Home / Aktualności / 25. Skierniewicki Bieg Niepodległości – LISTA STARTOWA (kategoria Open)

25. Skierniewicki Bieg Niepodległości – LISTA STARTOWA (kategoria Open)

L.P. NAZWISKO IMIĘ MIEJSCOWOŚĆ KLUB
1. Ambroziak Sylwia Łowicz
2. Ambroziak Zbigniew Łowicz
3. Amróz Robert Skierniewice Lemon friends
4. Anna Rylik Anna Skierniewice Parkrun Skierniewice
5. Bartosiewicz Piotr Skierniewice
6. Bartosik Grzegorz Skierniewice
7. Białek Łukasz Skierniewice
8. Białek Michał Skierniewice
9. Białek Mariusz Skierniewice Akademia Gorila
10. Boczek Krzysztof Mysłaków
11. Bogumił Wojciech Sierakowice Lewe niezrzeszony
12. Borawska Anna Płock Mała Lady Pank Biegam dla Siebie
13. Brzezińska Agnieszka Skierniewice
14. Brzeziński Grzegorz Skierniewice
15. Bugaj Andrzej Skierniewice Academia Gorila Skierniewice
16. Chmura Tomasz Budy Zaklasztorne
17. Cichocki Filip Skierniewice
18. Ciszewski Krzysztof Skierniewice Forma
19. Cybula Kamil Dąbrowice Macovia
20. Czapnik Daniel Rawa Mazowiecka Academia Gorila Skierniewice
21. Czarnecki Łukasz Skierniewice
22. Czeczott Katarzyna Skierniewice
23. Czerwiński Tomasz Skierniewice
24. Częstochowska Iga Skierniewice
25. Dębski Łukasz Skierniewice Parkrun Skierniewice
26. Dryguła Piotr Skierniewice
27. Dubel Adndrzej Skierniewice Parkrun Skierniewice
28. Duch Marcin Skierniewice
29. Dudek Mariusz Dębowa Góra
30. Dudek Robert Skierniewice
31. Dudek Julian Skierniewice
32. Dumińska Magdalena Skierniewice Matka Karmiąca SSR
33. Dyjaczenko Grzegorz Skierniewice
34. Dziąg Mateusz Skierniewice Skierniewice Razorbacks
35. Dziąg Tomasz Skierniewice
36. Dziedzic Adam Skierniewice
37. Falkowski Arek Skierniewice
38. Fatel Krzysztof Skierniewice
39. Fatel Adam Skierniewice
40. Figat-Michalak Elżbieta Warszawa
41. Firek Piotr Skierniewice Parkrun Skierniewice
42. Florczak Irena Skierniewice
43. Foks Leszek Skierniewice niezrzeszony
44. Franas Bogdan Skierniewice Własny
45. Frankowski Jarek Skierniewice
46. Furgo Kamil Warszawa
47. Gabrych Łukasz Skierniewice
48. Gajda Mateusz Skierniewice
49. Gala Anna Sielce Prawe Osp Running Polesie
50. Glonek-Sikora Monika Żyrardów LKS Koluszki
51. Gładki Arkadiusz Skierniewice
52. Główka Łukasz Skierniewice
53. Godlewski Kryspin Skierniewice Skierniewickie Stowarzyszenie Rowerowe
54. Gołębiewska Ewelina Skierniewice
55. Gołębiewski Patryk Skierniewice WOJOWNIK SKIERNIEWICE JUDO TEAM
56. Gosik Piotr Skierniewice Parkrun Skierniewice
57. Gutkowski Jarosław Skierniewice
58. Hołownicka Katarzyna Skierniewice Parkrun Skierniewice
59. Jankiewicz Karol Skierniewice
60. Jaśkiewicz Karolina Skierniewice
61. Jaworska Nikolina Skierniewice
62. Jek Leszek Skierniewice tRUCHt MARATON Skierniewice
63. Juraś Michał Skierniewice
64. Kafarski Maciej Skierniewice Lemon Friends
65. Kamiński Artur Skierniewice Trucht Maraton Skierniewice
66. Kaniewska Monika Skierniewice Parkrun Skierniewice
67. Kantorek Piotr Skierniewice
68. Karbowiak Damian Skierniewice OSP Skierniewice
69. Kazimierczak Mateusz Skierniewice 18 bielski batalion powietrznodesantowy
70. Kędzierski Piotr Skierniewice
71. Kłąb Adam Skierniewice
72. Kłodawski Dariusz Skierniewice PARKRUN
73. Kobyłecki Artur Słomków Parkun Skierniewice
74. Kołak Kamil Sielce lewe Akademia Gorila
75. Kołakowski Lech Skierniewice
76. Konecki Maciej Skierniewice złodzieje kakao
77. Kosmatka Emil Bełchów
78. Kośmider Anna Grabina Radziwiłłowska
79. Kowalczyk Ilona Łódź Mamy-Biegamy
80. Kowalska Elżbieta Polesie Runing OSP Polesie
81. Kowara Tomasz Płyćwia
82. Król Grzegorz Skierniewice Gorilla Skierniewice
83. Król Marlena Skierniewice Gorilla Skierniewice
84. Krupa Michał Grodzisk Mazowiecki
85. Kubisiak Marrek Skierniewice Skierniewickie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej
86. Kulicka Agata Skierniewice Skierniewickie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej
87. Kulig Justyna Skierniewice
88. Kumanowski Piotr Rawa Mazowiecka Rawa Tim Zawsze Slim
89. Kumosiński Roman Skierniewice Orange Polska
90. Kwaśniewski Michał Skierniewice
91. Kwiatkowski Tomasz Skierniewice Academia Gorila Skierniewice
92. Laskowski Marek Skierniewice Castorama
93. Lelonkiewicz Arkadiusz Skierniewice
94. Lewandowski Sławomir Sochaczew KM Aktywni Sochaczew
95. Łągwa Karolina Skierniewice
96. Łęcki Paweł Żyrardów Żyr.A.F.A. Żyrardów
97. Łopatka Olga Ludwików
98. Madany Jacek Skierniewice
99. Majewski Marcin Radziwiłłów Gorilla
100. Majka Dariusz Skierniewice
101. Marat Konstanty Skierniewice tRUCHt MARATON Skierniewice
102. Markowski Mariusz Skierniewice
103. Melon Tomasz Skierniewice
104. Melon Mika Karolina Skierniewice Skierniewickie Poranki Biegowe
105. Michalak-Wydra Anna Bartniki
106. Mikicińska Katarzyna Skierniewice
107. Mikołajczyk Mikołaj Ruda Testosteron
108. Mirgos Kaja Skierniewice
109. Misiak Darek Łowicz Starzyńskiego biegam Łowicz
110. Misiak Agnieszka Łowicz Starzyńskiego biegam Łowicz
111. Misiak Bartłomiej Łowicz
112. Moroz Marcin Tarnowo Podógrne Mohito na mecie
113. Moroz Katarzyna Tarnowo Podgórne Mohito na mecie
114. Moskwa Marek Skierniewice Skierniewickie Poranki Biegowe
115. Moskwa Łucja Skierniewice
116. Mroczek Jakub Warszawa Masakra Racing Team
117. Nagłowski Piotr Skierniewice
118. Nagórska Agnieszka Skierniewice
119. Nowakowski Maciej Skierniewice
120. Pacler Paulina Skierniewice
121. Pająk Rafał Łyszkowice
122. Pakuła Sławomir Skierniewice Gorilla
123. Perzankowski Krzysztof Skierniewice
124. Perzankowski Maciej Skierniewice
125. Piasecka Urszula Skierniewice Skierniewickie Poranki Biegowe
126. Piel Maciej Skierniewice
127. Pietrzyk Marcin Pieszyce Zdyszani Pieszyce
128. Pięcek Konrad Skierniewice
129. Piorun Paweł Skierniewice Parkrun Skierniewice
130. Piorun Ewelina Skierniewice Parkrun Skierniewice
131. Piotrowiak Anna Skierniewice parkrun Skierniewice
132. Piotrowiak Tomasz Skierniewice parkrun Skierniewice
133. Pluta Stanisław Skierniewice Parkrun Skierniewice
134. Przybył Mateusz Skierniewice
135. Pysklak Adam Skierniewice
136. Radke-Witczak Ewelina Skierniewice
137. Rosa Agnieszka Skierniewice Parkrun Skierniewice
138. Rosa Dariusz Jamno
139. Rutka Jakub Skierniewice
140. Rutkowski Michał Skierniewice INFORMATYCY TO NIE LUDZIE
141. Rybicki Przemek Rawa Mazowiecka
142. Rychlica Magdalena Sochaczew Testosteron Club
143. Rydzoń Katarzyna Miedniewice Academia Gorila
144. Saciński Czarek Skierniewice Testosteron Club
145. Sałuda Jacek Skierniewice
146. Sarota Patrycja Skierniewice
147. Sąsiadek Arkadiusz Skierniewice
148. Seliga Monika Wola Pękoszewska
149. Sędecki Piotr Skierniewice
150. Skoneczny Dariusz Skierniewice
151. Skręta Krzysztof Mokra Lewa Parkrun Skierniewice
152. Skrzydło Karol Skierniewice
153. Sobolewski Robert Skierniewice
154. Stanecka Małgorzata Skierniewice parkrunskierniewice
155. Stanecki Marcin Skierniewice parkrunskierniewice
156. Stangreciak Wojciech Skierniewice Parkrun Skierniewice
157. Stańczak Ewelina Skierniewice
158. Stańczak Marcin Skierniewice
159. Stępniak Sebastian Skierniewice Testosteron Club
160. Stronczyński Maciej Skierniewice Castorama
161. Styczyńska Iga Skierniewice Academia Gorila Skierniewice
162. Styczyński Grzegorz Skierniewice Academia Gorila Skierniewice
163. Sułek Iwona Skierniewice Skierniewickie poranki biegowe
164. Szczepanik Izabela Skierniewice
165. Szczypiński Przemysław Skierniewice Testosteron Team
166. Szeliga Michal Skierniewice
167. Szumigaj-Tarnowska Joanna Skierniewice
168. Szwajkosz Joanna Skierniewice Lemon Friends
169. Szymański Jacek Skierniewice Parkrun Skierniewice
170. Szyszczyńska Monika Skierniewice TESTOSTERON
171. Ścięgosz Arkadiusz Skierniewice Academia Gorila Skierniewice
172. Ślemp Grzegorz Zgierz
173. Trojan Jarosław Skierniewice
174. Tryngiel Justyna Skierniewice Running OSP Polesie
175. Urbanski Michał Skierniewice
176. Widulińska Aleksandra Skierniewice
177. Wielgosz Mariusz Skierniewice
178. Wielgosz Dominika Skierniewice
179. Wiercioch Jakub Skierniewice Lemon Friends
180. Wierzbicki Grzegorz Skierniewice Academie Gorila Skierniewice
181. Witczak Piotr Skierniewice
182. Włodarski Mariusz Skierniewice pomalu.doprzodu.com
183. Wojda Zbigniew Łowicz Starzyńskiego Biega Łowicz
184. Woliński Benedykt Skierniewice Morsy Skierniewice
185. Wołk Mariusz Rawa Mazowiecka PRT
186. Woźniak Jacek Skierniewice skierniewickie poranki biegowe
187. Wójcik Paweł Skierniewice
188. Wójcik Paweł Skierniewice
189. Wójt Sylwester Skierniewice KB Trucht Maraton Skierniewice
190. Wysocka Sylwia Skierniewice
191. Wysocka Anna Skierniewice Parkrun Skierniewice
192. Zaradny Mariusz Skierniewice
193. Zarębski Szymon Skierniewice
194. Zbącki Konrad Skierniewice
195. Zieliński Mateusz Skierniewice ParkRun Skierniewice
196. Zieliński Radosław Skierniewice
197. Ziębiński Maciej Skierniewice Paintball FORFUN
198. Zwoliński Jarosław Skierniewice Park Run Skierniewice
199. Zwoliński Przemysław Skierniewice ParkRun Skierniewice
200. Żaczkiewicz Jacek Skierniewice

Gwarantowany pakiet startowy dla 200 pierwszych zarejestrowanych osób. 

L.P. NAZWISKO IMIĘ MIEJSCOWOŚĆ KLUB
201. Bors Hubert Skierniewice
202. Broniarek Tomasz Skierniewice
203. Czerwińska Ewelina Dębowa Góra
204. Figiel Jowita Skierniewice
205. Figiel Kamil Skierniewice
206. Grotkowski Michał Skierniewice Forma
207. Jagiełło Michał Zapady
208. Jakubczyk Paweł Skierniewice
209. Kłos Konrad Skierniewice
210. Kowalczyk Anna Skierniewice Parkrun Skierniewice
211. Kowalski Mariusz Skierniewice Polska Organizacja Wojskowa
212. Kupny Norbert Skierniewice FORMA
213. Kurczyński Witold Skierniewice ParkRun Skierniewice
214. Lesiewicz Marta Skierniewice
215. Macias Piotr Skierniewice
216. Madej Monika Skierniewice Testosteron Club
217. Majewski Maciej Skierniewice Testosteron Club
218. Marat Krzysztof Bobrowniki
219. Matyjek Mateusz Skierniewice TESTOSTERON
220. Pokora Arkadiusz Skierniewice
221. Pustoła Maciej Skierniewice Akademia Gorila Skierniewice
222. Rudzik Michał Skierniewice
223. Zieliński Jarosław Skierniewice Forma

sprawdź również

NIGHT SKATING

Night SkatingNocna Jazda na Rolkach 19 WrześniaGodzina 20:00Start: Parking przy Hali nr 1ulica Pomologiczna 10w …