Home / Aktualności / 25. Skierniewicki Bieg Niepodległości – Wyniki OPEN K/M

25. Skierniewicki Bieg Niepodległości – Wyniki OPEN K/M

25. SKIERNIEWICKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI – WYNIKI OPEN K/M
2017-11-11

KOBIETY

MIEJSCE NR STARTOWY NAZWISKO I IMIĘ ROK URODZENIA KLUB MIASTO MIN/KM NETTO WYNIK
1. 058 Hołownicka Katarzyna 1986 ParkRun Skierniewice Skierniewice 4:09 0:20:45,40 0:20:45,40
2. 085 Kulicka Agata 1975 Skierniewickie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej Skierniewice 4:22 0:21:51,48 0:21:52,27
3. 131 Piotrowiak Anna 1984 ParkRun Skierniewice Skierniewice 4:27 0:22:17,35 0:22:17,35
4. 060 Jaśkiewicz Karolina 1990 Skierniewice 4:35 0:22:58,39 0:23:07,51
5. 003 Ambroziak Sylwia 1975 Łowicz 4:37 0:23:09,76 0:23:10,67
6. 104 Michalak-Wydra Anna 1980 Bartniki 4:37 0:23:08,29 0:23:18,68
7. 109 Misiak Agnieszka 1972 Starzyńskiego Biegam Łowicz Łowicz 4:45 0:23:48,14 0:23:49,50
8. 163 Sułek Iwona 1985 Skierniewickie Poranki Biegowe Skierniewice 4:46 0:23:50,00 0:23:50,79
9. 103 Melon Mika Karolina 1974 Skierniewickie Poranki Biegowe Skierniewice 4:46 0:23:51,42 0:23:53,47
10. 168 Szwajkosz Joanna 1983 Lemon Friends Skierniewice 4:49 0:24:08,68 0:24:14,61
11. 129 Piorun Ewelina 1979 ParkRun Skierniewice Skierniewice 5:01 0:25:07,26 0:25:16,65
12. 148 Seliga Monika 1988 Wola Pękoszewska 5:18 0:26:32,74 0:26:33,14
13. 190 Wysocka Anna 1969 ParkRun Skierniewice Skierniewice 5:20 0:26:40,64 0:26:50,65
14. 143 Rylik Anna 1981 ParkRun Skierniewice Skierniewice 5:21 0:26:49,57 0:26:56,84
15. 191 Wysocka Sylwia 1992 Skierniewice 5:24 0:27:00,26 0:27:09,83
16. 065 Kaniewska Monika 1976 ParkRun Skierniewice Skierniewice 5:24 0:27:00,82 0:27:11,77
17. 096 Łopatka Olga 1979 Ludwików 5:29 0:27:25,76 0:27:32,60
18. 086 Kulig Justyna 1979 Skierniewice 5:29 0:27:27,06 0:27:33,67
19. 146 Sarota Patrycja 1986 Skierniewice 5:34 0:27:54,03 0:28:00,10
20. 094 Łągwa Karolina 1984 Skierniewice 5:39 0:28:15,22 0:28:16,58
21. 112 Moroz Katarzyna 1982 Mohito na mecie Tarnowo Podgórne 5:39 0:28:18,48 0:28:28,17
22. 013 Brzezińska Agnieszka 1981 Skierniewice 5:43 0:28:35,40 0:28:39,76
23. 135 Radke-Witczak Ewelina 1978 Skierniewice 5:46 0:28:54,80 0:29:01,83
24. 142 Rydzoń Katarzyna 1972 Academia Gorila Miedniewice 5:51 0:29:15,50 0:29:17,80
25. 105 mikicińska katarzyna 1977 Skierniewice 5:51 0:29:16,15 0:29:18,91
26. 061 Jaworska Nikolina 1992 Skierniewice 5:52 0:29:20,08 0:29:20,88
27. 078 Kowalczyk Ilona 1990 Mamy-Biegamy Łódź 5:52 0:29:23,48 0:29:26,10
28. 210 Kowalczyk Anna 1984 ParkRun Skierniewice Skierniewice 6:00 0:30:02,85 0:30:05,00
29. 124 Piasecka Urszula 1959 Skierniewickie Poranki Biegowe Skierniewice 5:59 0:29:55,73 0:30:08,14
30. 226 Olszewska Milena 1985 Forma Skierniewice Skierniewice 6:09 0:30:48,53 0:30:54,06
31. 178 Wielgosz Dominika 1994 Skierniewice 6:10 0:30:50,29 0:30:59,20
32. 216 Madej Monika 1977 Testosteron Club Skierniewice 6:17 0:31:27,50 0:31:31,08
33. 141 Rychlica Magdalena 1994 Testosteron Club Sochaczew 6:21 0:31:48,05 0:31:52,89
34. 170 Szyszczyńska Monika 1986 Testosteron Club Skierniewice 6:21 0:31:48,60 0:31:53,06
35. 167 Szumigaj-Tarnowska Joanna 1979 Skierniewice 6:20 0:31:44,76 0:31:57,06
36. 077 Kośmider Anna 1975 Grabina Radziwiłłowska 6:23 0:31:57,28 0:31:57,68
37. 204 Figiel Jowita 1987 Skierniewice 6:22 0:31:54,33 0:32:03,33
38. 040 Figat-Michalak Elżbieta 1979 Warszawa 6:25 0:32:05,63 0:32:12,52
39. 082 Król Marlena 1978 Gorilla Skierniewice Skierniewice 6:26 0:32:13,94 0:32:17,10
40. 049 Gala Anna 1971 Osp Running Polesie Sielce Prawe 6:28 0:32:23,22 0:32:30,94
41. 042 Florczak Irena 1978 Skierniewice 6:35 0:32:57,41 0:33:03,81
42. 203 Czerwińska Ewelina 1984 Dębowa Góra 6:41 0:33:29,11 0:33:40,94
43. 079 Kowalska Elżbieta 1968 Running OSP Polesie Polesie 7:07 0:35:35,72 0:35:43,67
44. 174 Tryngiel Justyna 1978 Running OSP Polesie Skierniewice 7:07 0:35:35,96 0:35:43,75
45. 233 Stępniewska Agnieszka 1986 Skierniewice 8:29 0:42:29,96 0:42:43,81
DSQ 137 Rosa Agnieszka 1973 ParkRun Skierniewice Skierniewice

MĘŻCZYŹNI

MIEJSCE NR STARTOWY NAZWISKO I IMIĘ ROK URODZENIA KLUB MIASTO MIN/KM NETTO WYNIK
1. 064 Kamiński Artur 1980 Trucht Maraton Skierniewice Skierniewice 3:20 0:16:44,95 0:16:44,95
2. 298 Frączek Wojciech 1985 Skierniewice 3:32 0:17:44,95 0:17:44,95
3. 095 Łęcki Paweł 1989 Żyrafa Żyrardów Żyrardów 3:37 0:18:08,70 0:18:08,95
4. 068 Kazimierczak Mateusz 1995 18 bielski batalion powietrznodesantowy Skierniewice 3:38 0:18:11,28 0:18:11,28
5. 088 Kumosiński Roman 1966 Orange Polska Skierniewice 3:45 0:18:45,93 0:18:45,93
6. 031 Dudek Julian 1999 Skierniewice 3:48 0:19:03,31 0:19:03,31
7. 300 Dziąg Tomasz 1985 Skierniewice 3:51 0:19:16,28 0:19:16,28
8. 183 Wojda Zbigniew 1970 Starzyńskiego Biegam Łowicz Łowicz 3:52 0:19:21,40 0:19:21,79
9. 002 Ambroziak Zbigniew 1972 Łowicz 3:52 0:19:22,39 0:19:22,39
10. 047 Gabrych Łukasz 1985 Skierniewice 3:53 0:19:27,63 0:19:27,63
11. 239 Sadowniczyk Paweł 1976 Skierniewice 3:53 0:19:26,43 0:19:29,16
12. 062 Juraś Michał 1991 Skierniewice 4:00 0:20:03,72 0:20:03,72
13. 056 Gosik Piotr 1990 ParkRun Skierniewice Skierniewice 4:01 0:20:06,70 0:20:06,70
14. 207 Jagiełło Michał 1974 Zapady 4:00 0:20:03,34 0:20:08,81
15. 181 Witczak Piotr 1978 Skierniewice 4:03 0:20:16,07 0:20:16,11
16. 184 Woliński Benedykt 1976 Morsy Skierniewice Skierniewice 4:02 0:20:13,59 0:20:17,55
17. 113 Moskwa Marek 1971 Skierniewickie Poranki Biegowe Skierniewice 4:05 0:20:27,00 0:20:27,60
18. 084 Kubisiak Marrek 1977 Skierniewickie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej Skierniewice 4:08 0:20:41,05 0:20:41,05
19. 027 Dubel Adndrzej 1978 ParkRun Skierniewice Skierniewice 4:07 0:20:37,74 0:20:45,59
20. 028 Duch Marcin 1977 Skierniewice 4:09 0:20:47,68 0:20:51,87
21. 046 Furgo Kamil 1986 Warszawa 4:12 0:21:00,92 0:21:01,65
22. 075 Konecki Maciej 1992 Złodzieje Kakao Skierniewice 4:11 0:20:59,14 0:21:03,93
23. 188 Wójcik Paweł 1980 Skierniewice 4:13 0:21:05,13 0:21:05,13
24. 236 Podwójci Artur 1988 Skierniewice 4:16 0:21:22,84 0:21:25,07
25. 200 Żaczkiewicz Jacek 1969 Skierniewice 4:17 0:21:27,70 0:21:28,71
26. 149 Sędecki Piotr 1962 Skierniewice 4:17 0:21:26,32 0:21:28,71
27. 019 Cybula Kamil 1989 Macovia Dąbrowice 4:18 0:21:32,55 0:21:32,55
28. 232 Długokęcki Paweł 1991 Dąbrowice 4:19 0:21:35,87 0:21:36,03
29. 081 Król Grzegorz 1977 Gorilla Skierniewice Skierniewice 4:19 0:21:36,46 0:21:39,82
30. 076 Kosmatka Emil 1983 Bełchów 4:20 0:21:42,37 0:21:43,27
31. 195 Zieliński Mateusz 1994 ParkRun Skierniewice Skierniewice 4:20 0:21:42,12 0:21:46,31
32. 130 Piotrowiak Tomasz 1982 ParkRun Skierniewice Skierniewice 4:21 0:21:49,62 0:21:50,01
33. 039 Fatel Adam 1995 Skierniewice 4:22 0:21:50,27 0:21:51,69
34. 122 Perzankowski Krzysztof 1971 Skierniewice 4:21 0:21:49,13 0:21:51,70
35. 041 Firek Piotr 1977 ParkRun Skierniewice Skierniewice 4:22 0:21:52,57 0:21:53,94
36. 100 Markowski Mariusz 1990 Skierniewice 4:23 0:21:59,20 0:21:59,93
37. 192 Zaradny Mariusz 1977 Skierniewice 4:23 0:21:57,04 0:22:00,70
38. 015 Bugaj Andrzej 1985 Akademia Gorila Skierniewice Skierniewice 4:24 0:22:04,10 0:22:07,68
39. 055 Gołębiewski Patryk 1990 Wojownik Skierniewice Judo Team Skierniewice 4:25 0:22:08,14 0:22:08,14
40. 066 Kantorek Piotr 1976 Skierniewice 4:25 0:22:06,91 0:22:10,95
41. 132 Pluta Stanisław 1958 ParkRun Skierniewice Skierniewice 4:26 0:22:10,82 0:22:13,83
42. 074 Kołakowski Lech 1965 Skierniewice 4:26 0:22:14,27 0:22:16,57
43. 128 Piorun Paweł 1979 ParkRun Skierniewice Skierniewice 4:26 0:22:11,68 0:22:19,89
44. 189 Wójt Sylwester 1972 KB Trucht Maraton Skierniewice Skierniewice 4:27 0:22:19,29 0:22:22,37
45. 111 Moroz Marcin 1981 Mohito na mecie Tarnowo Podgórne 4:29 0:22:29,99 0:22:31,31
46. 045 Frankowski Jarek 1989 Skierniewice 4:30 0:22:31,75 0:22:35,48
47. 185 Wołk Mariusz 1992 PRT Rawa Mazowiecka 4:32 0:22:44,61 0:22:45,61
48. 017 Cichocki Filip 1989 Skierniewice 4:32 0:22:42,99 0:22:47,24
49. 014 Brzeziński Grzegorz 1980 Skierniewice 4:35 0:22:55,66 0:22:59,33
50. 072 Kobyłecki Artur 2000 ParkRun Skierniewice Słomków 4:35 0:22:56,77 0:22:59,70
51. 016 Chmura Tomasz 1982 Budy Zaklasztorne 4:36 0:23:01,00 0:23:06,23
52. 001 Jek Leszek 1964 Trucht Maraton Skierniewice Skierniewice 4:37 0:23:06,87 0:23:06,87
53. 070 Kłąb Adam 1975 Skierniewice 4:37 0:23:09,01 0:23:10,98
54. 051 Gładki Arkadiusz 1982 Skierniewice 4:37 0:23:09,07 0:23:13,31
55. 052 Główka Łukasz 1983 Skierniewice 4:37 0:23:08,41 0:23:16,02
56. 025 Dębski Łukasz 1983 ParkRun Skierniewice Skierniewice 4:38 0:23:12,75 0:23:17,88
57. 026 Dryguła Piotr 1987 Skierniewice 4:39 0:23:19,19 0:23:19,72
58. 127 Pięcek Konrad 1987 Skierniewice 4:39 0:23:19,48 0:23:22,57
59. 145 Sałuda Jacek 1980 Skierniewice 4:40 0:23:21,81 0:23:25,03
60. 218 Marat Krzysztof 1981 Bobrowniki 4:40 0:23:21,11 0:23:25,47
61. 153 Sobolewski Robert 1990 Skierniewice 4:41 0:23:26,32 0:23:28,31
62. 083 Krupa Michał 1979 Grodzisk Mazowiecki 4:42 0:23:31,33 0:23:34,61
63. 173 Trojan Jarosław 1970 Skierniewice 4:42 0:23:33,39 0:23:35,62
64. 152 Skrzydło Karol 1986 Skierniewice 4:42 0:23:30,09 0:23:37,81
65. 030 Dudek Robert 1970 Skierniewice 4:44 0:23:44,58 0:23:47,87
66. 092 Lelonkiewicz Arkadiusz 1987 Skierniewice 4:44 0:23:42,16 0:23:50,79
67. 147 Sąsiadek Arkadiusz 1992 Skierniewice 4:45 0:23:49,76 0:23:55,37
68. 071 Kłodawski Dariusz 1971 ParkRun Skierniewice Skierniewice 4:47 0:23:57,49 0:23:57,49
69. 010 Boczek Krzysztof 1964 Mysłaków 4:47 0:23:57,12 0:23:59,30
70. 123 Perzankowski Maciej 2001 Skierniewice 4:47 0:23:57,01 0:24:00,59
71. 215 Macias Piotr 1985 Skierniewice 4:48 0:24:01,45 0:24:05,41
72. 091 Laskowski Marek 1975 Castorama Skierniewice 4:47 0:23:55,53 0:24:05,51
73. 033 Dyjaczenko Grzegorz 1991 Skierniewice 4:49 0:24:06,08 0:24:07,56
74. 004 Amróz Robert 1985 Lemon friends Skierniewice 4:49 0:24:08,66 0:24:14,73
75. 115 Mroczek Jakub 1982 Masakra Racing Team Warszawa 4:50 0:24:11,29 0:24:18,63
76. 206 Grotkowski Michał 1983 Forma Skierniewice 4:51 0:24:19,22 0:24:24,06
77. 139 Rutkowski Michał 1981 Informatycy to nie ludzie Skierniewice 4:51 0:24:18,48 0:24:26,51
78. 023 Czerwiński Tomasz 1982 Skierniewice 4:54 0:24:30,31 0:24:40,79
79. 159 Stępniak Sebastian 1974 Testosteron Club Skierniewice 4:57 0:24:45,87 0:24:45,87
80. 175 Urbański Michał 1982 Skierniewice 4:59 0:24:55,62 0:24:55,83
81. 011 Bogumił Wojciech 1977 Sierakowice Lewe 4:59 0:24:58,69 0:24:58,69
82. 171 Ścięgosz Arkadiusz 1976 Akademia Gorila Skierniewice Skierniewice 5:00 0:25:04,31 0:25:04,31
83. 048 Gajda Mateusz 1993 Skierniewice 5:00 0:25:03,67 0:25:11,62
84. 187 Wójcik Paweł 1973 Skierniewice 5:02 0:25:11,42 0:25:17,15
85. 230 Ambroziak Robert 1972 Łowicz 5:05 0:25:26,16 0:25:28,19
86. 043 Foks Leszek 1969 Skierniewice 5:05 0:25:27,09 0:25:32,05
87. 231 Pietrzak Adam 1982 Mysłaków 5:10 0:25:53,43 0:25:55,45
88. 169 Szymański Jacek 1971 ParkRun Skierniewice Skierniewice 5:10 0:25:50,41 0:26:03,05
89. 160 Stronczyński Maciej 1985 Castorama Skierniewice 5:10 0:25:53,30 0:26:04,09
90. 038 Fatel Krzysztof 1965 Skierniewice 5:12 0:26:03,73 0:26:08,90
91. 116 Nagłowski Piotr 1985 Skierniewice 5:14 0:26:14,59 0:26:22,04
92. 172 Ślemp Grzegorz 1980 Zgierz 5:15 0:26:19,47 0:26:23,33
93. 044 Franas Bogdan 1954 Własny Skierniewice 5:17 0:26:27,29 0:26:27,29
94. 221 Pustoła Maciej 1981 Akademia Gorila Skierniewice Skierniewice 5:16 0:26:23,54 0:26:29,27
95. 297 Rosński Łukasz 1985 5:15 0:26:17,70 0:26:29,42
96. 069 Kędzierski Piotr 1984 Skierniewice 5:19 0:26:36,96 0:26:36,96
97. 242 Biernat Radosław 1990 Skierniewice 5:20 0:26:40,39 0:26:47,84
98. 241 Wojciechowski Adam 1990 5:20 0:26:43,53 0:26:49,84
99. 223 Zieliński Jarosław 1992 Forma Skierniewice 5:21 0:26:49,67 0:26:55,00
100. 196 Zieliński Radosław 1970 Skierniewice 5:23 0:26:58,90 0:27:03,68
101. 228 Gilewicz Sebastian 1982 Skierniewice 5:27 0:27:15,51 0:27:17,69
102. 238 Gródecki Artur 1982 Skierniewice 5:28 0:27:24,48 0:27:34,27
103. 212 Kupny Norbert 1983 Forma Skierniewice 5:29 0:27:29,31 0:27:34,61
104. 006 Bartosik Grzegorz 1993 Skierniewice 5:31 0:27:38,70 0:27:46,83
105. 021 Czarnecki Łukasz 1979 Skierniewice 5:31 0:27:38,03 0:27:49,28
106. 225 Jakubowski Adam 1983 Leśmiana Team Skierniewice 5:37 0:28:05,59 0:28:11,70
107. 134 Pysklak Adam 1992 Skierniewice 5:42 0:28:30,50 0:28:32,52
108. 177 Wielgosz Mariusz 1970 Skierniewice 5:40 0:28:22,60 0:28:33,67
109. 099 Majka Dariusz 1972 Skierniewice 5:40 0:28:22,88 0:28:34,03
110. 057 Gutkowski Jarosław 1974 Skierniewice 5:41 0:28:27,10 0:28:36,79
111. 144 Saciński Czarek 1986 Testosteron Club Skierniewice 5:44 0:28:44,15 0:28:50,08
112. 067 Karbowiak Damian 1991 OSP Skierniewice Skierniewice 5:46 0:28:54,11 0:29:00,42
113. 101 Marat Konstanty 1952 Trucht Maraton Skierniewice Skierniewice 5:48 0:29:04,42 0:29:04,47
114. 108 Misiak Darek 1970 Starzyńskiego Biegam Łowicz Łowicz 5:49 0:29:09,41 0:29:10,57
115. 224 Łopatka Zbigniew 1945 Skierniewice 5:51 0:29:16,43 0:29:19,19
116. 235 Wiercioch Mateusz 1991 Skierniewice 5:51 0:29:16,30 0:29:19,39
117. 008 Białek Łukasz 1992 Skierniewice 5:50 0:29:10,69 0:29:20,17
118. 089 Kwaśniewski Michał 1988 Skierniewice 5:50 0:29:14,73 0:29:22,98
119. 118 Nowakowski Maciej 1983 Skierniewice 5:55 0:29:36,89 0:29:44,16
120. 063 Kafarski Maciej 1988 Lemon Friends Skierniewice 5:57 0:29:46,15 0:29:50,99
121. 213 Kurczyński Witold 1979 ParkRun Skierniewice Skierniewice 6:01 0:30:06,00 0:30:06,00
122. 193 Zarębski Szymon 1999 Skierniewice 6:01 0:30:07,13 0:30:09,55
123. 005 Bartosiewicz Piotr 1971 Skierniewice 6:00 0:30:01,10 0:30:11,57
124. 194 Zbącki Konrad 1989 Skierniewice 6:00 0:30:04,98 0:30:12,84
125. 199 Zwoliński Przemysław 1984 ParkRun Skierniewice Skierniewice 6:00 0:30:04,61 0:30:13,80
126. 018 Ciszewski Krzysztof 1985 Forma Skierniewice 6:09 0:30:48,17 0:30:54,38
127. 179 Wiercioch Jakub 1988 Lemon Friends Skierniewice 6:10 0:30:53,24 0:30:59,50
128. 219 Matyjek Mateusz 1994 Testosteron Club Skierniewice 6:21 0:31:49,11 0:31:52,89
129. 106 Mikołajczyk Mikołaj 1999 Testosteron Club Ruda 6:22 0:31:50,83 0:31:52,98
130. 217 Majewski Maciej 1990 Testosteron Club Skierniewice 6:22 0:31:52,31 0:31:57,92
131. 227 Salamon Jan 1944 Skierniewice 6:23 0:31:59,87 0:31:59,90
132. 205 Figiel Kamil 1987 Skierniewice 6:22 0:31:54,15 0:32:03,18
133. 182 Włodarski Mariusz 1966 pomalu.doprzodu.com Skierniewice 6:33 0:32:45,44 0:33:00,00
134. 243 Wróbel Przemysław 1985 Warszawa 6:43 0:33:36,96 0:33:40,68
135. 102 Melon Tomasz 1984 Skierniewice 6:42 0:33:34,17 0:33:41,78
136. 121 Pakuła Sławomir 1991 Gorilla Skierniewice 7:11 0:35:56,10 0:36:10,66
137. 229 Olszówka Damian 2001 Gorilla Skierniewice Bobrowniki 8:12 0:41:04,48 0:41:18,96
138. 090 Kwiatkowski Tomasz 1997 Akademia Gorila Skierniewice Skierniewice 8:28 0:42:20,82 0:42:34,64
139. 073 Kołak Kamil 1999 Akademia Gorila Sielce lewe 8:28 0:42:24,20 0:42:38,82
140. 007 Białek Mariusz 1980 Akademia Gorila Skierniewice 8:38 0:43:10,08 0:43:24,56
141. 180 Wierzbicki Grzegorz 1984 Akademia Gorila Skierniewice Skierniewice 8:38 0:43:12,15 0:43:25,73
DSQ 151 Skręta Krzysztof 1990 ParkRun Skierniewice Mokra Lewa
DSQ 156 Stangreciak Wojciech 1984 ParkRun Skierniewice Skierniewice
DSQ 198 Zwoliński Jarosław 1981 ParkRun Skierniewice Skierniewice
Liczba uczestników: 190
Wyniki OPEN K.M
Wyniki OPEN

sprawdź również

Spotkanie organizacyjne Skierniewickiej Ligi Futsalu 2017/18

Zapraszamy na spotkanie organizacyjne w sprawie rozpoczęcia rozgrywek Skierniewickiej Ligi Futsalu 2017/18! Poniedziałek, 6 listopada …