Home / Ferie 2019

Ferie 2019

WYKAZ IMPREZ SPORTOWYCH

*Zapisy w dniu imprezy 30 minut przed startem zawodów

I tydzień

11.02.2019r. (Poniedziałek)
Turniej Piłki Siatkowej Czwórek – Szkoły Ponadgimnazjalne i Wyższe – chłopcy i dziewczęta oddzielnie
> hala nr 1 ul. Pomologiczna 10, godz. 10:30
Orlik nr 2 godz. 12:00 – Turniej Piłki Nożnej Szkoły Podstawowe klasy 7-8 (r. 2005-2004)

12.02.2019r. (Wtorek)
Zajęcia gier i zabaw dla uczestników zimowisk (szkoły podstawowe)
> hala nr 3 ul. Tetmajera 7, godz. 12:00-14:00 (zgłoszenia do 8.02 pod nr tel. 798-178-980)

13.02.2019r. (Środa)
Turniej Piłki Ręcznej Szkoły Gimnazjalne i Ponadgimnazjalne
> hala nr 2 ul. Pomologiczna 8, godz. 10:30
Orlik nr 3 godz. 12:00 – Turniej Piłki Nożnej Szkoły Podstawowe klasy 5-6 (r. 2007-2006)

14.02.2019r. (Czwartek)
Turniej Piłki Nożnej Halowej – Szkoły Ponadgimnazjalne i Szkoły Wyższe chłopcy
> hala nr 2 ul. Pomologiczna 8, godz. 10:00

15.02.2019r. (Piątek)
Turniej Tenisa Stołowego kategorie: do lat 10, 10-14 lat i 14-18 lat dziewczęta i chłopcy
> hala nr 1 ul. Pomologiczna 10, godz. 10:00
Orlik nr 1 godz. 12:00 – Turniej Piłki Nożnej Szkoły Ponadgimnazjalne

17.02.2019r. (Niedziela)
Kolejka 1 i 2 ligi Skierniewickiej Ligi Siatkówki Sezon 2018/2019
> hala nr 1 ul. Pomologiczna 10, godz. 13:30

II tydzień

18.02.2019r. (Poniedziałek)
Zajęcia gier i zabaw dla uczestników zimowisk (szkoły podstawowe)
> hala nr 1 ul. Pomologiczna 10, godz. 10:00-12:00 (zgłoszenia do 14.02 pod nr tel. 798-178-980)

19.02.2019r. (Wtorek)
Turniej w „Dwa ognie” – uczestnicy zimowisk (szkoły podstawowe)
> hala nr 3 ul. Tetmajera 7, godz. 10:00

20.02.2019r. (Środa)
Orlik nr 6 godz. 16:00 Turniej Piłki Nożnej – Szkoły Ponadgimnazjalne i Wyższe

22.02.2019r. (Piątek)
» BAL KARNAWAŁOWY «
> hala nr 1 ul. Pomologiczna 10, godz. 11:00-13:00

23.02.2019r. (Sobota)
Kolejka 1 i 2 ligi Skierniewickiej Ligi Siatkówki
sezon 2018/2019
> hala nr 1 ul Pomologiczna 10 godz. 15:00

24.02.2019r. Niedziela
Orlik nr 6 godz. 14:00 Turniej Piłki Nożnej – Kategoria OPEN
REZERWACJE/+18 lat
______________________________________________________________

 

ORLIKI

ORLIK 1 ul. Szarych Szeregów 6
czynny od pn. do pt. od 12-20 / sob. – niedz. 12-20
ORLIK 2 ul. 1 Maja 15
czynny od pn. do pt. od 12-20 / sob. – niedz. 12-20
ORLIK 3 ul. Kilińskiego 9
czynny od pn. do pt. od 16-20 / sob. – niedz. 12-20
ORLIK 5 ul. Działkowa 10
czynny od pn. do pt. od 16-20 / sob. – niedz. 12-20
ORLIK 6 ul. Podkładowa 2
czynny od pn. do pt. od 16-20 / sob. – niedz. 12-20

*w zależności od warunków pogodowych

Hale sportowe

Hale sportowe z instruktorem dla dzieci i młodzieży (hala nr 1,
ul. Pomologiczna 10 oraz Hala 3 ul. Tetmajera 7) czynne od 9.00 do 15.00 od poniedziałku do piątku (dotyczy dni i godzin w których nie ma imprez
sportowych oraz stałych rezerwacji – wykaz na każdej z hal)
siłownie i sauna

Siłownia i sauna na hali nr 1 ul. Pomologiczna 10 Siłownia na hali nr 3,
ul. Tetmajera 7 Promocyjne pakiety na usługi siłowni i sauny dla młodzieży do 24 roku życia.