Home / Aktualności / II Skierniewicki Festiwal Sztafet „I Ty możesz zostać olimpijczykiem”

II Skierniewicki Festiwal Sztafet „I Ty możesz zostać olimpijczykiem”

Dziś na bieżni przy Hali Sportowej nr 3
ul Tetmajera 7 odbył się :
II Skierniewicki Festiwal Sztafet
„I Ty możesz zostać olimpijczykiem”
Pogoda dopisała, humory wśród uczestników jak i dopingującym również.
Na koniec zawodów zwycięzcy zostali udekorowani medalami, które wręczyła Prezes OSiR Ewa Milczarek
Dziękujemy za wspaniałą sportową zabawę !!!

Udział wzięły :
Przedszkola (5-6 latki) – Reprezentacja liczy 5 Dziewczyn/5 Chłopców – Dystans 150m

Szkoły Podstawowe:
Klasy 1-3 (2010/2009/2008)(Reprezentacja liczy 6 Dziewczyn/6 Chłopców) – Dystans 150m
Klasy pierwsze (7 latki) – 2 Dziewczynki/2 Chłopców
Klasy drugie (8 latki) – 2 Dziewczynki/2 Chłopców
Klasy trzecie (9 latki) – 2 Dziewczynki/2 Chłopców

Klasy 4-6 (2005/2006/2007) (Reprezentacja liczy 6 Dziewczyn/6 Chłopców) – Dystans 150m
Klasy czwarte (10 latki) – 2 Dziewczynki/2 Chłopców
Klasy piąte (11 latki) – 2 Dziewczynki/2 Chłopców
Klasy szóste (12 latki) – 2 Dziewczynki/2 Chłopców

Szkoły Gimnazjalne (Reprezentacja liczy 6 Dziewczyn/6 Chłopców) – Dystans 300m

Szkoły Ponadgimnazjalne (Reprezentacja liczy 6 Dziewczyn/6 Chłopców) – Dystans 300m

WYNIKI:

PRZEDSZKOLA
Dziewczęta
I miejsce Przedszkole nr 2 ,, Skrzaty,, – 3:29,59
II miejsce Przedszkole nr 2 ,, Stokrotki ,,- 3:33,82
III miejsce Przedszkole nr 13 – 3:49,89
Chłopcy
I miejsce Przedszkole nr 2 ,, Stokrotki,,- 3:05,34
II miejsce Przedszkole nr 2 ,, Skrzaty,,- 3:05,98
III miejsce Przedszkole nr 13 m – 3:41,60

KLASY 1-3
Dziewczęta
I miejsce SP 5 – 3:04,71
II miejsce SP 4 – 3:14,11
III miejsce SP 9 – 3:14,34
Chłopcy
I miejsce SP 5 – 2:53,90
II miejsce SP 4 – 3:13,18
III miejsce SP 9 – 3:13,53

KLASY 4-6
Dziewczęta
I miejsce SP 5 – 2:33,63
II miejsce SP 9 – 2:34,73
III miejsce SP 4 – 2:43,09
Chłopcy
I miejsce SP 4 – 2:24,90
II miejsce SP 5 – 2:36,02
III miejsce SP 9 – 2:38,32

SZKOŁY GIMNAZJALNE
Dziewczęta
I miejsce Gimnazjum nr 2 – 5:34,36
II miejsce Gim. ZSI – 5:58,50
Chłopcy
I miejsce Gimnazjum nr 2 – 4:49,61
II miejsce Gim. ZSI – 4:54,77

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
Dziewczęta
I miejsce ZS nr 3 – 5:33,23
Chłopcy
I miejsce ZS nr 3 – 4:37,80

sprawdź również

NIGHT SKATING

Night SkatingNocna Jazda na Rolkach 19 WrześniaGodzina 20:00Start: Parking przy Hali nr 1ulica Pomologiczna 10w …