Home / Ważne Informacje

Ważne Informacje

Ważne Informacje

Ważne informacje XIV Mistrzostw Polski Liturgicznej Służby Ołtarza w piłkę nożną halową o puchar KnC Skierniewice – Sochaczew 1-2 maja 2019r.

Wszelkie sprawy sporne dotyczące rozgrywek o MP LSO rozstrzyga Organizator, który ma także prawo do interpretacji regulaminu lub rozstrzygania spraw w nim nie zawartych. Decyzja Organizatora jest ostateczna i nie podlega dyskusji oraz naciskom.
WPISOWE od drużyny wynosi 350 zł po dokonaniu płatności Parafia lub PKS zostanie umieszczony na liście uczestników i nadany zostanie jej numer, którym będziemy się posługiwać w dalszych działaniach (rezerwacja noclegu i wyżywienia). Dla pakietu nr III: wybór, rezerwacja i opłacenie hotelu pozostaje w zakresie uczestników ze względu na różnorodność i specyfikę bazy hotelowej w Skierniewicach i Sochaczewie!!! Każdy uczestnik ponosi pewne koszty, aby to uprościć został stworzone jednolite Pakiety, na które należy się zdecydować. Do PAKIETU zalicza się: nocleg w określonym terminie i standardzie, wyżywienie, koszulka XIV MP LSO „KnC”, ubezpieczenie, smycz, identyfikator, specjalna gazeta KnC z szczegółami dla uczestników oraz inne gadżety na rozpoczęcie Mistrzostw. Dokładny Plan i Program XIV MP LSO „KnC” zostanie zamieszczony po 1 kwietnia 2019 r.

Pobierz