TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ

O puchar Prezydenta Miasta Skierniewice oraz Komendanta MP w Skierniewicach

To był dzień pełen piłkarskich emocji.

Dziś w Skierniewicach odbył się Charytatywny Turniej Piłki Nożnej Halowej Służb Mundurowych o Puchar Prezydenta Krzysztof Jażdżyk – Prezydent Miasta Skierniewice oraz Komendanta MP w Skierniewicach insp. Wojciecha Dworaka.

Do rozgrywek przystąpiło 8 drużyn. Podczas turnieju było pełno sportowej rywalizacji na najwyższym poziomie., a zawodników gorąco do walki zachęcali kibice zasiadający na trybunach. Zwycięzcami turnieju została drużyna Policjantów z Bełchatowa. Komenda Powiatowa Policji w Bełchatowie. Drużyny ze Skierniewic uplasowały się na 3 Strażacy Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Skierniewicach a na 6 uplasowała się drużyna Strażaków – Ochotników. Natomiast drużyna Policjantów ze Skierniewic uplasowała się na miejscu 7 Komenda Miejska Policji w Skierniewicach.

⚠ Podczas turnieju doświadczyliśmy sportowych emocji ale także dużo dobrego serca. Cały turniej miał charakter charytatywny, podczas, którego zbierane były pieniążki na leczenie
Natalki Karkucińskiej.

Dziękujemy drużynom za sportowe emocje, kibicom za doping i wszystkim, którzy tego dnia byli z nami. Sportowa rywalizacja i dobra zabawa przełożyła się na pomoc w dobrej sprawie. Tego dnia wszyscy byliśmy zwycięzcami!!

Dziękujemy!!