Home / Aktualności / Turniej Piłki Nożnej dla szkół podstawowych o Puchar Prezesa OSiR Skierniewice – UWAGA ZMIANY!

21.09.2017: UWAGA ZMIANY!

Ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne Turniej Piłki Nożnej dla szkół podstawowych o Puchar Prezesa OSiR Skierniewice zostanie przeniesiony na Halę Nr 2 przy ul. Pomologicznej 8 w Skierniewicach.

Zapraszamy!

— — —

W piątek 22 września 2017 r. o godz. 10:00 na Boisku Orlik Nr 1 przy ul. Szarych Szeregów w Skierniewicach odbędzie się „Turniej Piłki Nożnej dla szkół podstawowych o Puchar Prezesa OSiR Skierniewice”.

Zapraszamy!

Regulamin Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezesa OSiR Skierniewice.

1. Cel imprezy :
Turniej organizowany przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skierniewicach.
Celem jest upowszechnianie sportu i rekreacji wśród uczniów szkół podstawowych w Skierniewicach.
2. System rozgrywek :
Mecze rozgrywane w systemie każdy z każdym.
Czas gry 2×15 minut , przerwa w spotkaniu 5 minut.
3. Przepisy gry :
Obowiązują przepisy określone przez OZPN w Skierniewicach.
4. Drużyny :
4.1 Mecz rozgrywają dwa zespoły sześcioosobowe ( pięciu zawodników w polu oraz bramkarz ).
Aby rozpocząć spotkanie w drużynie na boisku powinno być minimum czterech zawodników.
Jeżeli w wyniku wykluczenia lub kontuzji w którymkolwiek zespole pozostanie mniej niż czterech zawodników mecz należy przerwać , a drużynie przeciwnej przyznać walkower 3:0 lub o ile jest to bardziej opłacalne , utrzymać dotychczasowy wynik.
4.2 Drużyna zgłoszona do rozgrywek musi posiadać minimum 6 zawodników , a maksymalnie 12.
5. Zawodnicy:
Każdy zawodnik zobowiązany jest posiadać dokument potwierdzający tożsamość.
6. Kary :
Wykluczenia czasowe w zależności od przewinienia :
6.1 2 minuty
6.2 5 minut
6.3 wykluczenie do końca spotkania
6.4 Drużyna , która nie stawi się do gry w wyznaczonym czasie przegrywa mecz walkowerem – czas oczekiwania 5 minut.
6.5 W przypadku udziału nieuprawnionego zawodnika w drużynie nie znajdującego się na liście zgłoszeniowej – drużyna karana jest walkowerem 3:0.
7. Zgłoszenia drużyny należy dokonać w dniu meczu.
8. Uwagi końcowe :
8.1 Drużyna która nie będzie przestrzegać regulaminu będzie karana walkowerem 3:0.
8.2 Organizator zastrzega sobie prawo zmiany regulaminu.
8.3 Do interpretacji przepisów i regulaminu uprawniony jest organizator.
8.4 Zwycięstwo premiowane jest 3 punktami , remis 1 punktem , porażka 0 punktów.
8.5 Zawodnicy biorący udział w zawodach nie są ubezpieczeni przez organizatora od następstw nieszczęśliwych wypadków.