Home / Aktualności / Turniej Dzikich Drużyn

Turniej Dzikich Drużyn

Być Kibicem, to nie tylko wspieranie swojej drużyny ale również ogromne serce. Takim sercem wykazali się kibice z Skierniewice Tylko Widzew 🔴🔴, którzy stworzyli mega wydarzenie  Charytatywny turniej piłki nożnej „Gramy dla Wiktora!”, podczas, którego zbierane były pieniądze 💰 na dalsze leczenie Wiktora, walczącego z rakiem. Cieszymy, się, że jako OSiR Skierniewice mogliśmy wesprzeć tak wspaniałą inicjatywę i przyłączyć się do wspólnego słusznego celu 👍, jakim jest pomoc drugiej osobie 🤝.

Podczas tego wydarzenia odbył się turniej 🏆 „Dzikich Drużyn”🥅i turniej w fifę🎮. Między rozgrywkami odbyły się licytacje, z których cały dochód został przekazany na leczenie chłopca.

Imprezę otworzył 👀 Wiceprezydent Miasta Skierniewice Jarosław Chęcielewski, wraz z Trenerem Kadry Polski U20 🇵🇱 Jackiem Magierą, który zaszczycił nas swoją obecnością wraz z innymi osobistościami związanymi z Łódzkim klubem.
🎯 Andrzej Michalczuk, Marcin „Tarot” Tarociński. Ekipa Techniczna z Klubu „RTS Widzew Łódź”, Pan Jakub Nadaje.

👏 Swoją wspaniałą postawą wykazali się również kibice, którzy głośno wspierali swoje drużyny, oraz ochoczo brali udział w licytacjach.

Zachęcamy również do wsparcia zbiórki na leczenie Wiktora
https://www.siepomaga.pl/wiktor-foks

Galeria

sprawdź również

Śniadaniowy Przejazd Rowerowy

✅ Nie masz planów na weekend⁉ 🤔✅ Uwielbiasz jazdę na rowerze⁉ 🤔✅ Masz ochotę na śniadanie w plenerze⁉ 🤔 👉 Jeśli choć …