VII BIEG ZIELONEGO JABŁUSZKA

WYSTARTOWAŁA SKIERNIEWICKA TRIADA BIEGOWA

👉 W ten piękny słoneczny dzień 1️⃣9️⃣ maja 2️⃣0️⃣2️⃣4️⃣ roku o godzinie ⏰10:00 odbył się „VII Bieg Zielonego Jabłuszka” 🍏🍏 inaugurujący serię biegów w naszym mieście: SKIERNIEWICKA TRIADA BIEGOWA — 2️⃣0️⃣2️⃣4️⃣. Uczestnicy mieli okazję cieszyć się doskonałą pogodą i rywalizacją na świeżym powietrzu.

Biegacze pokonali dystans 1⃣0⃣ kilometrów, a wraz z nimi w rywalizacji udział wzięli chodziarze NORDIC WALKING, którzy szli na dystansie 5⃣ kilometrów. Trasa prowadziła malowniczymi alejkami zalewu Zadębie w Skierniewicach.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i mamy nadzieję, że spotkamy się na starcie każdego biegu organizowanego w naszym mieście – MIŁO BYŁO WAS WIDZIEĆ 🙂

Dekoracja kategorii wiekowych:

Bieg główny 10km – Kobiety

K20 (kobiety 20-29 lat)
1. Stodolna Joanna [Skierniewice]
2. Piórkowska Anna [Skierniewice]
3. Anyszewska Patrycja [Domaniewice]

K30 (kobiety 30-39 lat)
1. Wencel Marta [Stolniki]
2. Topolniak Natalia
3. Szulczyk Iwona [Rawa Mazowiecka]

K40 (Kobiety 40-49 lat)
1. Kajak Agnieszka
2. Lechowska Anna [Rawa Mazowiecka]
3. Niklewicz Monika [Skierniewice]

K60+ (Kobiety 60 lat i starsze)
1. Wójt Lidia [Skierniewice]

Bieg główny 10km – Mężczyźni

M20 (Mężczyźni 20-29 lat)
1. Jażdżyk Konrad [Sierpc]
2. Piórkowski Jarosław [Skierniewice]
3. Łuczywek Paweł [Skierniewice]

M30 (Mężczyźni 30-39 lat)
1. Pająk Bartłomiej [Marki]
2. Piorun Dawid [Łowicz]
3. Błaszczyk Mateusz [Kamion]

M40 (Mężczyźni 40-49 lat)
1. Kamiński Artur [Skierniewice]
2. Ostrowski Sylwester
3. Antosik Piotr [Jaktorów]

M50 (Mężczyźni 50-59 lat)
1. Wójt Sylwester [Skierniewice]
2. Jagiełło Michał [Zapady]
3. Jackowski Rafał

M60+ (Mężczyźni 60 lat i starsi)
1. Nowak Adam [Skierniewice]
2. Piórkowski Leszek [Skierniewice]

Dekoracja OPEN K/M – Bieg główny 10 km

Kobiety
1. Szymkowicz Julia [Bobrowniki]
2. Zielińska Sylwia [Skierniewice]
3. Bednarek Małgorzata [Rawa Mazowiecka]

Mężczyźni
1. Skorupa Kamil [Kornelin]
2. Antosik Bartosz [Jaktorów]
3. Kwasiborski Patryk [Nowe Rościszewo]
_______________________________

Dekoracja OPEN K/M – Marsz Nordic Walking 5 km

Kobiety
1. Brzezina Ewa [Sochaczew]
2. Iwańczyk Sylwia [Pszczonów]
3. Gałęziewska Aneta [Bełchów]

Mężczyźni
1. Stanecki Maciej [Skierniewice]
2. Bugajski Adam [Warszawa]
3. Brzezina Józef [Sochaczew]

_______________________________

Szczegółowe wyniki dostępne na stronie:

Serdeczne podziękowania dla firm:
KRESTO Świadome Odżywianie, Intermarche Skierniewice, VEKA Polska, Netto Polska

Dziękujemy, że JESTEŚCIE Z NAMI‼👏

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA: OSIR SKC