Home / Aktualności / Zdobądź koszulkę Mistrza Olimpijskiego Kamila Stocha! Pomóż Krzyśkowi Skowrońskiemu!

Zdobądź koszulkę Mistrza Olimpijskiego Kamila Stocha! Pomóż Krzyśkowi Skowrońskiemu!

 

Udało nam się zdobyć wyjątkową koszulkę z autografem trzykrotnego mistrza olimpijskiego
Kamila Stocha. Bezcenną pamiątkę może mieć każdy z Was. Wystarczy włączyć się do charytatywnej licytacji dla Krzysztofa Skowrońskiego. Rozstrzygnięcie już 5 marca!

Uwaga Uwaga!!! Rozpoczęliśmy Licytację!!! Mamy dla Was kolejną niespodziankę z okazji 561 Urodzin Skierniewic. Tym razem wspólnie z Urzędem Miasta Skierniewice zapraszamy do udziału w charytatywnej licytacji koszulki najlepszego polskiego skoczka, świeżo upieczonego mistrza olimpijskiego z Pjongczang, Kamila Stocha.

Aby wziąć udział w zabawie wystarczy wejść na facebooka OSiR-u, polubić i udostępnić zdjęcie oraz w komentarzu podać kwotę, którą jesteśmy w stanie dać za tę wyjątkową pamiątkę. Licytacja rozpoczyna się 20 lutego i potrwa, aż do 5 marca. Wyniki zostaną podane na oficjalnym kanale Ośrodka Sportu i Rekreacji. Dodajmy, że cała kwota zostanie przekazana na rzecz naszego skierniewickiego sportowca Krzysztofa Skowrońskiego, który 22 lata temu uległ nieszczęśliwemu wypadkowi.

Przypomnijmy, że Krzysztof w roku 1989 zdobył V-ce Mistrzostwo Polski w kolarstwie torowym
w kategorii sprint jazdą z przeciwnikiem na czas. Kariera Krzysztofa zapowiadała się bardzo obiecująco, niestety w 1995 zdarzył się wypadek komunikacyjny, który był tragiczny w skutkach. W wypadku zginęły dwie osoby, Krzysztof jako jedyny przeżył. Niestety po wstępnym rozpoznaniu stwierdzono u Krzysztofa krwiaka mózgu i niedowład czterokończynowy. Nasz sportowiec zapadł w śpiączkę z której wybudził się po 6 miesiącach. Jak dowiadujemy się z zapisków, które prowadził ojciec Krzysztofa, był on całkowicie unieruchomiony a także nie mówił…

Krzysztof aktualnie ma 44 lata i od 22 lat jeździ na wózku inwalidzkim i udaje mu się już
w całkiem niezłym stopniu porozumiewać z ludźmi. Szansa na wstanie Krzysztofa z wózka jest coraz większa, rehabilitacje przynoszą efekty lecz potrzebna jest bardzo profesjonalna opieka, na którą chcemy pomóc uzbierać Krzysztofowi pieniądze.

Pomóżmy Krzyśkowi wstać z wózka – wspólnie jesteśmy w stanie to zrobić!!!
Licytujemy tylko pod postem głównym czyli na stronie facebooka OSIR Skierniewice!!!
Link: OSIR SKIERNIEWICE

Cena wywoławcza : 100 zł. Pokażmy, że i My mamy ogromne serca do pomocy i licytujmy!!!
Licytacja rozpoczęła się od 20.o2.2018 i trwać będzie do 05.03.2018r.!!!
Licytujemy tylko i wyłącznie w komentarzach pod postem!!!
Osoba, która wygra licytację, wylicytowany przedmiot odbierze w dniu kończącym licytację.
To już kolejna akcja zorganizowana przez spółkę z myślą o skierniewiczaninie. W listopadzie rozegrano charytatywny turniej piłki nożnej, a w Skierniewicach gościliśmy zawodników AMP Futbol Gloria Varsovia. Pieniądze zbieraliśmy także podczas Charytatywnego Rodzinnego Maratonu Zumby.

DRODZY PAŃSTWO ZRÓBMY WSPÓLNIE DOBRY UCZYNEK!!!

 

sprawdź również

Śniadaniowy Przejazd Rowerowy

✅ Nie masz planów na weekend⁉ 🤔✅ Uwielbiasz jazdę na rowerze⁉ 🤔✅ Masz ochotę na śniadanie w plenerze⁉ 🤔 👉 Jeśli choć …