Home / Aktualności / Kręć kilometry dla Skierniewic !

Kręć kilometry dla Skierniewic !

W dniu 2 lutego 2017 roku w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Skierniewicach odbyło się spotkanie wszystkich osób działających w formalnych i nieformalnych grupach rowerowych z terenu naszego miasta.
Ogółem w spotkaniu uczestniczyło 26 osób. Głównym celem było wymienienie się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi turystyki rowerowej. W związku z obchodami 560 urodzin miasta zaproponowaliśmy wszystkim zainteresowanym koncepcję włączenia się w akcję „Kręć kilometry” polegającą na zbieraniu kilometrów dla naszego miasta. 20 ośrodków, które w sezonie rowerowym uzbierają najwięcej kilometrów otrzymają bezpłatnie  stojaki rowerowe. Wspólnie możemy zrobić urodzinowy prezent naszemu miastu. Kampanię promocyjną akcji rozpoczniemy w marcu ale już zapraszamy wszystkich sympatyków dwóch kółek do aktywności i korzystania z aplikacji „Kręć kilometry”.
O terminie startu akcji natychmiast Państwa poinformujemy

sprawdź również

Śniadaniowy Przejazd Rowerowy

✅ Nie masz planów na weekend⁉ 🤔✅ Uwielbiasz jazdę na rowerze⁉ 🤔✅ Masz ochotę na śniadanie w plenerze⁉ 🤔 👉 Jeśli choć …