Home / Aktualności / XIX TARGI OGRODNICZO ROLNE

XIX TARGI OGRODNICZO ROLNE

SSKOIW2016Targi już na stałe wpisały się w program Skierniewickiego Święta Kwiatów, Owoców i Warzyw, które uzyskało tytuł „Najlepszego Produktu Turystycznego Województwa Łódzkiego 2011 Roku”. Jest to impreza cykliczna, o bardzo długiej i bogatej historii, którą odwiedza ponad 250 tys. zwiedzających.

Co roku na targach gościmy coraz więcej wystawców z całej Polski, a także Europy, którzy prezentują oraz sprzedają swoje produkty, usługi w hali wystawowej i/lub na terenie przyległym. Swoje stoiska posiadają również instytucje związane z sadownictwem, ogrodnictwem, rolnictwem czy szkółkarstwem. Wielu wystawców przyjeżdżając pierwszy raz, kontynuuje to przez kolejne lata, dając świadectwo, że warto do nas przyjechać. Natomiast zwiedzający mogą uzyskać szereg fachowych porad, konsultacji udzielanych przez profesjonalistów oraz nawiązać kontakty z producentami.

Obchody uświetnione są interesującymi prelekcjami, wystawami, a także występami wielu zaproszonych gości. Interesującym punktem programu SŚKOiW jest również degustacja produktów regionalnych.

Mamy nadzieję, że prezentowana przez nas oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem i będziemy mogli Państwa gościć w Skierniewicach.

Kontakt:

tel.: 46 832 41 44; fax: 46 833 28 95; tel. kom.: +48 512 472 190

e-mail: osir@osirskierniewice.pl

KARTA ZGŁOSZENIOWA DO POBRANIA Plan-stoisk-targowych-ul-Pomologiczna
Plan-stoisk-targowych-w-hali
Regulamin-konkuru-na-owoc-i-warzywo
Regulamin-XIX-Targi-Ogrod-Rolne-1

sprawdź również

Śniadaniowy Przejazd Rowerowy

✅ Nie masz planów na weekend⁉ 🤔✅ Uwielbiasz jazdę na rowerze⁉ 🤔✅ Masz ochotę na śniadanie w plenerze⁉ 🤔 👉 Jeśli choć …