Home / Aktualności / Nocny Przejazd Rowerowy z akcją Sport dla wszystkich, Recykling dla Każdego

Nocny Przejazd Rowerowy z akcją Sport dla wszystkich, Recykling dla Każdego

1W piątek (19 sierpnia) po raz kolejny mieliśmy okazję spotkać się na trasie Nocnego Przejazdu Rowerowego ulicami Skierniewic. Dziękujemy wam za tak liczne przybycie. Tym razem na starcie który miał miejsce na Skierniewickim Rynku pojawiło się ponad 350 cyklistów. Poza marka ŻYWIEC ZDRÓJ, w nasze sportowe akcje włączyła się także Fundacja na rzecz Odzysku Aluminiowych Puszek po Napojach.

 

 

recyFundacja na rzecz Odzysku Aluminiowych Puszek po Napojach RECAL dostarczyła dla uczestników „MOJE MIASTO NOCĄ ii EDYCJA” bezpłatne napoje izotoniczne w limitowanej serii aluminiowych puszek #TakeBackYourStreets!.

 

 

 

2„Sport dla wszystkich – recykling dla każdego!” to hasło towarzyszące imprezom sportowym, które Fundacja RECAL wspiera przekazując nieodpłatnie specjalnie zaprojektowane i wyprodukowane przez firmę Ball  puszki aluminiowe z napojem izotonicznym o smaku arbuzowym. Akcję wspierają także Ministerstwo Sportu i Turystyki, Międzynarodowe Stowarzyszenie Sportu dla Wszystkich TAFISA oraz Recan Organizacja Odzysku Opakowań S.A. Uczestnicy naszego wydarzenia mieli za zadanie zebrać puste opakowania do specjalnie oznaczonych pojemników a my przekażemy je do ponownego przetworzenia.

 

 

3Jednym z głównych celów tego działania jest, aby osoby aktywne fizycznie były również liderami w zakresie recyklingu aluminiowych puszek po napojach. Akcja ma więc zainspirować do bardziej świadomej troski o środowisko, przybliżając kwestie odzysku opakowań. Aluminiowa puszka bowiem w 100% nadaje się do recyklingu i może być przetwarzana w nieskończoność, bez utraty jakości materiału. Recykling to ochrona środowiska poprzez oszczędność zasobów naturalnych oraz zmniejszenie zanieczyszczeń. Więcej na www.recal.pl.

 

Nie zapomnijcie że, już 4 września kolejny rajd – tym razem śniadaniowy !!!

sprawdź również

Śniadaniowy Przejazd Rowerowy

✅ Nie masz planów na weekend⁉ 🤔✅ Uwielbiasz jazdę na rowerze⁉ 🤔✅ Masz ochotę na śniadanie w plenerze⁉ 🤔 👉 Jeśli choć …