Home / Aktualności / Kto będzie reprezentował Skierniewice na XXII ogólnopolskim finale Czwartków Lekkoatletycznych??

Kto będzie reprezentował Skierniewice na XXII ogólnopolskim finale Czwartków Lekkoatletycznych??

W miniona środę (25 maja) odbył się XX finał miejskiej edycji Czwartków Lekkoatletycznych. Zaraz po rozegraniu zawodów poznaliśmy nazwiska czwartkowiczów którzy będą reprezentowali nasze miasto w dniach 17-19.06.2016 w Łodzi na XXII ogólnopolskim finale tej imprezy.

SONY DSC
SONY DSC

Bieg na 300 metrów
2003
Kotynia Kacper MLUKS Rawa Mazowiecka
Sypniewski Maciej MLUKS Rawa Mazowiecka
Krakowiak Maja SP 5 Skierniewice
Tałałaj Natalia SP 5 Skierniewice
2004
Żaczkiewicz Wojciech SP 4 Skierniewice
Woroniak Kaja SP 5 Skierniewice
2005
Barra Mario MLUKS Rawa Mazowiecka
Sypniewski Mateusz MLUKS Rawa Mazowiecka
Sadowski Maciej MLUKS Rawa Mazowiecka
Tarnowska Aleksandra SP 5 Skierniewice
Modelewska Julia SP 4 Rawa Mazowiecka

skok w dal
2003
Łukasiewicz Mateusz SP Klasyk
Przyżycki Dawid SP 4 Skierniewice
Wojciechowski Wojciech SP 4 Skierniewice
Kłosińska Anna SP 2 Skierniewice
Surlit Dominika SP 5 Skierniewice
Gędek Łucja SP 4 Skierniewice
2004
Gross Eryk SP 2 Skierniewice
Seferyński Bartłomiej SP 4 Skierniewice
Mądrzycki Remigiusz SP 4 Skierniewice
Świniarska Adrianna SP 5 Skierniewice
2005
Lipski Jakub SP 4 Rawa Mazowiecka
Pawlik Julian SP 5 Skierniewice
Jakubik Wiktor SP 5 Skierniewice
Bibik Anna SP 4 Skierniewice
Sosnowska Maria SP 2 Skierniewice

rzut piłeczką palantową
2003
Koperski Marcel SP 4 Rawa Mazowiecka
Pawłowski Piotr SP 5 Skierniewice
Mateńko Jan SP 4 Skierniewice
Wójt Alicja SP 2 Skierniewice
Sadoch Ewa SP 5 Skierniewice
Aleksandrowicz Olga SP 4 Skierniewice
2004
Ślawski Igor SP 2 Skierniewice
Sitkiewicz Patryk SP 7 Skierniewice
Klepaczka Maciej SP 2 Skierniewice
Sobolewska Zuzanna SP 2 Skierniewice
Kwiatkowska Patrycja SP 4 Skierniewice
Stopińska Maja SP 4 Skierniewice
2005
Oksza-Klossi Eryk SP 5 Skierniewice
Miśkiewicz Mikołaj SP Klasyk
Starbała Sebastian SP 7 Skierniewice
Słomka Nikolina SP 5 Skierniewice
Pryk Zuzanna SP 2 Skierniewice
Farej Kinga SP 2 Skierniewice

bieg na 60 metrów
2003
Szymański Marcel SP Miedniewice
Maciesiak Mikołaj SP 4 Skierniewice
Jabłońska Maja SP 2 Skierniewice
Kobus Natalia SP 5 Skierniewice
2004
Gross Eryk SP 2 Skierniewice
Lipke Zuzanna SP 2 Skierniewice
Zwolińska Nikola SP 5 Skierniewice
2005
Jasiński Karol SP 2 Skierniewice
Starbała Sebastian SP 7 Skierniewice
Dobrosz Julia SP 2 Skierniewice
Supera Oliwia SP Drzewce

biegi długie 1000 i 600 metrów
1000 metrów
2003
Maciesiak Maciej SP 4 Skierniewice
2004
Winkel Antoni SP 4 Rawa Mazowiecka
600 metrów
2003
Mordaka Marcelina MLUKS Rawa Mazowiecka
Włodarska Oliwia SP 4 Rawa Mazowiecka
2004
Stefańska Amelia SP 4 Rawa Mazowiecka
Gasińska Martyna SP 4 Rawa Mazowiecka
Grochal Martyna SP 4 Rawa Mazowiecka
2005
Gos Kalina MLUKS Rawa Mazowiecka
Zagrajek Amelia SP 4 Rawa Mazowiecka
Zielińska Agnieszka SP 4 Rawa Mazowiecka

sprawdź również

NIGHT SKATING

Night SkatingNocna Jazda na Rolkach 19 WrześniaGodzina 20:00Start: Parking przy Hali nr 1ulica Pomologiczna 10w …