Home / Aktualności / Zdobądź koszulkę Mistrza Olimpijskiego Kamila Stocha! Pomóż Krzyśkowi Skowrońskiemu!

Zdobądź koszulkę Mistrza Olimpijskiego Kamila Stocha! Pomóż Krzyśkowi Skowrońskiemu!

 

Udało nam się zdobyć wyjątkową koszulkę z autografem trzykrotnego mistrza olimpijskiego
Kamila Stocha. Bezcenną pamiątkę może mieć każdy z Was. Wystarczy włączyć się do charytatywnej licytacji dla Krzysztofa Skowrońskiego. Rozstrzygnięcie już 5 marca!

Uwaga Uwaga!!! Rozpoczęliśmy Licytację!!! Mamy dla Was kolejną niespodziankę z okazji 561 Urodzin Skierniewic. Tym razem wspólnie z Urzędem Miasta Skierniewice zapraszamy do udziału w charytatywnej licytacji koszulki najlepszego polskiego skoczka, świeżo upieczonego mistrza olimpijskiego z Pjongczang, Kamila Stocha.

Aby wziąć udział w zabawie wystarczy wejść na facebooka OSiR-u, polubić i udostępnić zdjęcie oraz w komentarzu podać kwotę, którą jesteśmy w stanie dać za tę wyjątkową pamiątkę. Licytacja rozpoczyna się 20 lutego i potrwa, aż do 5 marca. Wyniki zostaną podane na oficjalnym kanale Ośrodka Sportu i Rekreacji. Dodajmy, że cała kwota zostanie przekazana na rzecz naszego skierniewickiego sportowca Krzysztofa Skowrońskiego, który 22 lata temu uległ nieszczęśliwemu wypadkowi.

Przypomnijmy, że Krzysztof w roku 1989 zdobył V-ce Mistrzostwo Polski w kolarstwie torowym
w kategorii sprint jazdą z przeciwnikiem na czas. Kariera Krzysztofa zapowiadała się bardzo obiecująco, niestety w 1995 zdarzył się wypadek komunikacyjny, który był tragiczny w skutkach. W wypadku zginęły dwie osoby, Krzysztof jako jedyny przeżył. Niestety po wstępnym rozpoznaniu stwierdzono u Krzysztofa krwiaka mózgu i niedowład czterokończynowy. Nasz sportowiec zapadł w śpiączkę z której wybudził się po 6 miesiącach. Jak dowiadujemy się z zapisków, które prowadził ojciec Krzysztofa, był on całkowicie unieruchomiony a także nie mówił…

Krzysztof aktualnie ma 44 lata i od 22 lat jeździ na wózku inwalidzkim i udaje mu się już
w całkiem niezłym stopniu porozumiewać z ludźmi. Szansa na wstanie Krzysztofa z wózka jest coraz większa, rehabilitacje przynoszą efekty lecz potrzebna jest bardzo profesjonalna opieka, na którą chcemy pomóc uzbierać Krzysztofowi pieniądze.

Pomóżmy Krzyśkowi wstać z wózka – wspólnie jesteśmy w stanie to zrobić!!!
Licytujemy tylko pod postem głównym czyli na stronie facebooka OSIR Skierniewice!!!
Link: OSIR SKIERNIEWICE

Cena wywoławcza : 100 zł. Pokażmy, że i My mamy ogromne serca do pomocy i licytujmy!!!
Licytacja rozpoczęła się od 20.o2.2018 i trwać będzie do 05.03.2018r.!!!
Licytujemy tylko i wyłącznie w komentarzach pod postem!!!
Osoba, która wygra licytację, wylicytowany przedmiot odbierze w dniu kończącym licytację.
To już kolejna akcja zorganizowana przez spółkę z myślą o skierniewiczaninie. W listopadzie rozegrano charytatywny turniej piłki nożnej, a w Skierniewicach gościliśmy zawodników AMP Futbol Gloria Varsovia. Pieniądze zbieraliśmy także podczas Charytatywnego Rodzinnego Maratonu Zumby.

DRODZY PAŃSTWO ZRÓBMY WSPÓLNIE DOBRY UCZYNEK!!!

 

sprawdź również

NIGHT SKATING

Night SkatingNocna Jazda na Rolkach 19 WrześniaGodzina 20:00Start: Parking przy Hali nr 1ulica Pomologiczna 10w …