Home / XX Targi Ogrodniczo-Rolne w Skierniewicach

XX Targi Ogrodniczo-Rolne w Skierniewicach

Zapraszamy do udziału w XX Targach Ogrodniczo-Rolnych, które odbędą się w Skierniewicach, w dniach 16-17 września 2017 r.

Targi już na stałe wpisały się w program Skierniewickiego Święta Kwiatów, Owoców i Warzyw, które uzyskało tytuł „Najlepszego Produktu Turystycznego Województwa Łódzkiego 2011 Roku”. Jest to impreza cykliczna, o bardzo długiej i bogatej historii, którą odwiedza ponad 300 tys. zwiedzających.

Co roku na targach gościmy coraz więcej wystawców z całej Polski, a także Europy, którzy prezentują oraz sprzedają swoje produkty, usługi w hali wystawowej i/lub na terenie przyległym. Swoje stoiska posiadają również instytucje związane z sadownictwem, ogrodnictwem, rolnictwem czy szkółkarstwem. Wielu wystawców przyjeżdżając pierwszy raz, kontynuuje to przez kolejne lata, dając świadectwo, że warto do nas przyjechać. Natomiast zwiedzający mogą uzyskać szereg fachowych porad, konsultacji udzielanych przez profesjonalistów oraz nawiązać kontakty z producentami.

Obchody uświetnione są interesującymi prelekcjami, wystawami, a także występami wielu zaproszonych gości. Interesującym punktem programu SŚKOiW jest również degustacja produktów regionalnych.

Mamy nadzieję, że prezentowana przez nas oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem i będziemy mogli Państwa gościć w Skierniewicach.

Kontakt:

tel.: 46 832 41 44;
fax: 46 833 28 95;
tel. kom.: +48 512 472 190

e-mail: osir@osirskierniewice.pl

Załączniki:

Karta zgoszeniowa 2017

Regulamin XX Targi Ogrod-Rolne 2017

Regulamin konkuru na owoc i warzywo 2017

  • Plan stoisk w Hali OSiR Nr 2

Plan Stoisk w hali 2017

  • Plan stoisk na zewnątrz hali przy ul. Pomologicznej

Plan Stoisk na zewnątrz 2017

  • Konkurs na zabudowę stoisk targowych
    Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skierniewicach Spółka z o. o. z siedzibą w Skierniewicach ul Pomologiczna 10 ogłasza konkurs na zabudowę stoisk targowych i zaprasza do złożenia pisemnej oferty.
    – SKMBT_C22017080816090