Historyczny mecz na stadionie OSiR















To był historyczny moment. Na stadionie OSiR przy ulicy Pomologicznej, po raz pierwszy gościła reprezentacja Polski. Narodowa drużyna kobiet w kategorii U20 podejmowała reprezentację Węgier! Polska zwyciężyła 1:0 po trafieniu Roksany Jagodzińskiej.
Organizatorem wydarzenia był Polski Związek Piłki Nożnej. Mecz, mimo niefortunnej godziny rozpoczęcia (11.00) cieszył się dużym zainteresowaniem. Wszystko dzięki aktywności szkół i nauczycieli wychowania fizycznego. Główną trybunę stadionu OSiR wypełniły dzieci i młodzież ze skierniewickich szkół.
Mecz oglądał także Krzysztof Jażdżyk – Prezydent Miasta Skierniewice.
Polska, będąc drużyną lepszą od pierwszych minut, wygrała zasłużenie. Mogła jeszcze wyżej. Podopieczne Marcina Kasprowicza nie wykorzystały kilku sytuacji, na czele z rzutem karnym.
Mamy dla Was porcję zdjęć ze środowego wydarzenia.
