Home / Fotorelacje / Za nami 25. Skierniewicki Bieg Niepodległości!

Za nami 25. Skierniewicki Bieg Niepodległości!

Za nami 25. Skierniewicki Bieg Niepodległości, który w tym roku odbył się w Parku Miejskim w Skierniewicach. Mimo niesprzyjającej aury frekwencja dopisała i 99. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości na sportowo świętowało ponad 700 osób!

O godzinie 10:00 bieg oficjalnie otworzyli prezydenci Skierniewic: Krzysztof Jażdżyk i Jarosław Chęcielewski oraz Prezes OSiR Skierniewice Marek Kujawski.

Od godz. 10:10 rozpoczęły się biegi dzieci i osób niepełnosprawnych. W 16 kategoriach (wyniki dostępne są poniżej) udział wzięło ok. 550 uczestników.

Po godzinie 13 odbył się bieg kategorii Open. 5 km parkowymi alejkami przebiegło blisko 200 biegaczy. Najlepszy okazał się Artur Kamiński z czasem 0:16:44,95, drugi był Wojciech Frątczak z 0:17.44,95, a trzecie miejsce zajął Paweł Łęcki z 0:18:08,70. Wśród kobiet pierwsza na metę wbiegła Katarzyna Hołownicka z czasem 0:20:45,40, drugie miejsce zajęła Agata Kulicka z 0:21:51,48, a trzecie miejsce przypadło Annie Piotrowiak z 0:22:17,35 (oficjalne wyniki kategorii Open dostępne są TUTAJ).

Dziękujemy wszystkim za udział w naszym wydarzeniu i już zapraszamy za rok!

 

Wyniki biegów dzieci i osób niepełnosprawnych:

KAT. „A”
DZIEWCZĘTA – Przedszkola i klasy „0” (dystans: 100 m) 
MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO SZKOŁA/PRZEDSZKOLE  MIEJSCOWOŚĆ
1 Ola Kędzierska Przedszkole Plastuś Skierniewice
2 Józefina Lisińska Szkoła Podstawowa Nr 2 Skierniewice
3 Barbara Krawiec Przedszkole Nr 3 Skierniewice
4 Zofia Godlewska Szkoła Podstawowa Nr 2 Skierniewice
5 Lena Murawska Przedszkole Nr 10 Skierniewice
6 Maja Dębska Szkoła Podstawowa Nr 4 Rawa Mazowiecka
7 Joanna Świąder Przedszkole Miejskie Nr 2 Rawa Mazowiecka
8 Maja Nowicka Przedszkole Nr 10 Skierniewice
9 Helena Bojarska Szkoła Podstawowa Nr 2 Skierniewice
10 Hania Grześkiewicz Przedszkole Moja Ekolandia Skierniewice
Łączna liczba uczestników: 47
KAT. „B”
CHŁOPCY – Przedszkola i klasy „0” (dystans: 100 m) 
MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO SZKOŁA/PRZEDSZKOLE  MIEJSCOWOŚĆ
1 Bartosz Machnicki Szkoła Podstawowa Nr 4 Rawa Mazowiecka
2 Bartłomiej Jakubczak Szkoła Podstawowa Nr 5 Rawa Mazowiecka
3 Karol Grzejszczak Źródła Skierniewice
4 Tymon Nowicki Przedszkole Nr 10 Skierniewice
5 Jerzy Sobolewski Przedszkole Nr 4 Skierniewice
6 Franciszek Porczyk Przedszkole Nr 5 Skierniewice
7 Krystian Matuszewski Przedszkole Nr 6 Skierniewice
8 Maciej Kiełczyński Szkoła Podstawowa Nr 2 Skierniewice
9 Fabian Czapnik Szkoła Podstawowa Nr 4 Rawa Mazowiecka
10 Jan Hołownicki Przedszkole Nr 10 Skierniewice
Łączna liczba uczestników: 48
KAT. „C”
DZIEWCZĘTA – Klasy I – II (dystans: 200 m) 
MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO SZKOŁA/PRZEDSZKOLE  MIEJSCOWOŚĆ
1 Aleksanda Piekut Lux Boguszyce
2 Daria Wróblewska Szkoła Podstawowa Nr 4 Rawa Mazowiecka
3 Iga Niezgoda Szkoła Podstawowa Nr 4 Rawa Mazowiecka
4 Lena Szymczyk Lux Boguszyce
5 Bianka Włodarczyk Szkoła Podstawowa Nr 4 Rawa Mazowiecka
6 Milena Pryk Lipce Reymontowskie
7 Maja Dziuba Szkoła Podstawowa Nr 4 Rawa Mazowiecka
8 Nadia Domeracka Szkoła Podstawowa Nr 2 Skierniewice
9 Amelia Rokita Szkoła Podstawowa Nr 4 Rawa Mazowiecka
10 Nikola Koczywąs Szkoła Podstawowa Nr 4 Rawa Mazowiecka
Łączna liczba uczestników: 58
KAT. „D”
CHŁOPCY – Klasy I – II (dystans: 200 m) 
MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO SZKOŁA/PRZEDSZKOLE  MIEJSCOWOŚĆ
1 Igor Piekut Lux Boguszyce
2 Patryk Wójcik Szkoła Podstawowa Nr 4 Skierniewice
3 Mateusz Mularczyk Szkoła Podstawowa Nr 9 Skierniewice
4 Michał Makowski Szkoła Podstawowa Nr 4 Skierniewice
5 Dominik Seweryniak Szkoła Podstawowa Nr 4 Skierniewice
6 Michał Kmieć Szkoła Podstawowa Nr 2 Skierniewice
7 Mateusz Walasik Szkoła Podstawowa Nr 4 Rawa Mazowiecka
8 Piotr Mularczyk ZSSO Skierniewice
9 Błażej Chałat Szkoła Podstawowa Nr 5 Skierniewice
10 Michał Sadowski Szkoła Podstawowa Nr 4 Skierniewice
Łączna liczba uczestników: 62
KAT. „E”
„Bardziej sprawni biegną sami” K+M (dystans: 100 m) 
MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO SZKOŁA/PRZEDSZKOLE  MIEJSCOWOŚĆ
1 Paweł Majewski WTZ Skierniewice
2 Michał Śnieguła WTZ Skierniewice
3 Mateusz Pasakiewicz Szkoła Podstawowa Nr 9 Skierniewice
4 Daniel Bryła WTZ Skierniewice
5 Maciej Stanecki Szkoła Podstawowa Nr 9 Skierniewice
6 Joanna Karalus WTZ Skierniewice
7 Łukasz Piekarek SOS-W Skierniewice
8 Igor Szczechowicz SOS-W Skierniewice
9 Elżbieta Kowalska WTZ Skierniewice
10 Mateusz Jawhe SOS-W Skierniewice
Łączna liczba uczestników: 16
KAT. „F”
„Mniej sprawni biegną z kimś” K+M (dystans: 100 m) 
MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO SZKOŁA/PRZEDSZKOLE  MIEJSCOWOŚĆ
1 Łukasz Wójcik Wspólna Troska Skierniewice
2 Judyta Jankowska WTZ Skierniewice
3 Wojciech Lorenc Wspólna Troska Skierniewice
4 Norbert Caban SOS-W Skierniewice
5 Łukasz Tomanik Wspólna Troska Skierniewice
6 Izabela Bońkowska Wspólna Troska Skierniewice
7 Mariusz Szlagowski
Łączna liczba uczestników: 7
KAT. „G”
„Wózki pchane” K+M (dystans: 100 m) 
MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO SZKOŁA/PRZEDSZKOLE  MIEJSCOWOŚĆ
1 Aleksanda Jaskuła Szkoła Podstawowa Nr 9 Skierniewice
Łączna liczba uczestników: 1
KAT. „H”
„Wózki samojezdne” K+M (dystans: 100 m) 
MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO SZKOŁA/PRZEDSZKOLE  MIEJSCOWOŚĆ
1 Piotr Śmieszek Szkoła Podstawowa Nr 9 Skierniewice
Łączna liczba uczestników: 1
KAT. „I”
DZIEWCZĘTA – Klasy III-IV (dystans: 500 m) 
MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO SZKOŁA/PRZEDSZKOLE  MIEJSCOWOŚĆ
1 Julia Modlewska Szkoła Podstawowa Nr 4 Rawa Mazowiecka
2 Natalia Piotrowska Szkoła Podstawowa Nr 4 Rawa Mazowiecka
3 Zuzanna Tomczyk Szkoła Podstawowa Nr 4 Rawa Mazowiecka
4 Marika Magdziarz ZSSO Skierniewice
5 Patrycja Włodarska Szkoła Podstawowa Nr 4 Rawa Mazowiecka
6 Julia Pawelczak Szkoła Podstawowa Nr 4 Rawa Mazowiecka
7 Weronika Niezgoda Lux Boguszyce
8 Maria Maszynkiewicz Szkoła Podstawowa Nr 2 Skierniewice
9 Hania Rudnicka Klasyk Skierniewice
10 Zofia Mazur Szczawin
Łączna liczba uczestników: 78
KAT. „J”
CHŁOPCY – Klasy III-IV (dystans: 500 m) 
MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO SZKOŁA/PRZEDSZKOLE  MIEJSCOWOŚĆ
1 Igor Antosik ZSSO Skierniewice
2 Łukasz Bogumił ZSSO Skierniewice
3 Bartek Lewandowski Lux Boguszyce
4 Franek Pawlata Szkoła Podstawowa Nr 5 Skierniewice
5 Bartosz Znajdek Szkoła Podstawowa Nr 5 Skierniewice
6 Sylwester Marcinkiewicz Szkoła Podstawowa Nr 2 Skierniewice
7 Gabriel Rzeźnicki Szkoła Podstawowa Nr 4 Rawa Mazowiecka
8 Bartłomiej Lisik Szkoła Podstawowa Nr 4 Skierniewice
9 Igor Pustelnik Szkoła Podstawowa Nr 5 Skierniewice
10 Jakub Dudek ZSSO Skierniewice
Łączna liczba uczestników: 79
KAT. „K”
DZIEWCZĘTA – Klasy V-VI (dystans: 700 m) 
MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO SZKOŁA/PRZEDSZKOLE  MIEJSCOWOŚĆ
1 Anna Babik Źródła Skierniewice
2 Martyna Karolczuk Szkoła Podstawowa Nr 4 Rawa Mazowiecka
3 Emilia Rosińska Szkoła Podstawowa Nr 4 Rawa Mazowiecka
4 Agnieszka Zielińska Szkoła Podstawowa Nr 4 Rawa Mazowiecka
5 Natalia Witczak Szkoła Podstawowa Nr 2 Skierniewice
6 Amelia Kwiatkowska Szkoła Podstawowa Nr 9 Skierniewice
7 Amelia Zagrajek Szkoła Podstawowa Nr 4 Rawa Mazowiecka
8 Małgorzata Kocik Lux Boguszyce
9 Adrianna Świąder Szkoła Podstawowa Nr 4 Rawa Mazowiecka
10 Agnieszka Śmieszek ZSSO Skierniewice
Łączna liczba uczestników: 45
KAT. „L”
CHŁOPCY – Klasy V-VI (dystans: 1 000 m) 
MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO SZKOŁA/PRZEDSZKOLE  MIEJSCOWOŚĆ
1 Mario Barra-Strzemiński Szkoła Podstawowa Nr 1 Rawa Mazowiecka
2 Jan Filipowicz Łowicz
3 Jan Gołębiewski Szkoła Podstawowa Nr 4 Skierniewice
4 Piotr Swynarski Szkoła Podstawowa Nr 9 Skierniewice
5 Maciej Urbański Szkoła Podstawowa Nr 4 Skierniewice
6 Hubert Lewandowski Lux Boguszyce
7 Kacper Kowalski Szkoła Podstawowa Nr 1 Skierniewice
8 Ignacy Andrzejczak ZSSO Skierniewice
9 Wiktor Wieczorek Szkoła Podstawowa Nr 2 Skierniewice
10 Wojciech Jagodziński ZSSO Skierniewice
Łączna liczba uczestników: 30
KAT. „Ł”
DZIEWCZĘTA – Klasy VII i Gimnazja (dystans: 900 m) 
MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO SZKOŁA/PRZEDSZKOLE  MIEJSCOWOŚĆ
1 Natalia Zatorska Szczawin
2 Alicja Krupa Godzianów
3 Kinga Częstochowska ZSSO Skierniewice
4 Aleksanda Karolczuk Szkoła Podstawowa Nr 4 Rawa Mazowiecka
5 Ola Piwarska Klasyk Skierniewice
6 Jagoda Plaskota Szkoła Podstawowa Nr 4 Skierniewice
7 Sylwia Błażejewska Lux Boguszyce
8 Zuzanna Magdziarz Szkoła Podstawowa Nr 9 Skierniewice
9 Zuzanna Lipka Szkoła Podstawowa Nr 2 Skierniewice
10 Martyna Kijo Godzianów
Łączna liczba uczestników: 21
KAT. „M”
CHŁOPCY – Klasy VII i Gimnazja (dystans: 1 400 m) 
MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO SZKOŁA/PRZEDSZKOLE  MIEJSCOWOŚĆ
1 Kacper Tworski Szkoła Podstawowa Szczawin
2 Robert Klimek Lux Boguszyce
3 Maciej Maciesiak Szkoła Podstawowa Nr 4 Skierniewice
4 Jan Kaźmierski Łowicz
5 Dawid Dominiak Szkoła Podstawowa Nr 2 Skierniewice
6 Konrad Kaźmierski Łowicz
7 Antoni Sadowniczyk Szkoła Podstawowa Nr 4 Skierniewice
8 Bartosz Lechowski Szkoła Podstawowa Nr 2 Skierniewice
9 Krzysztof Jóźwiak Szczawin
10 Hubert Nowicki Klasyk Skierniewice
Łączna liczba uczestników: 20
KAT. „N”
DZIEWCZĘTA – Szkoły Średnie (dystans: 900 m) 
MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO SZKOŁA/PRZEDSZKOLE  MIEJSCOWOŚĆ
1 Julia Macho Łowicz
2 Patrycja Sobczak LO Prus Skierniewice
3 Monika Wieprzkowicz ZS Nr 4 Skierniewice
4 Beata Klimek Lux Boguszyce
5 Joanna Radosz Łowicz
6 Katarzyna Sociechowska LO Prus Skierniewice
7 Angelika Salomon ZS Nr 4 Skierniewice
8 Wiktoria Kołosowska ZS Nr 4 Skierniewice
Łączna liczba uczestników: 8
KAT. „O”
CHŁOPCY – Szkoły Średnie (dystans: 2 000 m) 
MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO SZKOŁA/PRZEDSZKOLE  MIEJSCOWOŚĆ
1 Szymon Nosek Lux Boguszyce
2 Wiktor Snopek LO Prus Skierniewice
3 Mateusz Krawczyk ZSZ Nr 2 Skierniewice
4 Antos Michał ZSZ Nr 2 Skierniewice
5 Dawid Hajewski ZSZ Nr 2 Skierniewice
6 Hubert Grzegorzewski ZSZ Nr 2 Skierniewice
7 Kacper Kołosowski ZSZ Nr 2 Skierniewice
8 Mikołaj Bałut ZS Nr 4 Skierniewice
9 Aleksander Masiak Łowicz
10 Marcin Marański ZS Nr 4 Skierniewice
Łączna liczba uczestników: 12

sprawdź również

I Spacer po zdrowie – Zaproś swojego lekarza! w Skierniewicach

W sobotę 30 września 2017 r. po raz pierwszy w Skierniewicach odbył się Spacer po zdrowie …