FOTORELACJA z Dnia Sportu

Dzień sportu w w hali nr 1 Ośrodka Sportu i Rekreacji w Skierniewicach. W dniu 2⃣3⃣ września odbył się #DzieńSportu. W wydarzeniu udział wzięło około 5⃣0⃣0⃣ uczniów ze Skierniewickich szkół. Celem projektu 🎯 skoncentrowane są na promocji, upowszechnianiu i rozwoju współzawodnictwa dzieci ukierunkowanego na nabycie przez uczestników projektu cech i kompetencji właściwych dla rozwoju zarówno sportowego (umiejętności pracy zespołowej) jak i świadomościowego (systematyczność, cierpliwość, wytrwałość, samodyscyplina i odpowiedzialność za wyniki wszystkich uczestników).

Na uczestników czekały konkurencje sprawnościowe ⚽🥅🏹 i zręcznościowe [ gra w kosza, strzelanie z łuku, rzut woreczkiem do celu, cymbergaj, piłkarzyki ] Finalnym wydarzeniem był mecz międzypokoleniowy w dwa ognie🔥🔥. „Dzień Sportu na Orliku 2022” zawierał konkurencje sprawnościowe, gry i zabawy sportowo-rekreacyjne, które zostały przygotowane przez animatorów. O 10:00 nastąpiło przywitanie licznej gruby uczestników, po czym odbyła się rozgrzewka, zapoznanie z konkurencjami oraz podział na drużyny. Nad wszystkim ☝️ czuwali animatorzy, którzy korygowali całe działania i pilnowali by wszystko przebiegało w zgodzie z zasadami fair play. 🤝 Uczestnicy chętnie 😄😆 brali udział w każdej z konkurencji, niektórzy wyrywali się po kilka razy do jednej z konkurencji. Swoim towarzystwem uraczył nas również Tygrys, 🐯 który ochoczo zagrzewał do walki i bawił się razem z nami‼ Wszystkim uczestnikom towarzyszyła idea – RUCH TO ZDROWIE‼

Po zakończonych zawodach na wszystkie dzieci czekał słodki 🍰☕🍎🥤 poczęstunek i coś do picia. Nad bezpieczeństwem czuwał profesjonalny medyk, 🧑‍🔬 który dbał o to by wszyscy byli cali i zdrowi. 🩹🩺 Dziękujemy Wszystkim uczestnikom za udział i zachęcamy do udziału w następnych edycjach programu: „Dzień Sportu na Orliku” 👉 Dzień Sportu na Orliku 2022 – to wydarzenie organizowane przez Fundacja Orły Sportu , finansowane z budżetu państwa, których dysponentem jest Ministerstwo Sportu i Turystyki w ramach programu Sportowe Wakacje. Wydarzenie odbyło się jednocześnie w 15 miejscach w Polsce 👍.
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Fundacja Orły Sportu
Polska Agencja Antydopingowa
Gramy Fair
Orlikowo Skierniewice
Akademia Sztuk Walki TIGER
Medi-Trans Skierniewice