Home / Aktualności / GALA BOKSU W SKIERNIEWICACH

GALA BOKSU W SKIERNIEWICACH

Norbert „Noras” Dąbrowski podpisał umowę z DEM’a Promotions podczas konferencji prasowej, poświęconej 1. Gali Boksu w Skierniewicach.

Tym samym pięściarz 7 października wystąpi w walce wieczoru. Na chwilę obecną nie jest jeszcze znany rywal Norberta Dąbrowskiego (20-6-1, 8 KO) . Wcześniej bokser będzie walczył w rewanżowym pojedynku z Robertem Talarkiem (17-12-2, 11 KO) podczas gali Polsat Boxing Night 7 w Gdańsku, która zaplanowana jest na 24 czerwca.

– Czekamy na jesień, czekamy na pierwszą bokserską galę, która na pewno odbędzie się w Skierniewicach. Sympatycy tego sportu będą mogli obejrzeć walki zawodowe, a także olimpijskie – mówi Mirosław Milewski, prezes DEM’a Promotions.

Z wielkim entuzjazmem i satysfakcją o gali wypowiadał się także Jarosław Chęcielewski, wiceprezydent miasta, który przyznał, że rozmowy na temat bokserskiej gali trwały już od dłuższego czasu. Wiceprezydent potwierdził także, że jest zadowolony ze współpracy z DEM’a Promotions, która profesjonalnie podchodzi do organizacji imprez sportowych.

Organizatorzy otwarcie zapowiedzieli, że kolejni bokserzy będą przedstawiani w najbliższych tygodniach. Nie jest wykluczone, że w ringu pojawi się także skierniewicki zawodnik.

Imprezę jako konferansjer ringowy poprowadzi Iwona Guzowska, która z góry zapowiedziała, że na pewno nie wystąpi w żadnej z walk.

Gala odbędzie się w hali sportowej nr 2 przy ulicy Pomologicznej, która zdaniem organizatorów jest najbardziej przystosowana do bokserskiej gali.

– Wszystko zależy od układu ringu, a także kilku wymogów formalnych, ale przewidujemy, że zmagania będzie mogło obejrzeć około 500 widzów – zapewnia Ewa Milczarek, prezes skierniewickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Mirosław Milewski potwierdził także, że trwają rozmowy zarówno z telewizją Polsat jak i telewizją publiczną na bezpośrednią transmisję ze skierniewickiej gali.

sprawdź również

Śniadaniowy Przejazd Rowerowy

✅ Nie masz planów na weekend⁉ 🤔✅ Uwielbiasz jazdę na rowerze⁉ 🤔✅ Masz ochotę na śniadanie w plenerze⁉ 🤔 👉 Jeśli choć …