28 września
niedziela 29 września
poniedziałek 30 września
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
wtorek 1 października
środa 2 października
czwartek 3 października
piątek 4 października
sobota 5 października
niedziela 6 października
  • 07:00 – 17:00 Bieg z PSYjacielem - Schronisko
  • 08:00 – 20:00 OSiR - Skierniewicka Liga Siatkówki
poniedziałek 7 października
wtorek 8 października
środa 9 października
czwartek 10 października
piątek 11 października
sobota 12 października
niedziela 13 października
  • 08:00 – 20:00 OSiR - Skierniewicka Liga Siatkówki
poniedziałek 14 października
wtorek 15 października
środa 16 października
czwartek 17 października
piątek 18 października
sobota 19 października
  • 08:00 – 18:00 JUDO-BUDO rezerwacja
niedziela 20 października
  • 08:00 – 20:00 OSiR - Skierniewicka Liga Siatkówki
poniedziałek 21 października
  • Przygotowanie do MP S w TSK
wtorek 22 października
  • Przygotowanie do MP S w TSK
środa 23 października
  • Przygotowanie do MP S w TSK
czwartek 24 października
  • Przygotowanie do MP S w TSK
piątek 25 października
  • Mistrzostwa Polski Seniorów w TSK
sobota 26 października
  • Mistrzostwa Polski Seniorów w TSK
niedziela 27 października
  • Mistrzostwa Polski Seniorów w TSK
poniedziałek 28 października
wtorek 29 października
środa 30 października
czwartek 31 października
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
piątek 1 listopada
sobota 2 listopada
niedziela 3 listopada
poniedziałek 4 listopada
wtorek 5 listopada
środa 6 listopada
czwartek 7 listopada
piątek 8 listopada
sobota 9 listopada
niedziela 10 listopada
  • 08:00 – 20:00 OSiR - Skierniewicka Liga Siatkówki
poniedziałek 11 listopada
  • 13:00 – 17:00 Bieg Niepodległości OPEN - Park Miejski
wtorek 12 listopada
  • 07:00 – 15:00 Bieg Niepodległości dla szkół - Stadion Tetmajera
środa 13 listopada
czwartek 14 listopada
piątek 15 listopada
sobota 16 listopada
niedziela 17 listopada
  • 08:00 – 20:00 OSiR - Skierniewicka Liga Siatkówki
poniedziałek 18 listopada
wtorek 19 listopada
środa 20 listopada
czwartek 21 listopada
piątek 22 listopada
sobota 23 listopada
niedziela 24 listopada
  • 08:00 – 20:00 OSiR - Skierniewicka Liga Siatkówki
poniedziałek 25 listopada
wtorek 26 listopada
środa 27 listopada
czwartek 28 listopada
piątek 29 listopada
sobota 30 listopada
  • 08:00 – 20:00 Rezerwacja Hala Sportowe Mikołajki AK Bokserski
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
niedziela 1 grudnia
  • 08:00 – 20:00 OSiR - Skierniewicka Liga Siatkówki
poniedziałek 2 grudnia
wtorek 3 grudnia
środa 4 grudnia
czwartek 5 grudnia
piątek 6 grudnia
sobota 7 grudnia
niedziela 8 grudnia
  • 08:00 – 20:00 OSiR - Skierniewicka Liga Siatkówki
poniedziałek 9 grudnia
wtorek 10 grudnia
środa 11 grudnia
czwartek 12 grudnia
piątek 13 grudnia
sobota 14 grudnia
niedziela 15 grudnia
  • 08:00 – 20:00 OSiR - Skierniewicka Liga Siatkówki
poniedziałek 16 grudnia
wtorek 17 grudnia
środa 18 grudnia
czwartek 19 grudnia
piątek 20 grudnia
sobota 21 grudnia
niedziela 22 grudnia
poniedziałek 23 grudnia
wtorek 24 grudnia
środa 25 grudnia
czwartek 26 grudnia
piątek 27 grudnia
sobota 28 grudnia
  • 08:00 – 20:00 OSiR - Noworoczne Siatkarskie Miksty
niedziela 29 grudnia
poniedziałek 30 grudnia
wtorek 31 grudnia
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
środa 1 stycznia
czwartek 2 stycznia
piątek 3 stycznia
sobota 4 stycznia
niedziela 5 stycznia
poniedziałek 6 stycznia
wtorek 7 stycznia
środa 8 stycznia
czwartek 9 stycznia
piątek 10 stycznia
sobota 11 stycznia
niedziela 12 stycznia
poniedziałek 13 stycznia
wtorek 14 stycznia
środa 15 stycznia
czwartek 16 stycznia
piątek 17 stycznia
sobota 18 stycznia
niedziela 19 stycznia
poniedziałek 20 stycznia
wtorek 21 stycznia
środa 22 stycznia
czwartek 23 stycznia
piątek 24 stycznia
sobota 25 stycznia
niedziela 26 stycznia
poniedziałek 27 stycznia
wtorek 28 stycznia
środa 29 stycznia
czwartek 30 stycznia
piątek 31 stycznia

Brak zdarzeń.

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sobota 1 lutego
niedziela 2 lutego
poniedziałek 3 lutego
wtorek 4 lutego
środa 5 lutego
czwartek 6 lutego
piątek 7 lutego
sobota 8 lutego
niedziela 9 lutego
poniedziałek 10 lutego
wtorek 11 lutego
środa 12 lutego
czwartek 13 lutego
piątek 14 lutego
sobota 15 lutego
niedziela 16 lutego
poniedziałek 17 lutego
wtorek 18 lutego
środa 19 lutego
czwartek 20 lutego
piątek 21 lutego
sobota 22 lutego
niedziela 23 lutego
poniedziałek 24 lutego
wtorek 25 lutego
środa 26 lutego
czwartek 27 lutego
piątek 28 lutego

Brak zdarzeń.