Home / Fotorelacje / Puchar SLF 2016/2017

Puchar SLF 2016/2017

Vekanolki z podwójną koroną ! Tegoroczny mistrz 1 Ligi SLF zwyciężył w turnieju o Puchar SLF 2016/2017

VEKANOLKI wracają na szczyt Skierniewickiej Ligi Futsalu w pięknym stylu zdobywając wszystkie trofea ! Dominacje w lidze potwierdzili również w pucharze pokonując w finale trzecią drużynę 1 Ligi BOSS JUNIOR 4-2.
Skład drużyny VEKA Polska:
Patryk Bojańczyk, Wojtek Borowiec, Tomek Cybulski, Adam Cyronek, Dawid Dzięgielewski, Szymon Kiwała, Rafał Kowalczyk, Konrad Kowalczyk, Radek Krocz, Jacek Krulik, Marcin Stolarek, Witold Surlit
Skład drużyny BOSS JUNIOR:
Wojciech Jaroszko, Piotr Jaworski, Łukasz Markowski, Mateusz Pabjanek, Rafał Sawicki, Łukasz Stangreciak, Eryk Staszewski, Damian Sztocki

Prezentujemy wyniki niedzielnych spotkań – 29.01.2017r.
1/8 Finału Pucharu Ligi
17 mecz 11:00
Vekanolki – UDS Nowy Kawęczyn (3:0) 3:1
Wojciech Borowiec x2, Konrad Kowalczyk – Mariusz Hajduk
18 mecz 11:25
Futrzaki – NAC Extreme Team (0:2) 1:7
Sebastian Nezdropa – Michał Karwat, Patryk Kuśmierczyk x3, Jarosław Jaworski x2, Karol Jaworski
19 mecz 11:50
MGL Regały Magazynowe – Cocks Skierniewice (1:2) 3:3 k. 2:3
Mateusz Fastyn x2, Marcin Wach – Kamil Tartanus, Dawid Mikołajczyk x2
20 mecz 12:15
Forma Skierniewice – RWK II (1:0) 2:0
Piotr Macias, Łukasz Dziąg
21 mecz 12:40
Boss Junior – Mucoy (2:1) 4:1
Łukasz Stangreciak x3, Łukasz Markowski – Robert Grotkowski
22 mecz 13:05
Jutrzenka Mokra Prawa – Ogrodowa Sztrase (0:2) 0:3
Adrian Jung, Cezary Dominiak, br. samobójcza
23 mecz 13:30
Young Boys – No Name (1:3) 1:3
Karol Urbański – Michał Antos x2, Michał Nowak
24 mecz 13:55
Zacier – Ogrodowa Sztrase II (0:3) 0:8
Kamil Łojszczyk x4, Kamil Kapciak x3, Łukasz Gołka
1/4 Finału Pucharu Ligi
25 mecz 14:20
Vekanolki – NAC Extreme Team (2:0) 4:1
Wojciech Borowiec, Konrad Kowalczyk x2, Rafał Kowalczyk – Paweł Krawczyk
26 mecz 14:45
Cocks Skierniewice – Forma Skierniewice (2:2) 3:4
Dawid Mikołajczyk, Damian Dąbrowski, Mariusz Bursztynowicz – Łukasz Dziąg x4
27 mecz 15:10
Boss Junior – Ogrodowa Sztrase (0:0) 1:0
Mateusz Pabjanek
28 mecz 15:35
No Name – Ogrodowa Sztrase II (0:0) 1:3
Przemysław Bieliński – Kamil Kapciak, Łukasz Gołka, Radosław Domińczak
1/2 Finału Pucharu Ligi
29 mecz ok 16:20
Vekanolki – Forma Skierniewice (0:0) 3:1
Dawid Dzięgielewski, Tomasz Cybulski, Konrad Kowalczyk – br. samobójcza
30 mecz ok 16:45
Boss Junior – Ogrodowa Sztrase II (1:1) 2:1
Rafał Sawicki, Mateusz Pabjanek – Łukasz Gołka

sprawdź również

V Puchar Polski w Trójboju siłowym – fotorelacja

V Puchar Polski w Trójboju Siłowym Klasycznym za nami a my nadal wspominamy to wielkie …