Home / Fotorelacje / I Spacer po zdrowie – Zaproś swojego lekarza! w Skierniewicach

I Spacer po zdrowie – Zaproś swojego lekarza! w Skierniewicach

W sobotę 30 września 2017 r. po raz pierwszy w Skierniewicach odbył się Spacer po zdrowie – Zaproś swojego lekarza! Skierniewice. Pogoda nam dopisała, dzień był ciepły i słoneczny a frekwencja fantastyczna! Ponad 300 osób postanowiło razem z nami spacerować po zdrowie, dużo osób dołączało się w trakcie spaceru. Na czas wydarzenia Park Miejski został otwarty również dla zwierzaków.

Spacerowicze otrzymali na mecie spaceru pamiątkowe medale oraz mogli wziąć udział w warsztatach zdrowego kręgosłupa i dla kobiet w ciąży przygotowanych przez Magdalenę Krawczyk z Active Gym Skierniewice, nordic walking z Kubą Bogulewskim oraz zatańczyć Zumbę z Justka & Ruda Zumba TeamW miasteczku zdrowia były konsultacje ze spec. medycyny sportowej Maciejem Pigoniem, spec. ds żywienia i dietetyki Justyną Łukasik, fizjoterapeutami Sebastianem Kubiakiem oraz Karoliną Karpowiak. W namiocie PWSZ w Skierniewicach można było zmierzyć poziom ciśnienia i cukru we krwi. Dzięki Firmie MEDI-TRANS Zbigniew Farej ze Skierniewic każdy mógł zwiedzić karetki pogotowia, a Grzegorz Gwiaździński starszy ratownik medyczny pracujący w zespołach wyjazdowych ratownictwa medycznego pokazał jak udzielić pierwszą pomoc.

Organizatorem ogólnopolskiej akcji jest Perła Wellness, natomiast lokalnie organizacją wydarzenia zajął się Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skierniewicach.

sprawdź również

XXII Targi Ogrodniczo-Rolne