Home / Aktualności / Pierwsza Gala Boksu Zawodowego w Skierniewicach

Pierwsza Gala Boksu Zawodowego w Skierniewicach

Już w sobotę 7 października 2017 r. na Hali Nr 2 przy ul. Pomologicznej 8 odbędzie się pierwsza w Skierniewicach Gala Boksu Zawodowego i Olimpijskiego. Jest to pomysł na przybliżenie mieszkańcom Skierniewic i okolicy tajników tego sportu walki.

O godzinie 12:00 odbędzie się oficjalne ważenie zawodników oraz konferencja prasowa wszystkich uczestników tego wydarzenia. Od godz. 17:00 będą pokazy sztuk walki skierniewickich sportowców oraz pokazy tańca w wykonaniu tancerzy ze Skierniewic.

Główne wydarzenie wieczoru zaczynamy o 18:00, gdzie profesjonalne zapowiedzi walk w ringu usłyszymy dzięki Iwonie Guzowskiej oraz Piotrowi Dzięcielskiemu. Show rozpoczniemy od walk olimpijskich, w których zaprezentują się Krzysztof Kamiński i Hubert Stefankiewicz – pięściarze z lokalnego klubu Academia Gorila Skierniewice oraz bokserzy z warszawskich klubów Akademia Walki (z trenerem Pawłem Skrzeczem) i KS KnockOut Gym (trener Łukasz Malinowski).

W pokazowej walce zobaczymy popularnego i doświadczonego Rafała „Wojownika” Jackiewicza vs. Piotr Bis, a w głównej walce wieczoru wystąpi Norbert „Noras” Dąbrowski vs. Oleksandr Haraschenko.

Całość gali uświetni obecność gości znanych sympatykom boksu: Mariusza Wacha oraz Łukasza Maszczyka, który podczas skierniewickiego wydarzenia zakończy karierę w ringu.

– Gala boksu zawodowego to coś nowego na naszym rynku sportowym. Bilety są już dostępne i zadbaliśmy o to, żeby były do nabycia w przystępnej cenie 20 złotych. To niewielka kwota jak na takie sportowe show – wyjaśnia Jarosław Chęcielewski.

Bilety na wydarzenie można kupić na www.biletynawalke.pl oraz w sekretariacie na Hali Nr 1 OSiR, przy ul. Pomologicznej 10.

sprawdź również

Śniadaniowy Przejazd Rowerowy

✅ Nie masz planów na weekend⁉ 🤔✅ Uwielbiasz jazdę na rowerze⁉ 🤔✅ Masz ochotę na śniadanie w plenerze⁉ 🤔 👉 Jeśli choć …