AEROBIK

TU TRESC

Skierniewicka Triada Biegowa – Sezon 2023

1. VI Bieg Zielonego Jabłuszka21 maja - Zalew Zadębie w Skierniewicach Zielone…

FOTORELACJA – Futsalowa Liga Mistrzów Skierniewice 2023

Po całodniowym dniu pełnym piłkarskich emocji poznaliśmy tegorocznych Mistrzów FUTSALOWEJ…

FUTSALOWA LIGA MISTRZÓW | Skierniewice 2023

FUTSALOWA LIGA MISTRZÓW FUTSALOWA LIGA MISTRZÓW Już 14go stycznia…

Grafik zajęć

Trening
Poniedziałki15:30-17:00Boisko trawiasteDodatkowe informacje
Wtorki15:30-17:00Boisko trawiasteInna informacja dodatkowa
Piątki17:30-19:00Hala OSIRInfo

WSZYSTKIE REZERWACJE

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
niedziela 1 stycznia
poniedziałek 2 stycznia
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:30 – 22:00 Rezerwacja duża hala
wtorek 3 stycznia
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna ZUMBA Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna ZUMBA Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 4 stycznia
  • 08:00 – 09:30 Sala konferencyjna PWSZ
    Sala konferencyjna PWSZ
    08:00 – 09:30
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 5 stycznia
  • 17:30 – 20:00 Walne SSSW - BAR
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 6 stycznia
sobota 7 stycznia
  • 08:00 – 20:00 Skierniewicka Liga Futsalu
  • 09:00 – 13:45 Turniej Ósemka U-11K
  • 10:00 – 15:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 15:00
    Powtarza się co tydzień
  • 11:45 – 13:45 12:00 Mecz U-15M MKS Ósemka Skierniewice
  • 14:00 – 20:00 OSiR - Skierniewicka Liga Siatkówki
  • 14:00 – 18:00 Turniej U-12 AZS PWSZ Skierniewice
niedziela 8 stycznia
  • 08:00 – 20:00 OSiR - Skierniewicka Liga Siatkówki
  • 08:15 – 20:00 Skierniewicka Liga Futsalu
  • 09:45 – 11:45 10:00 Mecz U-13M MKS Ósemka Skierniewice
  • 11:45 – 13:45 12:00 Mecz U-17M MKS Ósemka Skierniewice
poniedziałek 9 stycznia
  • 15:00 – 17:00 Duża hala Unia Seniorzy
  • 15:00 – 15:30 Sala konferencyjna Unia Skierniewice
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 10 stycznia
  • 12:00 – 18:00 Sala konferencyjna Sesja RM
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna ZUMBA Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna ZUMBA Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 11 stycznia
  • 08:00 – 09:30 Sala konferencyjna PWSZ
    Sala konferencyjna PWSZ
    08:00 – 09:30
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 18:00 Rezerwacja duża hala
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 12 stycznia
  • 17:00 – 19:00 17.30 Mecz U-17M AZS PWSZ - Szkoła Gortata II
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 13 stycznia
  • 16:30 – 20:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 17:00 – 21:00 Mała sala konferencyjna PZW
sobota 14 stycznia
  • 08:00 – 20:00 Futsalowa Liga Mistrzów Skierniewice-Łowicz-Żyrardów
  • 10:00 – 11:30 Duża hala Trening Widok
  • 10:00 – 12:30 Sala konferencyjna Sędziowie
  • 11:30 – 13:00 Duża hala Trening Widok
  • 12:00 – 14:00 12:30 Mecz U-19M MKS Ósemka Skierniewice
  • 12:00 – 16:00 Sala konferencyjna + Mała sala Futsalowa Liga Mistrzów
niedziela 15 stycznia
  • 08:00 – 20:00 OSiR - Skierniewicka Liga Siatkówki
  • 09:00 – 12:30 Sala konferencyjna Sędziowie
  • 10:00 – 18:00 Rozgrywki Ligowe Polonia
poniedziałek 16 stycznia
  • 08:00 – 09:00 Mała sala konferencyjna Unia
    Mała sala konferencyjna Unia
    08:00 – 09:00
    Powtarza się co tydzień
  • 09:30 – 14:00 Ósemka trening
  • 10:00 – 16:00 Hala 4-20
    Hala 4-20
    10:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 10:00 – 16:00 Sala konferencyjna 4-20 10.00 - 16.00
    Sala konferencyjna 4-20 10.00 - 16.00
    10:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 11:00 – 12:30 Ferie Unia 2 sektory
  • 12:30 – 13:30 Mała sala konferencyjna Unia
    Mała sala konferencyjna Unia
    12:30 – 13:30
    Powtarza się co tydzień
  • 13:30 – 15:00 Ferie Unia 2 sektory
  • 15:00 – 16:00 Mała sala konferencyjna Unia
    Mała sala konferencyjna Unia
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 17 stycznia
  • 08:00 – 09:00 Mała sala konferencyjna Unia
    Mała sala konferencyjna Unia
    08:00 – 09:00
    Powtarza się co tydzień
  • 09:00 – 10:30 Ferie Unia 2 sektory
  • 09:00 – 16:00 Hala 4-20
  • 09:30 – 14:00 Ósemka trening
  • 10:00 – 16:00 Sala konferencyjna 4-20 10.00 - 16.00
    Sala konferencyjna 4-20 10.00 - 16.00
    10:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 13:00 – 14:00 Mała sala konferencyjna Unia
  • 13:30 – 15:00 Hala SP 9 zimowisko
  • 14:00 – 15:30 Ferie Unia 2 sektory
  • 15:30 – 16:00 Mała sala konferencyjna Unia
  • 15:30 – 17:00 Ósemka trening
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna ZUMBA Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna ZUMBA Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 18 stycznia
  • 08:00 – 09:00 Mała sala konferencyjna Unia
    Mała sala konferencyjna Unia
    08:00 – 09:00
    Powtarza się co tydzień
  • 08:00 – 09:30 Sala konferencyjna PWSZ
    Sala konferencyjna PWSZ
    08:00 – 09:30
    Powtarza się co tydzień
  • 09:00 – 10:30 Ferie Unia 2 sektory
  • 09:30 – 14:00 Ósemka trening
  • 10:00 – 15:00 Hala 3 sektor 4-20
  • 10:00 – 16:00 Hala 4-20
  • 10:00 – 16:00 Sala konferencyjna 4-20 10.00 - 16.00
    Sala konferencyjna 4-20 10.00 - 16.00
    10:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 13:00 – 14:00 Mała sala konferencyjna Unia
  • 14:00 – 15:30 Ferie Unia 2 sektory
  • 15:30 – 16:00 Mała sala konferencyjna Unia
  • 17:00 – 18:30 Ósemka trening
czwartek 19 stycznia
  • 08:00 – 09:00 Mała sala konferencyjna Unia
    Mała sala konferencyjna Unia
    08:00 – 09:00
    Powtarza się co tydzień
  • 09:30 – 14:00 Ósemka trening
  • 10:00 – 16:00 Hala 4-20
  • 10:00 – 16:00 Sala konferencyjna 4-20 10.00 - 16.00
    Sala konferencyjna 4-20 10.00 - 16.00
    10:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 13:00 – 13:45 Mała sala konferencyjna Unia
  • 13:45 – 15:15 Ferie Unia 2 sektory
  • 15:15 – 16:00 Mała sala konferencyjna Unia
  • 16:30 – 18:00 Ósemka trening
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 20 stycznia
  • 08:00 – 09:00 Mała sala konferencyjna Unia
    Mała sala konferencyjna Unia
    08:00 – 09:00
    Powtarza się co tydzień
  • 09:15 – 12:15 Ferie Unia 2 sektory
  • 09:30 – 14:00 Ósemka trening
  • 12:30 – 13:30 Mała sala konferencyjna Unia
    Mała sala konferencyjna Unia
    12:30 – 13:30
    Powtarza się co tydzień
  • 13:30 – 14:30 Ferie Unia 2 sektory
  • 15:00 – 16:00 Mała sala konferencyjna Unia
    Mała sala konferencyjna Unia
    15:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 18:00 Ósemka trening
sobota 21 stycznia
  • 09:00 – 13:00 Sala konferencyjna Sędziowie
  • 10:00 – 16:00 Sala konferencyjna 4-20 10.00 - 16.00
  • 12:00 – 18:00 Skierniewicka Liga Futsalu
niedziela 22 stycznia
  • 08:00 – 20:00 OSiR - Skierniewicka Liga Siatkówki
  • 09:00 – 13:00 Sala konferencyjna Sędziowie
  • 15:00 – 18:00 Skierniewicka Liga Futsalu
poniedziałek 23 stycznia
  • 09:00 – 14:30 Mała sala konferencyjna Widok
    Mała sala konferencyjna Widok
    09:00 – 14:30
    Powtarza się co tydzień
  • 09:15 – 11:00 3 sektory Widok Półkolonie
    3 sektory Widok Półkolonie
    09:15 – 11:00
    Powtarza się co tydzień
  • 09:30 – 14:00 trening ósemka
  • 10:00 – 16:00 Sala konferencyjna 4-20 10.00 - 16.00
    Sala konferencyjna 4-20 10.00 - 16.00
    10:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 11:00 – 13:00 Hala 3 sektory Obóz Tarnowskie Góry Hokej + szatnia
    Hala 3 sektory Obóz Tarnowskie Góry Hokej + szatnia
    11:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
  • 13:00 – 15:00 3 sektory Widok Półkolonie
    3 sektory Widok Półkolonie
    13:00 – 15:00
    Powtarza się co tydzień
  • 13:00 – 16:00 trening AZS
  • 13:30 – 15:00 Hala SP 9 zimowisko 1 sektor
  • 15:15 – 16:30 Unia trening duży sektor
    Unia trening duży sektor
    15:15 – 16:30
    Powtarza się co tydzień
  • 17:00 – 18:30 ósemka trening
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 24 stycznia
  • 09:00 – 14:30 Mała sala konferencyjna Widok
    Mała sala konferencyjna Widok
    09:00 – 14:30
    Powtarza się co tydzień
  • 09:15 – 11:00 3 sektory Widok Półkolonie
    3 sektory Widok Półkolonie
    09:15 – 11:00
    Powtarza się co tydzień
  • 09:30 – 14:00 trening ósemka
  • 10:00 – 16:00 Sala konferencyjna 4-20 10.00 - 16.00
    Sala konferencyjna 4-20 10.00 - 16.00
    10:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 11:00 – 13:00 Hala 3 sektory Obóz Tarnowskie Góry Hokej + szatnia
    Hala 3 sektory Obóz Tarnowskie Góry Hokej + szatnia
    11:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
  • 13:00 – 15:00 3 sektory Widok Półkolonie
    3 sektory Widok Półkolonie
    13:00 – 15:00
    Powtarza się co tydzień
  • 13:00 – 16:00 trening AZS
  • 15:15 – 16:30 Unia trening duży sektor
    Unia trening duży sektor
    15:15 – 16:30
    Powtarza się co tydzień
  • 15:30 – 17:00 trening ósemka
  • 18:30 – 20:00 trening AZS
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna ZUMBA Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna ZUMBA Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:30 trening ósemka
środa 25 stycznia
  • 08:00 – 09:30 Sala konferencyjna PWSZ
    Sala konferencyjna PWSZ
    08:00 – 09:30
    Powtarza się co tydzień
  • 09:00 – 14:30 Mała sala konferencyjna Widok
    Mała sala konferencyjna Widok
    09:00 – 14:30
    Powtarza się co tydzień
  • 09:15 – 11:00 3 sektory Widok Półkolonie
    3 sektory Widok Półkolonie
    09:15 – 11:00
    Powtarza się co tydzień
  • 09:30 – 14:00 trening ósemka
  • 10:00 – 16:00 Sala konferencyjna 4-20 10.00 - 16.00
    Sala konferencyjna 4-20 10.00 - 16.00
    10:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 11:00 – 13:00 Hala 3 sektory Obóz Tarnowskie Góry Hokej + szatnia
    Hala 3 sektory Obóz Tarnowskie Góry Hokej + szatnia
    11:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
  • 13:00 – 15:00 3 sektory Widok Półkolonie
    3 sektory Widok Półkolonie
    13:00 – 15:00
    Powtarza się co tydzień
  • 13:00 – 16:00 trening AZS
  • 15:15 – 16:30 Unia trening duży sektor
    Unia trening duży sektor
    15:15 – 16:30
    Powtarza się co tydzień
  • 17:00 – 18:30 trening ósemka 2 sektory
czwartek 26 stycznia
  • 09:00 – 14:30 Mała sala konferencyjna Widok
    Mała sala konferencyjna Widok
    09:00 – 14:30
    Powtarza się co tydzień
  • 09:15 – 11:00 3 sektory Widok Półkolonie
    3 sektory Widok Półkolonie
    09:15 – 11:00
    Powtarza się co tydzień
  • 09:30 – 14:00 trening ósemka
  • 10:00 – 16:00 Sala konferencyjna 4-20 10.00 - 16.00
    Sala konferencyjna 4-20 10.00 - 16.00
    10:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 11:00 – 13:00 Hala 3 sektory Obóz Tarnowskie Góry Hokej + szatnia
    Hala 3 sektory Obóz Tarnowskie Góry Hokej + szatnia
    11:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
  • 13:00 – 15:00 3 sektory Widok Półkolonie
    3 sektory Widok Półkolonie
    13:00 – 15:00
    Powtarza się co tydzień
  • 13:00 – 16:00 trening AZS
  • 13:30 – 15:00 Hala SP 9 zimowisko 1 sektor
  • 15:15 – 16:30 Unia trening duży sektor
    Unia trening duży sektor
    15:15 – 16:30
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 18:00 trening ósemka 2 sektory
  • 18:30 – 20:00 trening AZS
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 27 stycznia
  • 09:00 – 14:30 Mała sala konferencyjna Widok
    Mała sala konferencyjna Widok
    09:00 – 14:30
    Powtarza się co tydzień
  • 09:15 – 11:00 3 sektory Widok Półkolonie
    3 sektory Widok Półkolonie
    09:15 – 11:00
    Powtarza się co tydzień
  • 09:30 – 14:00 trening ósemka
  • 10:00 – 16:00 Sala konferencyjna 4-20 10.00 - 16.00
    Sala konferencyjna 4-20 10.00 - 16.00
    10:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 11:00 – 13:00 Hala 3 sektory Obóz Tarnowskie Góry Hokej + szatnia
    Hala 3 sektory Obóz Tarnowskie Góry Hokej + szatnia
    11:00 – 13:00
    Powtarza się co tydzień
  • 13:00 – 15:00 3 sektory Widok Półkolonie
    3 sektory Widok Półkolonie
    13:00 – 15:00
    Powtarza się co tydzień
  • 13:00 – 16:00 trening AZS
  • 15:15 – 16:30 Unia trening duży sektor
    Unia trening duży sektor
    15:15 – 16:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 28 stycznia
  • 08:00 – 12:00 10.00 Mecz Kadetki Skier-Vis Skierniewice - MUKS Dargfil Tomaszów Maz.
  • 08:30 – 09:30 unia sektor
  • 10:00 – 16:00 Sala konferencyjna 4-20 10.00 - 16.00
    Sala konferencyjna 4-20 10.00 - 16.00
    10:00 – 16:00
    Powtarza się co tydzień
  • 11:00 – 12:00 Cała hala rezerwacja Widok
  • 12:30 – 18:00 Skierniewicka Liga Futsalu
  • 18:00 – 19:30 WOŚP - Mecz Serc
  • 19:00 – 00:00 Bieg Policz się z Cukrzycą - Zalew Zadębie
niedziela 29 stycznia
  • 10:00 – 12:00 Cała hala rezerwacja Widok
  • 10:00 – 16:00 Sala konferencyjna 4-20
  • 12:30 – 18:00 Skierniewicka Liga Futsalu
poniedziałek 30 stycznia
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 31 stycznia
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna ZUMBA Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna ZUMBA Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
środa 1 lutego
  • 08:00 – 09:30 Sala konferencyjna PWSZ
    Sala konferencyjna PWSZ
    08:00 – 09:30
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 2 lutego
  • 09:00 – 13:00 OSiR/SZS - Koszykówka L
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 3 lutego
  • 09:00 – 13:00 OSiR/SZS - Koszykówka ID
  • 16:30 – 20:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 4 lutego
  • 08:00 – 16:30 Turniej służb mundurowych
  • 09:45 – 11:45 10:00 Mecz U-15M MKS Ósemka Skierniewice
  • 10:00 – 15:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 15:00
    Powtarza się co tydzień
  • 11:45 – 13:45 12:00 Mecz U-13K MKS Ósemka Skierniewice
  • 12:30 – 16:30 Skierniewicka Liga Futsalu
  • 16:30 – 20:00 OSiR - Skierniewicka Liga Siatkówki
niedziela 5 lutego
  • 08:00 – 20:00 OSiR - Skierniewicka Liga Siatkówki
poniedziałek 6 lutego
  • 15:30 – 16:45 Otwarcie wystawy Hala 2
  • 19:00 – 22:00 20.00 Mecz Seniorki IIIL Skier-Vis Skierniewice - UKS Ozorków
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 7 lutego
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna ZUMBA Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna ZUMBA Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 8 lutego
  • 08:00 – 16:00 Sala Judo KMP Skierniewice
  • 08:00 – 09:30 Sala konferencyjna PWSZ
    Sala konferencyjna PWSZ
    08:00 – 09:30
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 9 lutego
  • 09:00 – 13:00 OSiR/SZS - Koszykówka IMS
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 10 lutego
  • 15:00 – 20:00 Sala konferencyjna + Mała sala konferencyjna WOPR
  • 16:30 – 20:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 11 lutego
  • 08:00 – 20:00 Turniej Widok
  • 08:15 – 20:00 Skierniewicka Liga Futsalu
  • 09:30 – 12:00 10:00 Mecz U-15M AZS PWSZ - Basket Stryków
  • 10:00 – 15:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 15:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 12 lutego
  • 08:00 – 20:00 OSiR - Skierniewicka Liga Siatkówki
  • 09:30 – 11:45 10:00 Mecz U-13M AZS PWSZ - Złote Kolibry PKK 99 Pabianice
  • 11:00 – 19:00 Rozgrywki Ligowe Polonia
  • 11:45 – 13:45 12:00 Mecz U-15M MKS Ósemka Skierniewice
  • 13:45 – 15:45 14:00 Mecz U-17M AZS PWSZ - PKK 99 Pabianice
  • 15:45 – 19:45 16:00 Mecz U-17 MKS Ósemka Skierniewice
poniedziałek 13 lutego
  • 08:00 – 14:00 OSiR/SZS - Piłka Siatkowa L
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 14 lutego
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna ZUMBA Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna ZUMBA Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 15 lutego
  • 08:00 – 16:00 Sala Judo KMP Skierniewice
  • 08:00 – 09:30 Sala konferencyjna PWSZ
    Sala konferencyjna PWSZ
    08:00 – 09:30
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 16 lutego
  • 13:00 – 21:00 Puchar Europy w hokeju na Trawie Kobiet
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 17 lutego
  • 08:00 – 20:00 Puchar Europy w hokeju na Trawie Kobiet
  • 16:30 – 20:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 18 lutego
  • 08:00 – 20:00 Puchar Europy w hokeju na Trawie Kobiet
  • 09:45 – 11:45 10:00 Mecz U-15M MKS Ósemka Skierniewice
  • 10:00 – 15:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 15:00
    Powtarza się co tydzień
  • 10:00 – 14:00 Turniej U-11K MKS Ósemka
  • 11:45 – 13:45 12:00 Mecz U-13K MKS Ósemka Skierniewice
niedziela 19 lutego
  • 08:00 – 20:00 OSiR - Skierniewicka Liga Siatkówki
  • 08:00 – 20:00 Puchar Europy w hokeju na Trawie Kobiet
  • 08:00 – 20:00 Turniej Widok
poniedziałek 20 lutego
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 21 lutego
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna ZUMBA Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna ZUMBA Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 22 lutego
  • 08:00 – 16:00 Sala Judo KMP Skierniewice
  • 08:00 – 09:30 Sala konferencyjna PWSZ
    Sala konferencyjna PWSZ
    08:00 – 09:30
    Powtarza się co tydzień
  • 10:00 – 14:00 Hala + sala konferencyjna Policja
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 23 lutego
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 24 lutego
  • 08:00 – 14:00 OSiR/SZS - Gry i Zabawy ID
  • 16:30 – 20:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 25 lutego
  • 08:00 – 20:00 Turniej Widok
  • 09:30 – 12:00 10:00 Mecz U-15M AZS PWSZ - ŁKS Szkoła Gortata I Łódź
  • 10:00 – 15:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 15:00
    Powtarza się co tydzień
  • 12:00 – 16:00 Turniej U-12 AZS PWSZ Skierniewice
niedziela 26 lutego
  • 08:00 – 20:00 OSiR - Skierniewicka Liga Siatkówki
  • 08:00 – 20:00 Turniej EMKA CUP 2023
  • 09:30 – 11:45 10:00 Mecz U-13M AZS PWSZ - UKS Siódemka Kutno
  • 11:45 – 13:45 12:00 Mecz U-13M MKS Ósemka Skierniewice
  • 13:45 – 15:45 14:00 Mecz U-17M AZS PWSZ - Szkoła Gortata II
  • 15:45 – 17:45 16:00 Mecz U-17M MKS Ósemka Skierniewice
poniedziałek 27 lutego
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 28 lutego
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna ZUMBA Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna ZUMBA Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
środa 1 marca
  • 08:00 – 09:30 Sala konferencyjna PWSZ
    Sala konferencyjna PWSZ
    08:00 – 09:30
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 2 marca
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 3 marca
  • 08:00 – 13:00 OSiR/SZS - rejon Koszykówka IMS M
  • 16:30 – 20:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 4 marca
  • 08:00 – 20:00 Mistrzostwa Województwa Łódzkiego - Amatorski Klub Bokserski
  • 08:00 – 20:00 Turniej Widok
  • 09:45 – 11:45 10:00 Mecz U-15M MKS Ósemka Skierniewice
  • 10:00 – 15:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 15:00
    Powtarza się co tydzień
  • 11:45 – 16:00 Turniej U-11K MKS Ósemka
niedziela 5 marca
  • 08:00 – 20:00 OSiR - Skierniewicka Liga Siatkówki
  • 08:00 – 20:00 Turniej Widok
  • 09:30 – 14:30 Turniej U-11M AZS PWSZ
poniedziałek 6 marca
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 7 marca
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna ZUMBA Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna ZUMBA Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 8 marca
  • 08:00 – 09:30 Sala konferencyjna PWSZ
    Sala konferencyjna PWSZ
    08:00 – 09:30
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 9 marca
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 10 marca
  • 08:00 – 13:30 OSiR/SZS - rejon piłka siatkowa L M
  • 16:30 – 20:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 11 marca
  • 08:00 – 20:00 Turniej Piłki Nożnej Okręgowy Ośrodek Wychowawczy w Studzieńcu
  • 09:30 – 11:45 10:00 Mecz U-15M AZS PWSZ - MUKS King Tomaszów Mazowiecki
  • 10:00 – 15:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 15:00
    Powtarza się co tydzień
  • 11:30 – 14:30 Tenis Stołowy II Liga Legion Mecz
  • 11:45 – 16:00 Turniej U-12M MKS Ósemka
niedziela 12 marca
  • 08:00 – 20:00 OSiR - Skierniewicka Liga Siatkówki
  • 08:00 – 20:00 Turniej Piłki Nożnej Okręgowy Ośrodek Wychowawczy w Studzieńcu
  • 09:15 – 11:45 10:00 Mecz U-13M AZS PWSZ - ŁKS Szkoła Gortata I Łódź
poniedziałek 13 marca
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 14 marca
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna ZUMBA Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna ZUMBA Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 15 marca
  • 08:00 – 13:30 OSiR/SZS - województwo Koszykówka IMS M
  • 08:00 – 09:30 Sala konferencyjna PWSZ
    Sala konferencyjna PWSZ
    08:00 – 09:30
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 16 marca
  • 08:00 – 13:30 OSiR/SZS - rejon koszykówka L K
  • 08:00 – 22:00 Targi Szkolne
  • 09:00 – 13:30 Wojewódzki Turniej Piłki Nożnej OHP
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 17 marca
  • 08:00 – 22:00 Mistrzostwa Szkół Prusa
  • 08:00 – 13:45 OSiR/SZS - rejon koszykówka L M
  • 16:30 – 20:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 18 marca
  • 08:00 – 15:00 Mistrzostwa Szkół Prusa
  • 08:00 – 22:00 Rezerwacja hali dmuchańce
  • 08:00 – 20:00 Turniej EMKA CUP 2023
  • 10:00 – 15:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 15:00
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 19:30 Tenis Stołowy II Liga Legion Mecz
niedziela 19 marca
  • 08:00 – 20:00 OSiR - Skierniewicka Liga Siatkówki
  • 08:00 – 22:00 Rezerwacja hali dmuchańce
  • 09:45 – 14:00 Turniej U-12M MKS Ósemka
poniedziałek 20 marca
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 21 marca
  • 08:00 – 13:00 OSiR/SZS - Piłka Nożna ID K Orlik 2
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna ZUMBA Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna ZUMBA Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 22 marca
  • 08:00 – 09:30 Sala konferencyjna PWSZ
    Sala konferencyjna PWSZ
    08:00 – 09:30
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 23 marca
  • 08:00 – 13:00 OSiR/SZS - Piłka Nożna ID M Orlik 2
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 24 marca
  • 16:30 – 20:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 25 marca
  • 10:00 – 15:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 15:00
    Powtarza się co tydzień
  • 12:00 – 17:00 OSiR - Skierniewicka Liga Siatkówki
  • 17:00 – 20:00 18.00 Mecz Seniorki IIIL Skier-Vis Skierniewice
niedziela 26 marca
  • 08:00 – 17:00 OSiR - Skierniewicka Liga Siatkówki - termin na zaległe mecze
  • 17:00 – 20:00 18.00 Mecz Seniorki IIIL Skier-Vis Skierniewice
poniedziałek 27 marca
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 28 marca
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna ZUMBA Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna ZUMBA Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 29 marca
  • 08:00 – 14:00 OSiR/SZS - Drużynowe Biegi Przełajowe ID,IMS,L Stadion
  • 08:00 – 09:30 Sala konferencyjna PWSZ
    Sala konferencyjna PWSZ
    08:00 – 09:30
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 30 marca
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 31 marca
  • 08:00 – 13:00 OSiR/SZS - województwo Koszykówka L M
  • 16:30 – 20:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sobota 1 kwietnia
  • 10:00 – 15:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 15:00
    Powtarza się co tydzień
  • 12:00 – 17:00 OSiR - Skierniewicka Liga Siatkówki
  • 15:30 – 19:30 Sala konferencyjna Zumba J. Sękalska
  • 17:00 – 20:00 18.00 Mecz Seniorki IIIL Skier-Vis Skierniewice
niedziela 2 kwietnia
  • 08:00 – 17:00 OSiR - Skierniewicka Liga Siatkówki
  • 17:00 – 20:00 18.00 Mecz Seniorki IIIL Skier-Vis Skierniewice
poniedziałek 3 kwietnia
  • 08:00 – 22:00 Hala Sportowa Rezerwacja Elin
  • 08:00 – 14:00 OSiR/SZS - Piłka Nożna IMS M Orlik 5
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 4 kwietnia
  • 08:00 – 22:00 Hala Sportowa Rezerwacja Elin
  • 08:00 – 14:00 OSiR/SZS - Piłka nożna L K ORLIK 5
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna ZUMBA Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna ZUMBA Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 5 kwietnia
  • 08:00 – 22:00 Hala Sportowa Rezerwacja Elin
  • 08:00 – 14:00 OSiR/SZS - Piłka nożna L M ORLIK 5
  • 08:00 – 09:30 Sala konferencyjna PWSZ
    Sala konferencyjna PWSZ
    08:00 – 09:30
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 6 kwietnia
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 7 kwietnia
  • 16:30 – 20:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 8 kwietnia
  • 10:00 – 15:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 15:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 9 kwietnia
poniedziałek 10 kwietnia
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 11 kwietnia
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna ZUMBA Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna ZUMBA Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 12 kwietnia
  • 08:00 – 13:00 OSiR/SZS - Koszykówka IMS ORLIK 2
  • 08:00 – 09:30 Sala konferencyjna PWSZ
    Sala konferencyjna PWSZ
    08:00 – 09:30
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 13 kwietnia
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 14 kwietnia
  • 08:00 – 13:00 OSiR/SZS - Czwórbój Lekkoatletyczny ID Stadion
  • 16:30 – 20:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 15 kwietnia
  • 08:00 – 16:00 Eliminacje Mistrzostw Polski LSO
  • 08:00 – 20:00 OSiR - Skierniewicka Liga Siatkówki
  • 10:00 – 15:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 15:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 16 kwietnia
poniedziałek 17 kwietnia
  • 08:00 – 13:00 OSiR/SZS - Piłka Nożna L K Orlik 5
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 18 kwietnia
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna ZUMBA Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna ZUMBA Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 19 kwietnia
  • 08:00 – 13:00 OSiR/SZS - rejon piłka nożna L K Orlik 5
  • 08:00 – 09:30 Sala konferencyjna PWSZ
    Sala konferencyjna PWSZ
    08:00 – 09:30
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 20 kwietnia
  • 08:00 – 13:00 OSiR/SZS - rejon piłka nożna L K Orlik 5
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 21 kwietnia
  • 08:00 – 13:00 OSiR/SZS - Koszykówka L ORLIK 5
  • 16:30 – 20:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 18:00 – 23:00 Kongres
sobota 22 kwietnia
  • 08:00 – 16:00 Eliminacje Mistrzostw Polski LSO
  • 08:00 – 20:00 Sala konferencyjna Bal Abstynenta
  • 10:00 – 15:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 15:00
    Powtarza się co tydzień
  • 10:00 – 14:00 Turniej U-12 AZS PWSZ Skierniewice
  • 11:30 – 14:30 Tenis Stołowy II Liga Legion Mecz
  • 18:00 – 23:00 Kongres
niedziela 23 kwietnia
  • 18:00 – 23:00 Kongres
poniedziałek 24 kwietnia
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 25 kwietnia
  • 08:00 – 13:00 OSiR/SZS - Koszykówka 3x3 ID ORLIK 2
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna ZUMBA Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna ZUMBA Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 26 kwietnia
  • 08:00 – 09:30 Sala konferencyjna PWSZ
    Sala konferencyjna PWSZ
    08:00 – 09:30
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 27 kwietnia
  • 08:00 – 13:00 OSIR/SZS rejon- Koszykówka 3x3 IMS ORLIK 2
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 28 kwietnia
  • 16:30 – 20:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 29 kwietnia
  • 10:00 – 15:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 15:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 30 kwietnia
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
poniedziałek 1 maja
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 2 maja
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna ZUMBA Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna ZUMBA Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 3 maja
  • 08:00 – 09:30 Sala konferencyjna PWSZ
    Sala konferencyjna PWSZ
    08:00 – 09:30
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 4 maja
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 5 maja
  • 08:00 – 13:00 OSiR/SZS - Trójbój Lekkoat. ID Stadion
  • 16:30 – 20:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 6 maja
  • 10:00 – 15:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 15:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 7 maja
  • 08:00 – 20:00 OSiR - Memoriał Siatkarski im. W. Skrzypińskiego
poniedziałek 8 maja
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 9 maja
  • 08:00 – 13:00 OSIR/SZS rejon - Koszykówka 3x3 ID ORLIK 2
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna ZUMBA Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna ZUMBA Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 10 maja
  • 08:00 – 09:30 Sala konferencyjna PWSZ
    Sala konferencyjna PWSZ
    08:00 – 09:30
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 11 maja
  • 08:00 – 13:00 OSiR/SZS - rejon koszykówka L KiM 3x3 Orlik 5
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 12 maja
  • 08:00 – 13:00 OSIR/SZS województwo - Koszykówka 3x3 IMS ORLIK 2
  • 16:30 – 20:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 13 maja
  • 10:00 – 15:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 15:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 14 maja
poniedziałek 15 maja
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 16 maja
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna ZUMBA Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna ZUMBA Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 17 maja
  • 08:00 – 09:30 Sala konferencyjna PWSZ
    Sala konferencyjna PWSZ
    08:00 – 09:30
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 18 maja
  • 09:00 – 14:00 OSiR/SZS - Dżynowa Liga LA - IMS Stadion
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 19 maja
  • 16:30 – 20:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 20 maja
  • 08:00 – 20:00 Sala konferencyjna
  • 10:00 – 15:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 15:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 21 maja
  • 08:00 – 20:00 Sala konferencyjna
poniedziałek 22 maja
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 23 maja
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna ZUMBA Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna ZUMBA Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 24 maja
  • 08:00 – 09:30 Sala konferencyjna PWSZ
    Sala konferencyjna PWSZ
    08:00 – 09:30
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 25 maja
  • 08:00 – 14:00 OSIR/SZS rejon- Piłka nożna IMS ORLIK 2
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 26 maja
  • 16:30 – 20:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 27 maja
  • 08:00 – 20:00 Rezerwacja Komunia ZP
  • 10:00 – 15:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 15:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 28 maja
  • 08:00 – 20:00 Rezerwacja Komunia ZP
poniedziałek 29 maja
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 30 maja
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna ZUMBA Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna ZUMBA Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 31 maja
  • 08:00 – 09:30 Sala konferencyjna PWSZ
    Sala konferencyjna PWSZ
    08:00 – 09:30
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
czwartek 1 czerwca
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 2 czerwca
  • 16:30 – 20:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 3 czerwca
  • 10:00 – 15:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 15:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 4 czerwca
poniedziałek 5 czerwca
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 6 czerwca
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna ZUMBA Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna ZUMBA Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 7 czerwca
  • 08:00 – 09:30 Sala konferencyjna PWSZ
    Sala konferencyjna PWSZ
    08:00 – 09:30
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 8 czerwca
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 9 czerwca
  • 16:30 – 20:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 10 czerwca
  • 10:00 – 15:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 15:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 11 czerwca
poniedziałek 12 czerwca
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 13 czerwca
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna ZUMBA Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna ZUMBA Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 14 czerwca
  • 08:00 – 09:30 Sala konferencyjna PWSZ
    Sala konferencyjna PWSZ
    08:00 – 09:30
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 15 czerwca
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 16 czerwca
  • 16:30 – 20:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 17 czerwca
  • 10:00 – 15:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 15:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 18 czerwca
poniedziałek 19 czerwca
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 20 czerwca
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna ZUMBA Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna ZUMBA Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 21 czerwca
  • 08:00 – 09:30 Sala konferencyjna PWSZ
    Sala konferencyjna PWSZ
    08:00 – 09:30
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 22 czerwca
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 23 czerwca
  • 16:30 – 20:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
sobota 24 czerwca
  • 10:00 – 15:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 15:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 25 czerwca
poniedziałek 26 czerwca
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna ART
    Sala konferencyjna ART
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
wtorek 27 czerwca
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna ZUMBA Gold J. Sękalska
    Sala konferencyjna ZUMBA Gold J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
środa 28 czerwca
  • 08:00 – 09:30 Sala konferencyjna PWSZ
    Sala konferencyjna PWSZ
    08:00 – 09:30
    Powtarza się co tydzień
  • 16:30 – 21:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
czwartek 29 czerwca
  • 19:00 – 20:00 Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    Sala konferencyjna OSiR Aerobik
    19:00 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
  • 20:00 – 21:00 Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    Sala konferencyjna ZUMBA J. Sękalska
    20:00 – 21:00
    Powtarza się co tydzień
piątek 30 czerwca
  • 16:30 – 20:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    16:30 – 20:00
    Powtarza się co tydzień
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
sobota 1 lipca
  • 10:00 – 15:00 Sala konferencyjna 4-20
    Sala konferencyjna 4-20
    10:00 – 15:00
    Powtarza się co tydzień
niedziela 2 lipca
poniedziałek 3 lipca
wtorek 4 lipca
środa 5 lipca
czwartek 6 lipca
piątek 7 lipca
sobota 8 lipca
niedziela 9 lipca
poniedziałek 10 lipca
wtorek 11 lipca
środa 12 lipca
czwartek 13 lipca
piątek 14 lipca
sobota 15 lipca
niedziela 16 lipca
poniedziałek 17 lipca
wtorek 18 lipca
środa 19 lipca
czwartek 20 lipca
piątek 21 lipca
sobota 22 lipca
niedziela 23 lipca
  • 08:15 – 20:30 Mistrzostwa Europy w Hokeju na Trawie
    Mistrzostwa Europy w Hokeju na Trawie
    08:15 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
poniedziałek 24 lipca
  • 08:15 – 20:30 Mistrzostwa Europy w Hokeju na Trawie
    Mistrzostwa Europy w Hokeju na Trawie
    08:15 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
wtorek 25 lipca
  • 08:15 – 20:30 Mistrzostwa Europy w Hokeju na Trawie
    Mistrzostwa Europy w Hokeju na Trawie
    08:15 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
środa 26 lipca
  • 08:15 – 20:30 Mistrzostwa Europy w Hokeju na Trawie
    Mistrzostwa Europy w Hokeju na Trawie
    08:15 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
czwartek 27 lipca
  • 08:15 – 20:30 Mistrzostwa Europy w Hokeju na Trawie
    Mistrzostwa Europy w Hokeju na Trawie
    08:15 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
piątek 28 lipca
  • 08:15 – 20:30 Mistrzostwa Europy w Hokeju na Trawie
    Mistrzostwa Europy w Hokeju na Trawie
    08:15 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
sobota 29 lipca
  • 08:15 – 20:30 Mistrzostwa Europy w Hokeju na Trawie
    Mistrzostwa Europy w Hokeju na Trawie
    08:15 – 20:30
    Powtarza się co tydzień
niedziela 30 lipca
poniedziałek 31 lipca
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
wtorek 1 sierpnia
środa 2 sierpnia
czwartek 3 sierpnia
piątek 4 sierpnia
sobota 5 sierpnia
niedziela 6 sierpnia
poniedziałek 7 sierpnia
wtorek 8 sierpnia
środa 9 sierpnia
czwartek 10 sierpnia
piątek 11 sierpnia
sobota 12 sierpnia
niedziela 13 sierpnia
poniedziałek 14 sierpnia
wtorek 15 sierpnia
środa 16 sierpnia
czwartek 17 sierpnia
piątek 18 sierpnia
sobota 19 sierpnia
niedziela 20 sierpnia
poniedziałek 21 sierpnia
wtorek 22 sierpnia
środa 23 sierpnia
czwartek 24 sierpnia
piątek 25 sierpnia
sobota 26 sierpnia
niedziela 27 sierpnia
poniedziałek 28 sierpnia
wtorek 29 sierpnia
środa 30 sierpnia
czwartek 31 sierpnia

Brak zdarzeń.

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
piątek 1 września
sobota 2 września
niedziela 3 września
poniedziałek 4 września
wtorek 5 września
środa 6 września
czwartek 7 września
piątek 8 września
sobota 9 września
niedziela 10 września
poniedziałek 11 września
wtorek 12 września
  • Mistrzostwa Polski w TSK
środa 13 września
  • Mistrzostwa Polski w TSK
czwartek 14 września
  • Mistrzostwa Polski w TSK
piątek 15 września
  • Mistrzostwa Polski w TSK
sobota 16 września
  • Mistrzostwa Polski w TSK
niedziela 17 września
  • Mistrzostwa Polski w TSK
poniedziałek 18 września
wtorek 19 września
środa 20 września
czwartek 21 września
piątek 22 września
sobota 23 września
niedziela 24 września
poniedziałek 25 września
wtorek 26 września
środa 27 września
czwartek 28 września
piątek 29 września
sobota 30 września
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
niedziela 1 października
poniedziałek 2 października
wtorek 3 października
środa 4 października
czwartek 5 października
piątek 6 października
  • MP Kostka Rubika
sobota 7 października
  • MP Kostka Rubika
niedziela 8 października
  • MP Kostka Rubika
poniedziałek 9 października
wtorek 10 października
środa 11 października
czwartek 12 października
piątek 13 października
sobota 14 października
niedziela 15 października
poniedziałek 16 października
wtorek 17 października
środa 18 października
czwartek 19 października
piątek 20 października
sobota 21 października
niedziela 22 października
poniedziałek 23 października
wtorek 24 października
środa 25 października
czwartek 26 października
piątek 27 października
sobota 28 października
niedziela 29 października
poniedziałek 30 października
wtorek 31 października
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
środa 1 listopada
czwartek 2 listopada
piątek 3 listopada
sobota 4 listopada
niedziela 5 listopada
poniedziałek 6 listopada
wtorek 7 listopada
środa 8 listopada
czwartek 9 listopada
piątek 10 listopada
sobota 11 listopada
niedziela 12 listopada
poniedziałek 13 listopada
wtorek 14 listopada
środa 15 listopada
czwartek 16 listopada
piątek 17 listopada
sobota 18 listopada
niedziela 19 listopada
poniedziałek 20 listopada
wtorek 21 listopada
środa 22 listopada
czwartek 23 listopada
piątek 24 listopada
sobota 25 listopada
niedziela 26 listopada
poniedziałek 27 listopada
wtorek 28 listopada
środa 29 listopada
czwartek 30 listopada

Brak zdarzeń.

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
piątek 1 grudnia
sobota 2 grudnia
niedziela 3 grudnia
poniedziałek 4 grudnia
wtorek 5 grudnia
środa 6 grudnia
czwartek 7 grudnia
piątek 8 grudnia
sobota 9 grudnia
niedziela 10 grudnia
poniedziałek 11 grudnia
wtorek 12 grudnia
środa 13 grudnia
czwartek 14 grudnia
piątek 15 grudnia
sobota 16 grudnia
niedziela 17 grudnia
poniedziałek 18 grudnia
wtorek 19 grudnia
środa 20 grudnia
czwartek 21 grudnia
piątek 22 grudnia
sobota 23 grudnia
niedziela 24 grudnia
poniedziałek 25 grudnia
wtorek 26 grudnia
środa 27 grudnia
czwartek 28 grudnia
piątek 29 grudnia
sobota 30 grudnia
niedziela 31 grudnia

Brak zdarzeń.