Home / XXII Targi Ogrodniczo-Rolne

XXII Targi Ogrodniczo-Rolne

Szanowni Państwo
Zapraszamy do udziału w XXII Targach Ogrodniczo -Rolnych, które odbędą się w Skierniewicach, w dniach 14-15 września 2019 r. 🍎🌽🥕🌲🌳

Targi to już nieodzowny element, Skierniewickie Święto Kwiatów, Owoców i Warzyw, które uzyskało tytuł „Najlepszego Produktu Turystycznego Województwa Łódzkiego 2011 Roku„.

Impreza ma charakter cykliczny bardzo długą i bogatą historią, podczas, której odwiedza ponad 300 tys. osób z całego kraju.

Co roku mamy zaszczyt gościć coraz więcej wystawców z kraju, a także z najdalszych zakątków Europy, którzy prezentują oraz sprzedają swoje produkty, usługi w hali wystawowej i/lub na terenie przyległym. Swoje stoiska posiadają również instytucje związane z sadownictwem, ogrodnictwem, rolnictwem czy szkółkarstwem.

Wielu wystawców, którzy pierwszy raz biorą udział w targach, kontynuuje to przez kolejne lata, dając świadectwo, że warto do nas zawitać.

Natomiast zwiedzający mogą uzyskać szereg fachowych porad, konsultacji udzielanych przez profesjonalistów oraz nawiązać kontakty.

Obchody uświetnione są interesującymi prelekcjami, wystawami, a także występami wielu zaproszonych gości. Interesującym punktem programu SŚKOiW jest również degustacja produktów regionalnych.

Mamy ogromną nadzieję, że prezentowana przez nas oferta spotka się z Państwa uznaniem i będziemy mogli Państwa gościć w Skierniewicach.